Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΥΧΙΑ-ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ "2"!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΔΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΝ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΞΟΝΥΧΙΣΤΗΚΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ..ΣΤΙΣ 27/1 ΕΚΑΝΑ ΩΟΛΗΨΙΑ 5 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ,ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΤΑ 3 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 30/1 ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ.ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ,ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ "ΟΧΙ",ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ!!!

ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΑΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ-ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΘΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ-ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ 2η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ?

ΑΥΤΑ ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ...ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα,μην απογοητευεσαι η πρωτη φορα συνηθως ειναι αναγνωριστικη

κ εγω στη 2 προσπαθεια επιασα.Μπορεις να ξανακανεις μετα απο 4 μηνες καλη δυναμη λοιπον! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΕΝΑ Κ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΕ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΛΟ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΥΓΕ ΚΑΠΟΙΟ Κ ΟΧΙ ΟΛΑ.

ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα καλή μου επειδή δεν μου δινει μεγάλη ποσότητα σε φάρμακα μου πε και μετα απο δυο μήνες ξανακάνω θα συμφωνήσω όμως με την svera οτι η πρωτη φορά ειναι αναγνωριστική εμένα η δεύτερη πήγε οπως εσύ απο τα 5 γονιμοποιήθηκαν τα 3 και περίοδος μου ρθε δεκα μερες μετά την χοριακή σκέψου όμως ότι στην πρώτη μου πήρανε μόνο ένα και δεν γονιμοποιήθηκε αρα εσύ με την πρώτη 3 το έχεις της άλλη φορά στο υπογράφω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου εγω εκανα την πρωτη προσπαθεια 10/10 με εμβρυομεταφορα 26/10..εκανα 12 ωαρια γονιμοποιηθηκαν 11 αριστα τα 8 καιενα πολυ καλο μου εβαλαν 3 και 5 καταψυξη...δεν τα καταφερα ομως μαλλον λογω της οιστραδιολης που μου εκαναν λαθος...

Μολις αδιαθετησα 5 μερες μετα την χοριακη πηγα στον γιατρο..μου ειπε 3 φυσιολογικους κυκλους και μετα η δευτερη πρρσπαθεια που θελει ενα κυκλο προετοιμασια οργανισμου και ενδομητριου δηλ 4 μηνες μετα και στον 5ο ολοκληρωνεται..Τωρα εχω ξεκινησει την προετοιμασια και το Μαρτι θα ολοκληρωσω τη διαδικασια με τα κατεψυγμενα!!

Εγω πηρα στο συνολο 1690 μοναδες γκοναλ σε βραχυ πρωτοκολλο χωρις νταροντα!!

Τωρα θα κανω και νταροντα στην προετοιμασια για τα κατεψυγμενα!!!Ο Θεος μαζι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχομαι να ισχυει αυτο πουειπε η κοπελα πιο πανω πως απλα εφυγε το ενα και να χεις θετικη χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καταρχιν σου ευχομαι να βγει η χοριακη σου θετικη και να ειναι ολα καλα. Αν δεν ειναι ομως μην απογοητευεσαι.

Εγω ειμαι στην δευτερη προσπαθεια με φαρμακα. Την πρωτη την εκανα σε αλλο κεντρο , οπου μου ειχαν πει οτι χρειαζονται τρεις μηνες αποχης απο τα φαρμακα, απο εξωσωματικη σε εξωσωματικη και στο νεο κεντρο μου ειπαν οτι χρειαζονται 2 μηνες αποχης . Υπαρχει και η δυνατοτητα τους μηνες της αποχης να προσπαθεις με εξωσωματικη σε φυσικο κυκλο. Εγω το δοκιμασα αμμεσως μετα την πρωτη αποτυχια, δυστυχως απετυχα και με τον φυσικο κυκλο και ηταν ψυχολογικα εξωντωτικο. Αφησα τρεις μηνες να περασουν για να ανασυγκροτηθω και να ΄μαι τωρα παλι σε προγραμμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rena31 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΔΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΝ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΞΟΝΥΧΙΣΤΗΚΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ..ΣΤΙΣ 27/1 ΕΚΑΝΑ ΩΟΛΗΨΙΑ 5 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ,ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΤΑ 3 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 30/1 ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ.ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ,ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ "ΟΧΙ",ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ!!!

ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΑΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ-ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΘΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ-ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ 2η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ?

ΑΥΤΑ ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ...ΦΙΛΑΚΙΑ

ακριβως η ιδια περιπτωση και εγω,μολις τελειωσε η πρωτη αποτυχημενη μου μικρογονιμοποιηση,σκεφτομαι να παω για δευτερη τον αλλο μηνα μιας και δε με τουμπανιασαν απο φαρμακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...