Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΛΕΝΤΙΝΕΣ !!!!


ΒΙΚΥ 2

Recommended Posts

Παρούσα!!!!

Εχω να δηλώσω οτι είμαι διπλά ερωτευμένη

με δυο γλυκίτατους άνδρες!!!! :kiss:

Ο ένας είναι 30 ετών και ο άλλος σήμερα έγινε 7 μηνών!!!!

Τους λατρεύω και τους δύο!!!

Αραγε θα μου κάνουν σήμερα καμία εκπληξούλα??????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε ολα τα ερωτευμενα κοριτσια.εγω μονο τα γεννεθλια μου γιορταζω σημερα.να γιορταζω των ερωτα δεν νωμηζω,τον γιορταζεις καθε μερα :kiss::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμανα μου ειπε οτι τον πηρανε τηλ εκτακτως απο την δουλεια του και εφυγε ξαφνικα !! φυσικα γυρησε με λουλουδια και δωρα για ολες μας !!!! βλεπεις μας εχει και 3 ολοκληρο χαρεμι !! βεβαια τα σοκολατακια τα τσακισαν οι μικρες εγω μονο 1 προλαβα να φαω !!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Καλημέρα και από μένα!!!!

...Και εγώ δηλώνω παρούσα και ερωτευμένη...(14 χρόνια)!!!! ;)

Χρόνια πολλά σε όλες σας και σας εύχομαι να γιορτάζετε τον έρωτα κάθε μέρα και όχι μόνο σήμερα.... :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ χρόνια πολλά

κ εγω ερωτευμενη με 2 τρελά αντράκια ο μικρός με πούλησε έφυγε διήμερο ο μεγάλος μου ετοιμαζει ρομαντικο δείπνο για το βράδυ κ βολτούλα....

Καλά να περάσουμε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κ απο μέναααα!!!!!!!Χρόνια πολλά σε όλες..

Είμαι κ εγώ πολύύύύ-πολύ ερωτευμένη..Κάθε μέρα κ περισσότερο,με τον σπιρτούλη μου(αυτος είναι ο αντρούλης μου) κ με το μικρό μου μπουμπουκάκι!!!!

Να περάσουμε τέλεια όλες!!!!Φιλάκια αγαπες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα....χρονια πολλα σε ολες...

εγω με το που ξυπνησα με περιμενε δωρακι απο τα swarovski με καρδουλες....και μεσημεριανο καπου εκλεισε εξω... :laugh: :laugh: :laugh:

Να περασετε ολες τελεια σημερα με τους αντρες σας και οσες εχετε παιδακια και με τα παιδακια σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KAI APO EMENA!!!

BALTE ME KAI EMENA STO CLUB!!! :)

ERWTEYMENH ME TON PAVLINO MOU 10 OLOKLHRA

XRONIA!!! KAI ME THN KOROULA MOU FYSIKA!! :)

DWRO DEN PHRA AKOMA...DOULEVEI APO TO PRWI

MEXRI TO VRADY SERI KAI MALLON THA TO PARW

AYRIO!! AN KAI EIMAI LIGO KATA AYTHS THS GIORTHS... :unsure:

NA PERASETE TELEIA SE OTI KAI NA KANETE SHMERA!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μένα και μένα στη λίστα! είμαι πολύ ερωτευμένη με τον αγαπούλη μου! Τα δωράκια θα αργήσουν εμάς γιατί ενώ είχαμε αποφασίσει να μην ανταλλάξουμε δώρα μετά είπαμε να κάνουμε κάτι μικρούλη για το καλό. :silly: εγώ του παρήγγειλα ένα παιχνίδι για το playstation (τι μανία και αυτή... :woohoo: ) και έκανα την τουρτίτσα ferrero roche που σας έδειξα φοτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh:

ΚΑΙ ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!

ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΑ!!!!!!!

ΕΚΕΙ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟΚΤΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΣΠΕΣΙΑΛ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΤΟΥΡΤΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΚΑΡΔΙΑΣ!!

Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΩΡΑΚΙ ΕΝΑ ΒΡΑΧΙΟΛΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Χ..ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ!! :laugh: :laugh:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ..............

...............ΚΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena telika gurise me kokkina triantafulla me mia tourtitsa mikri kardoula ...kai mou pire kai mia leukoxrusi kardoula gia ton laimo me diamantakia:):)kai gw toupira gounines pantoflitses me arkoudakia aspra loutsina panw hehe

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...