Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eimai kakia?


Recommended Posts

Είναι ουσιαστικός λόγος και μάλιστα πολύ σοβαρός.Αλλά εγω δεν μπορώ να σου ρίξω λάδι στη φωτιά...! Εσυ θα πρέπει να είσαι αυτή που θα κρητήσει της ισορροποίες. Ναι είναι κακιά, εγωϊστρια, ζηλιάρα κ.τ.λ. αλλά μην πέφτεις στο επίπεδο της. Μη στεναχωριέσαι κοίτα τον αντρούλη σου και το σπιτάκι σου και άστην αυτή με την κακιά της. Πήγιανε να την δεις και μετά ο καθένας στο σπίτι του. Και αν σου πει κάτι έχεις και εσυ στόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

andria καταρχιν λυπαμαι παρα πολυ για την ασχημη εξελιξη της εγκυμοσυνης σου .Και τωρα στο θεμα μας .Απο οτι καταλαβα μεταξυ εσενα και της κουνιαδας σου υπαρχει μια αντιπαλοτητα μα συγκρουση και εχω την αισθηση οτι μαλλον αυτο εχει να κανει σε σχεση με τον αδερφο της .Τι εννοω ;ποσο αγαπημενα ειναι αυτα τα αδερφια ; ηταν δεμενα ; γιατι να δυο αδερφια ειναι δεμενα δε μπορει καμια νυφη ουτε κανενας γαμπρος να εισβαλλει σε αυτη τη σχεση .

Ο αντρας μου με την αδερφη του ειναι πολυ αγαπημενα αδερφα σε σημειο να βγαινουν για καφε ειναικαι μικη η διαφορα ηλικιας ετσι ομως ειναικαι η δικη μου σχεση με τα αδερφια μου και ας με περναε ο αδερφος μου 7 χρονια και η αδερφη μου 5.Ποτε δνε ενιωσα ασχμα για τη νφη μο μαλιστα ειμαι ιδιαιτερα χαρουμενη που τωρα 22 χρονια γαμου ειναιμαζι και 20 χρονια η αδεφη μο με το γαμπρο μου .

Δυστυχως δνε μπορω να πω οτι με το ιδιο ματι εβλεπε τη σχεση μας η κουνιαα μου ξερεις υπαρχει το γνωστο οτι λεω εγω αλλα εγω απο την αρχη του ξεκαθαρισα οτι δεν θα δεχτω απο κανεναν να εισβαλλει στο γαμο μας και το εχω κανει πραξη.

Η κουνιαδα σου πρπει να ειναι η κακια και οχι εσυ γιατι ακομα και η χειροτερη γυναικα να ησουν θα επρπε στην απωλεια σου να σε στηριξει και οχι να σου απαγορεψ ει να εχεις επεικοινωνια εμ το ανιψακι σου.

Η πεθερα σου τι σταση κραταει ; μηπως η κουνιαδα σου ειναι ο δεβενεργανας της οικογενειας και ολοι ετρεχαν απο διπλα της και απο τοτε που εμφανιστηκες εσυ επειδη αρνηθηκες να εισαι στην "αυλη της" τα εχει παρει;

Κοιτα ενα μωροεννηθηκε και σιγουρα δνε φταιε σε τιποτα εσυ παρε τη πεθερα σου και πες της να σας ζησει το μρο και παρε κατ και στειλε το απο εκει και περα να εκεινη ειναι γουρουνα δνε εχει σημασια εσυ θα εχεις κανει ο καλο .Μην αφησεις τη δκη της ανασφαλεια και κακια να σε κανει να γυρισεις τα μουτρα σ εενα μωρακι .

Αυτο που δνε καταλαβα ειναι για ποιο λογο κραταει αυτη τη σταση ; τη ης εχετε κανει ; τι λεει υτη εννοω ; και να σου πω καικατι και η πεθερα σου φταιει για μενα με ποιο δικαιωμα το επιτρεπει αυτο; εμενα να η κορη μου μου ελεγε κατο αντιστοιχο θα της κοπαναγαενα φουσκο αλλο πραγμα .

Τελειωνοντας θα σου πω να ηρεμησεις και να τη κανεις να βγαλει το σκασμο εσυ να εισαι ανθρωπινη απεναντι στο μωρο και αυτη γραψτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια mou me pire i pe8era mou k mou eipe pws gennise k tous euxi8ika ta kalitera gia to mwraki me to kalitero mou tropo...Rwtisa k gia tin kouniada mou an talaipwri8ike k an ola pigane kala stin genna k ola ta sxetika..Den 3erw ti prospa8ei na kanei...I pe8era mou leei pws oti k an eipe den ta ennoei k pws einai ola panw sta nevra tis k einai to style tis,etsi einai k pws se olous etsi simperiferete k pws k ekeini pernaei asxima mazi tis alla einai kori tis k kanei ipoxwriseis...Ok to katalavenw pws einai o xarakatiras tis k poia eimai egw pou 8a tin alla3w k me poio dikaiwma? Epomenws apo tin stigmi pou ekeini einai opws einai k egw eimai opws eimai k den ta vriskoume meta apo polles ipoxwriseis k eukairies pou edwsa tote o ka8e enas to dromo tou...To mwraki na einai kala k o 8eos na tou steilei oti kalitero stin zwoula tou k ap'ekei k pera den mporw na kanw tipota allo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaa oso gia tin sxesi tou andra mou me tin aderfi tou einai sxedon aniparkti..Pote den eixane k tin kaliteri epikoinwnia y panta erxotan se antipara8esi mazi tis..O andras mou einai an8rwpos poli xamilwn tonwn k den poliasxoleite me mikropragmata enw i aderfi tou einai apotomi,prosvalei k milaei asxima me eirwneies :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι μια χαρα εισαι! Ακους εκει εχασες το μωρο σου και δεν πηρε ουτε ενα τηλ!! Οχι οτι φταιει το παιδακι σε τιποτα, αλλα αυτην δεν εχεις καμμια υποχρεωση να πας να τη δεις...τωρα αν θες να πας για το ανηψακι σου, τι να σου πω..εγω στη θεση σου δεν θα πηγαινα και ποσο μαλλον αν ημουν ανεπιθυμητη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATKAT mou den ftanei pou den pire ena til (oxi se mena ston aderfo tis sto katw katw) ekane k parapona stin mama tis pws den endiaferome na piasw na rwtisw pws ta paei stin egkimosini tis k i pe8era mou epiane tin mama mou k tis elege pws den fer8ika swsta pou den pira na dw an proxwraei kala i egkimosini tis koris tis k tis eipe k i mama mou tin dikia mou kori pou exase to mwraki tis pou mas einai xalia 4ixologika k provlimatizomaste pws na tin sineferoume i kori sas endiafertike na tin parei? EE oxi fisika ee pws zitate na endiafertei i dikia mou gia esas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα η πεθερα δεν παιζετε δηλαδη αν η κρη της της πει πηγαινε πνιξου δνε θα της χαλασει χατηρι ειναι κορη της .Μα καλα σοβαρολογουμε ε ρε τσιλιαρι που χρειαζετε η κουρουνα ναι κορουνα για αυτο και ο μπατζανακης την εχει ακοαμ αρραβωνιασμενη σου λεεικοσροιδι ειμαι ασε να την εχω ετσι και αν παντρευτει εμενα ελα να μου το πεις .

Ξερεις κατι ασε να περασουν μερικες ημερες και παρετη τηλφωνο καινα σου πει τιποτα πες της οτι εσυ εισια ζωο το ξερουμε αλαλ το μωρο δνε μας φταιει σε τιποτα .Ετσι παντα στην επιθεση αντε με το ηλιθιο αλλα ειπαμε οι γονες φταινε την εχουν κακομαθημενη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...