Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ GONAL


Recommended Posts

Κορίτσια από την τελευταία μου προσπάθεια μου έμειναν δύο gonal των 900 και σκεφτηκα ότι κάποια α τις έχει πραγματικά ανάγκη . Λήγουν τον Απρίλιο και τον Μάιο είναι αμαρτία να μην τις χρησιμοποιήσει κάποια. φιλιά και καλή τύχη σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emi κούκλα μου δε χρειάζομαι τις ενεσούλες, αλλά σου γράφω για να σου πω μπράβο για την προσφορά σου!

Φιλάκια πολλά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΕΜΙ....ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... :lol::lol:

ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ....ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ 28/5!!

;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΕΜΙ....ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... :lol::lol:

ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ....ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ 28/5!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΤΟ ΕΧΩ ΗΔΗ ΒΑΛΕΙ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΕ. ΓΙΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΠΕΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ . ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emi με το καλό να δεχθείς το μωράκι σου!

Είμαι κι γω στο θέμα εξωσωματικής αλλά "αναρρώνω" από χοριακή που ανέβαινε αλλά όχι κανονικά...μεγάλη ιστορία...τέλοσπάντων στο θέμα μας...Θα κάνω 2η με κατεψυγμένα τον Ιούνιο...δεν θα τις χρειαστώ, όμως υπάρχουν κοπέλες που θα τις χρειαστούν, απλά δεν είναι τώρα στη "φάση", γι αυτό δεν σου απαντούν...Οπως και να χει ευχαριστούμε πάαααρα πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

Emi με το καλό να δεχθείς το μωράκι σου!

Είμαι κι γω στο θέμα εξωσωματικής αλλά "αναρρώνω" από χοριακή που ανέβαινε αλλά όχι κανονικά...μεγάλη ιστορία...τέλοσπάντων στο θέμα μας...Θα κάνω 2η με κατεψυγμένα τον Ιούνιο...δεν θα τις χρειαστώ, όμως υπάρχουν κοπέλες που θα τις χρειαστούν, απλά δεν είναι τώρα στη "φάση", γι αυτό δεν σου απαντούν...Οπως και να χει ευχαριστούμε πάαααρα πολύ!!!!

Irene μου αυτή τη φάση την πέρασα το καλοκαίρι και καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις. Ετσι και εγώ πρώτη χοριακή 100 μετα δύο ημέρες 189 χαρές εγώ και μετά αρχισε ο εφιάλτης . Πέντε ημέρες μετά 659 αντί 1200 και μετά από μία βδομάδα 2000, όπως καταλαβαίνεις μεγάλωνε ο σάκος αλλά όχι το έμβρυο και έτσι έκανα τις γνωστές ενεργειες. όμως θα σου πώ κάτι το οποίο είναι πραγματικότητα μετά από έρευνες. Μια γυναίκα που είχε παλίνδρομη , στο μέλλον θα έχει 80% λιγότερες πιθανότητες να της ξανασυμβεί από οποιαδήποτε άλλη. Ετσι και σε μένα στην προπάθεια που έκανα τελευταία όλα καλά. Θετική σκέψη και θα δεις στην επόμενη όλα θα πάνε καλά . πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emi έγραψε:

Κορίτσια από την τελευταία μου προσπάθεια μου έμειναν δύο gonal των 900 και σκεφτηκα ότι κάποια α τις έχει πραγματικά ανάγκη . Λήγουν τον Απρίλιο και τον Μάιο είναι αμαρτία να μην τις χρησιμοποιήσει κάποια. φιλιά και καλή τύχη σε όλες.

Emi σου εστειλα pm. Ειμαι σε προγραμμα και θα χρειαστω αλλη μια πενα την Τριτη. Πηγα στο Φαρμακειο και μου ειπαν οτι εχει ελειψη. Σου εχω στειλει το τηλ μου και το mail μου. Αν μπορεις εικοινωνησε μαζι μου. Πολλα φιλια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβα έγραψε:

emi έγραψε:

Emi σου εστειλα pm. Ειμαι σε προγραμμα και θα χρειαστω αλλη μια πενα την Τριτη. Πηγα στο Φαρμακειο και μου ειπαν οτι εχει ελειψη. Σου εχω στειλει το τηλ μου και το mail μου. Αν μπορεις εικοινωνησε μαζι μου. Πολλα φιλια :kiss::kiss:[/quote:c5dbeg8s]

ΜΠΡΑΒΟ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑΑΑΑ ΑΒΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...