Μετάβαση σε περιεχόμενο

xoriakh 9 .10 thetiko!!!!


Recommended Posts

geia sas korotsakia moy.DEN perimeno 15 2 kai shmera ekana kati exetaseis aimatos gia enan dermatologo kai leo den kano kai mia xoriakh?poso noritera mporei na deiksei apo thn mera poy perimeno?o mikroviologos moy eipe 10 meres apo thn sylhpsh.eseis poses meres eixate thetikh xoriakh prin thn mera poy den perimenate? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniania μου δεν εχω εμπειρια στο θεμα,αλλα απο οσο ξερω εχει να κανει και με το ποτε εγινε η συλληψη(οπως σου ειπε και ο μικροβιολογος σου). Πηρες τα αποτελεσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb έγραψε:

maniania μου δεν εχω εμπειρια στο θεμα,αλλα απο οσο ξερω εχει να κανει και με το ποτε εγινε η συλληψη(οπως σου ειπε και ο μικροβιολογος σου). Πηρες τα αποτελεσματα?
oxi ayrio to proi .....alla moy eipe oti eimai sto orio na vgei kai an einai arnitikh na xanakano se liges meres giati mporei na mhn deixnei apo tora,ego eixa worixia 12
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλαχιστον εκμεταλλευτηκες τις γονιμες μερες?? Αυτο ειναι το βασικο..

Παρε τα αποτελεσματα αυριο(που ευχομαι να ειναι αυτα που επιθυμεις) και πραξε αναλογα.Ολα καλα να πανε...

Περιμενω νεα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 16 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ Κ ΕΙΧΑ 12 ΧΟΡΕΙΑΚΗ Κ ΜΕΤΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝ . ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Κ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ Κ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia moy kalhmera.shmera phra ta apotelesmata xoriakhs kai einai 9 me thetiko to 10.o mikroviologos moy thelei na thn xanakano ayrio h thn trith poy tha einai kai h mera poy DEN perimeno!!!!moy eipe o mikroviologos oti an den einai kapoia egyos toy vgenei 2 kai oti to 9 einai poly konta sto 10 kai afoy to ekana kai 5-6 meres prin thn mera poy DEN perimeno ta pragmata einai thetika.ti na po den xero.lete? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Πολύ πιθανό να'σαι εγκυούλα!

Καλύτερα να περιμένεις να κάνεις χοριακή την Τρίτη.

Καλά αποτελέσματα!!!! :)

se efxaristo poly crazy moy .makari ti na po .kai ego thn trith leo na pao kai oxi ayrio gia na einai pio sigoyro ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ενθαρυντικα τα νεα σου!

δε θελω να σε γεμισω με ελπιδες αλλα πιστευω οτι εισαι εγκυος.

μη σηκωνεις βάρη και καλυτερα μην ερθεις σε επαφη με το συντροφο σου μεχρι την επομενη χοριακη που καλυτερα ειναι να κανεις τη τριτη.

Υπομονη και όλα θα πάνε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena έγραψε:

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 16 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ Κ ΕΙΧΑ 12 ΧΟΡΕΙΑΚΗ Κ ΜΕΤΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΓΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝ . ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Κ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ Κ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ;):cheer:
thena moy kalhmera.thn 16 mera htan 12?me thetiko poso gia ton mikroviologo soy?emena xthes htan h 9-10 mera apo thn worhksia moy kai htan 9 me thetiko to 10!!!tha perimeno mexri thn trith na kano alla mia xoriakh tote einai kai h mera poy DEN perimeno na ertei!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

πολυ ενθαρυντικα τα νεα σου!

δε θελω να σε γεμισω με ελπιδες αλλα πιστευω οτι εισαι εγκυος.

μη σηκωνεις βάρη και καλυτερα μην ερθεις σε επαφη με το συντροφο σου μεχρι την επομενη χοριακη που καλυτερα ειναι να κανεις τη τριτη.

Υπομονη και όλα θα πάνε καλα!

kalhmera nana moy .se efxaristo poly .h trith tha erthei poy tha paei!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena moy kalhmera.thn 16 mera htan 12?me thetiko poso gia ton mikroviologo soy?emena xthes htan h 9-10 mera apo thn worhksia moy kai htan 9 me thetiko to 10!!!tha perimeno mexri thn trith na kano alla mia xoriakh tote einai kai h mera poy DEN perimeno na ertei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου μωρακι μου μυριζεται.... :laugh: :laugh: :laugh:

Σου ευχομαι καλη επιτυχια στην επομενη φορα της χοριακης...

Περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia moy kala sas eyxaristo poly.kai ego elpizo afoy mexri thn trith mono ayto mporo na kano.tha sas enimeroso trith ektos an pio prin exoyme kamia dysaresth emfanish ths akatanomasths.filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συλβη μου τωρα ειδα το ευχαριστο θεματακι που ανοιξες!!!!!χαρηκα τοσο μα τοσο πολυ!!!!!!!!!σου ευχομαι ολοψυχα τα αποτελεσματα την τριτη να ειναι θετικοτατα!!!!κ πιστευω πως θα ειναι!!!!!!το θελεις πολυ κ ο θεος δεν θα σ'αφησει ετσι!!!! :):) στο ειχα πει!!μεσα απ΄την καρδια μου σου ευχομαι τα αγγελουδακια σου να περιμενουν κ το καινουριο αδερφακι!!!!! :):) :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

συλβη μου τωρα ειδα το ευχαριστο θεματακι που ανοιξες!!!!!χαρηκα τοσο μα τοσο πολυ!!!!!!!!!σου ευχομαι ολοψυχα τα αποτελεσματα την τριτη να ειναι θετικοτατα!!!!κ πιστευω πως θα ειναι!!!!!!το θελεις πολυ κ ο θεος δεν θα σ'αφησει ετσι!!!! :):) στο ειχα πει!!μεσα απ΄την καρδια μου σου ευχομαι τα αγγελουδακια σου να περιμενουν κ το καινουριο αδερφακι!!!!! :):) :silly:
adrianoyla moy se eyxaristo poly kai gia ta logia soy kai gia to koyragio poy moy exeis dosei se diafora pm mas ;) .ekana shmera kai ena test kai htan axno thetiko!!!! :woohoo: (3 meres prin thn mera poy den perimeno). ;) thn trith tha eimai pio sigoyrh!!!!akoma den xerei kanenas tipota oyte kan o adras moy.thelo prota na einai sigoyro.giayto mhn moy grafete gia to thema sto FB giati den tha einai ekplyksh!!!!filakia polla :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ειχα κανει ενα τεστ 5 μερες πριν την περιοδο μου και ισα που φαινοτανε η γραμμουλα....μετα εκανα χοριακη την ημερα που περιμενα περιοδο και ηταν 64...οποτε λογικο μου ακουγεται το νουμερο της χοριακης σου...με το καλο κοπελα μου... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

και εγω ειχα κανει ενα τεστ 5 μερες πριν την περιοδο μου και ισα που φαινοτανε η γραμμουλα....μετα εκανα χοριακη την ημερα που περιμενα περιοδο και ηταν 64...οποτε λογικο μου ακουγεται το νουμερο της χοριακης σου...με το καλο κοπελα μου... :)
na eisai kala bourique kai na xairesai ta paidakia soy :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου! εγω το Δεκεμβριο εκανα χωριακη με 5 μερες καθυστερηση και με αρνητικο το 3 ειχα 7,78. Το μικροβιολογικο το θεωρουσε θετικο ενω ο γυναικολογος μου ελεγε οτι οι μετρησεις πρεπει να αρχιζουν απο 10 και πανω ωστε να ειναι θετικο.το βασικο ειναι να εχεις καθυστερηση. Αν σου κρατησει για πολυ ακομα παει να πει οτι εισαι και θα πρεπι να την επαναλαβεις. Εμενα τελικα μετα απο 2 μερες απο την εξεταση μου ηρθε περιοδος αλλαά πο τοτε δεν ξερω τι μου γινεται@@@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia !!!an kai to brady den htan katholoy kalo giati exo ton mikro moy me dyspnoia ,phga proi proi kai ekana thn xoriakh.tha xero kata ths 12-12:30.elpizo na einai ola kala!!!!xthes den perimena kai ekana kai allo test mesa sto SKkai htan thetiko.h agonia sto katakoryfo. :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANTE ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙς 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥς ΜΗΝΕΣ

Κ ΕΝΑ ΓΕΡΟ Κ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Να δεις που όταν την επαναλάβεις

θα έχει ανέβει πολύ! Πρέπει να έγινε η σύλληψη αργά γι' αυτό.

Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Συγχαρητήρια!!! Να δεις που όταν την επαναλάβεις

θα έχει ανέβει πολύ! Πρέπει να έγινε η σύλληψη αργά γι' αυτό.

Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!!!

na eisai kala glykia moy.den egine arga .ayto to 9-10 to thetiko htan 5-6 meres prin thn mera poy den perimena!!1 ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...