Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...


maraki24

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 105
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαράκι μου δεν μπορείς να φανταστείς πόσο έχω στεναχωρηθεί για το μωράκι σου,έχω τρελαθεί,αχ Μαράκι μου γλυκό ο Θεός να έχει κοντά του το κοριτσάκι σου και να γελάει ξένιαστα όπως κάνουν τα αγγελάκια!!!!!!!

Ο χρόνος μόνο θα σε βοηθήσει και η πίστη στο θεό,αν βέβαια πιστεύεις,πάντος πιστεύω πολύ πως αφού βρήκατε την αιτία όλα θα πάνε καλά στην επόμενη εγκυμοσύνη,να είσαι σίγουρη κοπέλα μου!!!!!!!!!!!

Ο πόνος είναι πολύ μεγάλος και τα λόγια δεν χωράνε..μόνο όσο μπορείς κουράγιο και πίστη και πολλές αγκαλίτσες με τον αντρούλη σου όστε να ξεσπάσετε και να προχωρήσετε!!!!!!!!! Η Παναγία να είναι κοντά σας και να σας βοηθήσει και να φυλάει εκεί ψηλά και την γλυκιά μπεμπούλα σας!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη που δεν μπορω να σου πω κατι αλλο εκτος του οτι λυπαμαι παααααρα πολυ. Απλα δεν μου βγαινουν τα λογια, δεν μπορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια μου ειλικρινα λυπαμαι :(:( . καταλαβαινω ακριβως πως νιωθεις καλη μου και εγω παρομοια εχω μερασει. εγω γεννησα και το εχασα το πρωτο μου πιτσιρικι το οποιο μεχρι πριν κοιμηθω (απο την ολικη) ηταν τοσο ζωηρουλη. ευχομαι να νιωσεις συντομα καλυτερα και θα δεις που σε λιγο καιρο θα εισαι παλι εγκυουλα και ολα θα πανε τελεια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου δεν έχω λόγια... είναι ειλικρινά φρικτό αυτό που έχει συμβεί...

Εύχομαι ειλικρινά μέσα από την καρδιά μου να το ξεπεράσεις όσο το δυνατόν πιο σύντομα και με το καλό να κρατήσεις στα χέρια σου ένα υγιές και καλότυχο μωράκι...

Ειλικρινά λυπάμαι πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή, κουράγιο και δύναμη σου στέλνω, γλυκιά μου.. Κάποιες κουβέντες, όπως "είναι νεκρό" δεν πρέπει να λέγονται εκείνη τη στιγμή μπροστά σε μια μαμά που περίμενε τόσο το μωράκι της.. Ένα νεύμα θα ήταν αρκετό νομίζω.. Να είσαι δυνατή και σου εύχομαι να νιώσεις σύντομα έτοιμη να ξαναπροσπαθήσεις.. Μια αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΘΛΙΒΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΠΟΣΟ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΟΣΟ ΥΠΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΨΥΧΟΥΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗ ΘΛΙΨΗ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΣΤΕ ΨΥΧΙΚΑ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΕΙΞΕ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΤΙΣ ΖΩΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου κοριτσάκια σας ευχαριστώ ολόψυχα...Τα λόγια σας, η αγάπη σας είναι βάλσαμο στην ψυχή μου. Εσείς μπορείτε να καταλάβετε πόσο μεγάλος είναι αυτός ο πόνος....Το Σάββατο θα πάω να δω και ένα άλλο γιατρό έτσι απλά να πάρω μια δεύτερη γνώμη.

Πήρα και τα αποτελέσματα από την καλλιέργεια υγρών και ούρων που είχα κάνει την προηγούμενη μέρα από τον τοκετό και όλα είναι οκ, οπότε το μόνο που μένει είναι ανεπάρκεια τραχήλου..

Το μόνο που προσεύχομαι στην Παναγία είναι το επόμενο μωράκι μου να γεννηθεί καλά, τίποτα άλλο...

Ευχαριστώ κορίτσια μου, ευχαριστώ.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μαράκι μου για τη δύναμη σου........Να σαι κοντά με τον αντρούλλη σου και όλα θα πάνε καλά.....Θα κάνετε πολλά παιδάκια είμαι σίγουρη......Τώρα που βρέθηκε το πρόβλημα θα το αντιμετωπίσετε και είμαι σίγουρη ότι σε λίγο καιρό θα μας ανακοινώνεις ότι είσαι έγκυος!!!!!!!!!!!

Οτι θες είμαι εδώ και γω και όλα τα κορίτσια......

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου στα ειπα κ στο πμ.

τωρα ξερουμε.στο επομενο με το καλο θα πανε ολα καλα.

μονο ασε τον χρονο να κανει την δουλεια του,να ηρεμησεις σωματικα κ ψυχολογικα κ θα δεις που θα ερθει παλι ο καιρος να μας πεις τα ευχαριστα.

αλη8εια μετα απο ποσο καιρο σας ειπε να αρχισετε τις προσπαθειες?

τα φιλια μου κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας είπε ότι καλό θα είναι να αφήσουμε 3-4 μήνες και μετά να αρχίσουμε προσπάθειες, αλλά και πιο νωρίς να έρθει μια εγκυμοσύνη δεν θα χαθεί ο κόσμος. Αλλά τον Οκτώβρη έχουμε το γάμο μας, οπότε δεν θέλω να προσπαθήσουμε τώρα γιατί θα χρειαστεί να ξαπλώνω και δεν θέλω να το διακινδυνέψω με τίποτα. Οπότε πρώτα ο Θεός μετά το γάμο θα προσπαθήσουμε και πάλι.

Πάντως δεν μπορώ να το συνηθίσω με τίποτα..έίναι φορές που ξεχνιέμαι γιατί έχω ανθρώπους δίπλα μου που με αγαπάνε και με στηρίζουν αλλά μου λείπει η κοιλίτσα μου..

Είναι κρίμα γιατί τώρα συνειδητοποιώ πραγματικά και ουσιαστικά πόσο όμορφα ένιωθα όταν είχα το μωράκι μου..

Απολαύστε το κορίτσια μου μέχρι το τέλος, σας στο λέω μέσα από την ψυχή μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω αν ειδες το μνμ μου εμεις περιμενουμε γυρω στους 6 μηνες.

αυτος ειναι 1ος μηνας προσπαθειων μετα απο οτι εγινε.

καλο θα ειναι να προσεξεις να μην μεινεις πολυ πιο νωρις.οχι οτι θα γινει κατι κακο αλλα πρεπει ο τραχηλος να φτασει στα αρχικα του μεφεθη.

κ γω ετσι ημουν.ειχα παρει πολυ αψιφηστα την εγκυμοσηνη μου κ μετα την απωλεια καταλαβα ποσο σημαντικο ηταν αυτο το μωρακι για μας.

ας μας βοηθησει ο θεουλης στο επομενο γιατι σ'αυτο...ας μην πω τπτ κ με φανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαράκι ..τι έγινε;;; Τώρα είδα το θέμα σου..είναι δυνατόν;;;; Ετσι στα καλά καθουμενα;; Χριστέ μου..τι να σου πω...ότι και να σου πω θα είναι λιγο..το έχω βιώσει αυτό το συναίσθημα να έχω άδεια την κοιλιά μου και να ψάχνω το μωράκι μου και ξέρω ότι ακόμη και τώρα που περιμένω κ άλλο παιδάκι μπορώ να πω ότι δακρίζω για εκείνο...οτι έγινε έγινε...δεν αλλάζει τίποτα πια..η ζωή ειναι άδικη και το βλέπεις..προσπάθησε να ηρεμήσεις με τον καιρό και να ξέρεις οτι ο θεός σου το χρωστάει το μωράκι σου και θα στο δώσει πίσω..θα το έχεις στην αγκαλιά σου..μπορεί να μην είναι το ίδιο το κοριτσάκι σου αλλά θα έχεις το αδερφάκι του...το ίδιο είναι..θα το προσπεράσεις με τον καιρό...καλη συνέχεια σου ευχομαι..και μην σταματήσεις να χαμογελάς..κάντο για το μωράκι σου..:)

Εγώ θέλω μονο να σε ρωτήσω αν είχες τίποτα προειδοποιητικά σημάδια γιατί η αλήθεια είναι ότι με τρομάζει η ιδέα του πρόωρου τοκετου..είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη και το νιώθω πιο χαμηλα ενώ ταυτοχρονα πάω γυμναστήριο. Το θέμα είναι ότι ο γιατρός μπορεί να δει κάτι τέτοιο; Να το καταλάβει με τον υπέρηχο ίσως;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ξεχασα να σου ευχηθω κιολας η ωρα η καλη κουκλιτσα μου.

να κοιταξεις να περασεις ομορφα αυτη τη μερα.

κ μεχρι του χρονου να εχετε αποκτησετε τον καρπο του ερωτα σας.

κ παλι η ωρα η καλη. :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θα ήθελα πάρα πολύ να ήμουν έγκυος ξανά αλλά ξέρω πως δεν μπορεί να γίνει αυτό. Τώρα μου φαίνεται βουνό όλο αυτό αλλά θα κάνω υπομονή και εύχομαι να μας βοηθήσει ο Θεός. Κι εγώ είμαι με ένα γιατί συνέχεια στο μυαλό αλλά δεν βρίσκω την απάντηση. Όταν μένω μόνη μου, οι σκέψεις με βασανίζουν.

Μαρία μου σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι γρήγορα εγκυούλα και να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά. Θα περιμένω τα νέα σου, να παίρνω κι εγώ δύναμη.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυρογαριδάκι μου, σέυχαριστώ καλή μου..

Μην ψάχνεις για συμπτώματα γιατί ίσως σε αγχώσω χωρίς λόγο και πρέπει να είσαι ήρεμη για το μωράκι σου πάνω από όλα.

Όταν έψαξα για την ανεπάρκεια τραχήλου διάβασα πως η γυναίκα δεν έχει συμπτώματα που να μπορεί να τα αντιληφθεί εκτός ίσως από κάποια κολπικά βλεννώδεις υγρά. Τέτοια είχα πάρα πολλά για δύο εβδομάδες. Αλλά ο γιατρός που με είδε για τα υγρά και μου πήρε δείγμα για καλλιέργεια λέει ότι ήταν τα φυσιολογικά υγρά μιας εγκυμοσύνης και τα αποτελέσματα μια χαρά. Μάλιστα όπως ξαναέγραωα την προηγούμενη μέρα ήμουν στον γιατρό και εξέταζε τον τράχηλο μου και μου είπε πως όλα είναι οκ.

Γι'αυτό θα σκάσω, το μωράκι μου ήταν μια χαρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω ετσι ακριβως.

ολες οι εξετασεις ηταν σουπερ.

ακομα κ οτραχηλος μου στην β' επιπεδου.

δυστυχως γινονται ολα τοσο γρηγορα που δεν προλαβαινεις τπτ.

τιρογαριδακι ξεκολλα κ βγες απο αυτο το θεμα.

συγνωμη που σου μιλαω ετσι αλλα ταραζεσαι χωρις λογο.

αν κα8εσαι κ ακους ολα τα παραδειγματα απο γυναικες που εχουν παρουσιασει το οποιοδηποτε προβλημα δεν κανουμε δουλεια ετσι.

εξαλλου θελεις ενα ησυχο μωρακι οταν με το καλο γεννηθει για να εχεις χρονο να μπαινεις κ στο μαμμυ...χαχαχα

για καλο στο λεω μην με παρεξηγησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν παρεξηγώ κορίτσια..απλώς αναρωτιέμαι μηπως δε θα έπρεπε να ειμαι τόσο χαλαρή και να πάρω την κατάσταση λιγο πιο σοβαρά γιατί έτσι και μου τύχει θα γεμισω τύψεις..μηπως είμαι παλαβη που πάω γυμναστηριο παρόλο που ο γιατρός μου είπε πως δεν υπάρχει πρόβλημα , μήπως οι πόνοι στα γεννητικά όργανα που είναι και πολύ δυνατοι μπορεί να είναι σημάδι..και τέτοια..δεν είμαι τοσο αγχωμένη μη νομίζεις απλώς με απασχολεί όπως θα απασχολουσε την κάθε γυναίκα..κορίτσια τι να πω..σε κάποια πράγματα δεν μπορείς να κάνεις και πολλά..δεν είμαστε θεοι να μαντέψουμε τι θα μπορουσε εσένα να σου συμβεί την επομενη..κάποια πράγματα ειναι αναποφευκτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιρογαριδάκι φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά...δυνατοί πόνοι στα γεννητικά όργανα δεν είναι κάτι που πρέπει να το αγνοήσεις ενημέρωσε το γιατρό σου..

Μαρία μου ελπίζω να είσαι λίγο καλύτερα, η ώρα η καλή και γρήγορα πολύ γρήγορα με το μωράκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μaraki μου :( ......το ξέρω πως οτι κ να σου πω είναι πολύ λίγο μπροστά σε αυτό που πέρασες κοριτσάκι μου .

Ειλικρινά μολις το διάβασα στα "μωράκια Μαιου "εψαξα να βρώ το ποστ σου

εκλαψα κι εγώ μαζι σου, λυπηθηκα κ εγω μαζι σου ,και ένοιωσα κι εγω μαζί σου την αδικία, το γιατί να συμβεί αυτό? το μόνο που θέλω να σου πω κ που πρέπει να κάνετε τώρα με τον ανδρούλη σου είναι να στηρίξετε

ο ένας τον αλλον και με τον καιρό κοριτσάκι μου θα σας στείλει ο θεούλης μωράκι .

Τότε θα ξέρετε τουλάχιστον τι να κάνετε απο την αρχή για να το προστατευσετε κ να φτάσει η στιγμή να το πάρετε αγκαλιά .

Σου στέλνω μια ζεστή αγκαλίτσα και κουράγιο καλή μου .

Οτι χρειαστείς απο έμας εδω θα είμαστε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki m oti k na sou poume den arkei gia na giatrepsei ton pono sou auti ti stigmi..O kairos 8a se voi8isei na sunel8eis perissotero..katalavainw einai duskolo giati k egw prin mia evdomada apevala..imoun 8ebdomadwn..mporei na mi sugkrinetai alla opws k na exei o ponos einai idios..Frontise gia esena na faneis dunati k suntoma na prospa8iseis gia mwraki!K elpizw tin epomeni fora na sou pane ola kala!!! MHN EGKATALEIPSEIS..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορτίτσια καλημέρα. Σήμερα νιώθω πολύ χάλια και κανείς δεν μπορεί να με καταλάβει, κανείς.

Χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Νιώθω ο χειρότερος άνθρωπος στον κόσμο. Σήμερα έμαθα ότι μια πολύ καλή μου φίλη είναι έγκυος. Ο άντρας μου ενθουσιάστηκε με τα νέα. Εγώ βρε κορίτσια ζήλεψα, άρχισα να κλαίω και νιώθω χάλια. Όταν ήμουν έγκυος της έλεγα άντε να κάνετε κι εσείς ένα μωράκι να γεννήσουμε μαζί και τώρα πως τα έφερε η ζωή.

Εννοείται πως αγαπώ τη φίλη μου, εννοείται πως θέλω να είναι καλά κι αυτή και το μωράκι της...δεν ξέρω τι έπαθα..

Αν είχα κι εγώ το κοριτσάκι μου, αν δεν γίνονταν όλα αυτά..γιατι? Γιατί να μου έρθουν όλα τόσο ανάποδα..

Παραλογίζομαι το ξέρω, δεν το αντέχω βρε κορίτσια, απλά δεν το αντέχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Απαντήσεις

    • Μια χαρά κι εγώ! Καούρες έχω μόνο πολλές μέρα νύχτα, ότι και να φάω! Ααααχ τι τέλεια που θα κάνετε gender reveal! Έλεγα κι εγώ να κάνω αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ να μην μάθω, μετά έλεγα να το κάνω για τους άλλους και να ξέρω εγώ, αλλά και πάλι δεν κρατήθηκα και το είπα 😂 Εγώ τη νιώθω κανονικά πια, αλλά είναι και 2η και το αναγνώρισα πιο εύκολα κι επίσης έχω οπίσθιο πλακούντα, και η διαφορά με την πρώτη που είχα πρόσθιο είναι πραγματικά τεράστια! Να μην έχεις κανένα άγχος, όλα καλά είναι! Τα δύσκολα πέρασαν! Κορίτσι μου έχεις γιατρό στο Έλενα ή κάνω λάθος? Νομίζω είχα δει κάπου το Χες γράψει!
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για αυτήν την κατάληξη... Είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό ... Σου εύχομαι ότι καλύτερο κ πάνω από όλα υγεία 🙏
    • περι πιπιλας που αναφέρεται εγω σωθηκα με την πιπίλα! στην αρχή έλεγα δεν την θελω με τίποτα και δεν πρόκειται να του δώσω... δοκιμάστε να τα βάλετε όταν κλαίνε οχι στα καλα του καθουμενου..μηπως την πιάσουν πιο εύκολα! εμενα την Philips Avent μου πήρε... ενώ στην αρχή ειχα δοκιμάσει μια της nuk ειχε μεγαλύτερη θηλή και δεν την έπαιρνε με τίποτα... αυτή εχει πολύ μικρή θηλή και του άρεσε φαίνεται!
    • Καλημέρα κορίτσια, χαθηκα λίγο...αυτες τις μέρες ο μικρός εκλαιγε ασταμάτητα...απο το εμβόλιο...και δεν ειχα χρόνο να γράψω... πυρετό δεν κάναμε...αλλα τον πονουσε το ποδαρακι του τον καημένο και έκλαιγε 😔  ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερα... κορίτσια εσας τα παιδάκια σας το στηρίζουν το κεφαλάκι; εμενα όχι ακόμα 😔 εσεις βλεπω είστε πολύ μπροστα... εμένα δεν κάνει ουτε κίνηση για να πιάσει πράγματα κτλ ..στο γυμναστήριο δεν τον έχω βαλει ακόμα...
    • Κορίτσι μου, πέρασα και εγώ κάτι παρόμοιο. Τα baby blues που κρατάνε 2 βδομάδες. Ήμουν τυχερή που είχα δει μια γνωστή influencer που είχε μιλήσει γι αυτό και έτσι το αναγνώρισα και κατάλαβα πως δεν είναι επιλόχειος. Γενικά επιρρεπής στην κατάθλιψη, με χρόνια ψυχοθεραπεία για να έρθω στα ίσα μου. Αυτό που με βοήθησε πάρα πολύ εμένα, είναι να επαναφέρω την ρουτίνα μου προ μωρού. Παράδειγμα τις πρώτες 2 βδομάδες, ακολουθούσα το πρόγραμμα του μωρού, αλλάζοντας εντελώς το δικό μου (λογικό). Κοιμόμουν ακανόνιστα και ειδικά μετά το απόγευμα ερχόταν το σύννεφο. Όταν άρχισα να κοιμίζω το μωρό και να καθόμαστε το βράδυ με τον άντρα μου για φαγητό και σειρά, όπως κάναμε παλιά, επανήλθα σταδιακά. Έστω μισή ώρα έβλεπα και μετά κοιμόμουν, αλλά με έκανε να νιώσω πως είμαι ακόμη εδώ και δεν έχω εξαλειφθεί σαν παρουσία. Δεν ξέρω αν έχεις τη δυνατότητα να κάνεις κάτι παρόμοιο, δεδομένου πως έχεις κ άλλα παιδάκια, αλλά πιστεύω ότι θα βοηθήσει να επαναφέρεις με κάποιον τρόπο το εγώ σου και έτσι θα δεις καθαρά. Στέλνω μεγάλη αγκαλιά και είμαστε εδώ ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...