Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...


maraki24

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 105
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοπέλα μου λυπάμαι πολύ... :(:(:( Πραγματικά δεν έχω λόγια!!Δεν μπορώ να σε παρηγορήσω...Ήταν άδικο αυτό που συνέβη.. :(:(

Κάνε κουράγιο και να είσαι σίγουρη ότι σύντομα το κοριτσάκι σου θα σου στείλει το αδερφάκι της για να απαλύνει τον πόνο σου... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ζωη μου εχει διδαξει πως οταν ενα πολυ τραγικο γεγονος μας συμβαινει σημαινει οτι κατι καλυτερο ερχεται.............λυπαμαι για την απωλεια σου.οτι κ να σου πουμε ειναι λογια του αερα.ο μονος γιατρος ειναι ο χρονος που θα απαλυνει το πονο σου. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου, δεν έχω λόγια.... Ξέρω πώς ότι και να σου πω θα είναι άχαρο... Κουράγιο καλή μου... Κουράγιο και θα έρθουν καλύτερες μέρες... Είμαστε δίπλα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν ρε Μαράκι τι ζήσατε..θα προσευχηθώ και για σας και για το κοριτσάκι σας, κουράγιο είναι απ αυτά που συμβαίνουν και δε ξέρουμε γιατί και δε θα μάθουμε και ποτέ..λυπάμαι πολύ Μαρία σου εύχομαι γρήγορα να σας έρθει το αδελφάκι της κορούλας σας...πραγματικά δε ξέρω τι να πω...λυπάμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου πραγματικά λυπάμαι πολύ πολύ.Τα λόγια είναι ανούσια.Κάνε κουράγιο.... οτι θες εμείς είμαστε εδώ.... :(:(:( και ας μην σε ξερουμε .Ειμαι μάνα και δεν φαντάζεσαι πόσο πολύ πόνο ένοιωσα όταν το διαβασα το μηνυμά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ειλικρινα λυπαμαι για οτι σου συνεβη το εζησα και εγω τον Ιουνιο ημουν στην 26η εβδομαδα και 730 γραμμαρια το αγορακι μου το ξερω ειναι πολυ δυσκολο να το ξεπερασεις αλλα ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος για ολα και να ξερεις οτι οταν ξαναμεινεις εγκυος θα τα ξεχασεις ολα γιατι θα σκεφτεσαι την καινουργια σου εγκυμοσυνη.Υπομονη και ολα θα φτιαξουν θα το δεις σου ευχομαι απο δω και περα ολα να πανε καλα για σενα ααα και κατι ακομα ζητα απο το νοσοκομειο να κανουν ιστολογικη εξεταση του μωρου για να μαθετε τα αιτια.Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki μου τέτοια ώρα τέτοια λόγια αλλά δεν αντέχω θα το πω..πως γίνεται ο γιατρός να δει δευτέρα βράδυ τον τράχηλο και να είναι μια χαρά και μέσα σε λίγες ώρες να συμβεί το αδιανόητο????Δε μου φαίνεται πολύ λογικό συγγνώμη αν σε ταράζω αλλά πραγματικά το σκέφτομαι συνέχεια δε γίνεται να μη φταίει κανείς για αυτό που έγινε...ειδικά εφόσον το μωράκι ήταν μια χαρά εσύ με το που δεν αισθάνθηκες καλά πήγες στο γιατρό, δε γίνεται ρε Μαρία μου, μου φαίνεται υπόθεση αμέλειας εδώ...συγνώμη και πάλι αν σε ταράζω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω αν φτανουν οι λεξεις για να σου γλυκανω τον πονο...

Θα σου ευχηθω μονο του χρονου τετοια μερα να εχεις στην αγκαλια σου ενα γλυκο μωρακι και τοτε θα νιωσεις σιγουρα πιο δυνατη.

Σου στελνω την αγαπη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου, αν και ενημερώθηκα απο τα κορίτσια του Μαίου για την περιπέτειάσ σου, έλεγα δεν θα μπω...δεν θα αντέξω να το διαβάσω...

Τελικά δεν κρατήθηκα, βρε Μαρία μου, μακάρι να ήξερα τι θα ήθελες να ακούσεις αυτές τις ώρες και θα σου τα έγραφα...

Σου στέλνω την αγάπη μου και την συμπαράστασή μου χωρίς λόγια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den uparxoun logia..oles ta idia leme..alla ta ennooume!dustuxws etsi einai!einai polu odunhro olo auto pou pernas!h Panagia einai diarkws sto pleuro sou!upomonh!na proseuxesai gia to mwraki sou,isws etsi na vreis th galhnh pou anazhtas!lupamai polu gi'auto pou pernate k su k o antroulhs sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΓΕΛΑΣΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι η Παναγία να σου δώσει το κουράγιο και τη δύναμη που χρειάζεσαι..

Σου εύχομαι ολόψυχα το επόμενο μωράκι σου να ρθει γρήγορα και να το κρατήσεις υγιέστατο στην αγκαλιά σου!! Κουράγιο κοπέλα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσι μου κοπικε η καρδια μου στα δυο....ειναι τοσο αδικο δεν ξερω τι να πω και ουτε το γιατι μπορω να καταλαβω

μον κουραγιο μπορω να σου πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουραγιο κοπελα μου!ξερω ποσο οδυνηρο ειναι.κι εγω ειχα μια αποβολη νωρις ομως γυρω στη 10η εβδομαδα και αργησα πολυ να το ξεπερασω.ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος.τωρα ειμαι και παλι εγκυος στον 8ο μηνα και τον αλλο μηνα περιμενουμε το αγορακι μας.ο χρονος θα σε βοηθησει και η πιστη στο θεο.περιμενε λιγο καιρο και οταν νιωσεις ετοιμη και παλι ξεκινηστε προσπαθειες για αλλο μωρακι.

μη ψαξεις να βρεις το γιατι,γιατι θα πρελαθεις.να εχεις διπλα σου ανθρωπουσ που θα σε κανουν να νιωθεις καλα.σιγα σιγα θα το ξεπερασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Απαντήσεις

    • Μια χαρά κι εγώ! Καούρες έχω μόνο πολλές μέρα νύχτα, ότι και να φάω! Ααααχ τι τέλεια που θα κάνετε gender reveal! Έλεγα κι εγώ να κάνω αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ να μην μάθω, μετά έλεγα να το κάνω για τους άλλους και να ξέρω εγώ, αλλά και πάλι δεν κρατήθηκα και το είπα 😂 Εγώ τη νιώθω κανονικά πια, αλλά είναι και 2η και το αναγνώρισα πιο εύκολα κι επίσης έχω οπίσθιο πλακούντα, και η διαφορά με την πρώτη που είχα πρόσθιο είναι πραγματικά τεράστια! Να μην έχεις κανένα άγχος, όλα καλά είναι! Τα δύσκολα πέρασαν! Κορίτσι μου έχεις γιατρό στο Έλενα ή κάνω λάθος? Νομίζω είχα δει κάπου το Χες γράψει!
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για αυτήν την κατάληξη... Είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό ... Σου εύχομαι ότι καλύτερο κ πάνω από όλα υγεία 🙏
    • περι πιπιλας που αναφέρεται εγω σωθηκα με την πιπίλα! στην αρχή έλεγα δεν την θελω με τίποτα και δεν πρόκειται να του δώσω... δοκιμάστε να τα βάλετε όταν κλαίνε οχι στα καλα του καθουμενου..μηπως την πιάσουν πιο εύκολα! εμενα την Philips Avent μου πήρε... ενώ στην αρχή ειχα δοκιμάσει μια της nuk ειχε μεγαλύτερη θηλή και δεν την έπαιρνε με τίποτα... αυτή εχει πολύ μικρή θηλή και του άρεσε φαίνεται!
    • Καλημέρα κορίτσια, χαθηκα λίγο...αυτες τις μέρες ο μικρός εκλαιγε ασταμάτητα...απο το εμβόλιο...και δεν ειχα χρόνο να γράψω... πυρετό δεν κάναμε...αλλα τον πονουσε το ποδαρακι του τον καημένο και έκλαιγε 😔  ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερα... κορίτσια εσας τα παιδάκια σας το στηρίζουν το κεφαλάκι; εμενα όχι ακόμα 😔 εσεις βλεπω είστε πολύ μπροστα... εμένα δεν κάνει ουτε κίνηση για να πιάσει πράγματα κτλ ..στο γυμναστήριο δεν τον έχω βαλει ακόμα...
    • Κορίτσι μου, πέρασα και εγώ κάτι παρόμοιο. Τα baby blues που κρατάνε 2 βδομάδες. Ήμουν τυχερή που είχα δει μια γνωστή influencer που είχε μιλήσει γι αυτό και έτσι το αναγνώρισα και κατάλαβα πως δεν είναι επιλόχειος. Γενικά επιρρεπής στην κατάθλιψη, με χρόνια ψυχοθεραπεία για να έρθω στα ίσα μου. Αυτό που με βοήθησε πάρα πολύ εμένα, είναι να επαναφέρω την ρουτίνα μου προ μωρού. Παράδειγμα τις πρώτες 2 βδομάδες, ακολουθούσα το πρόγραμμα του μωρού, αλλάζοντας εντελώς το δικό μου (λογικό). Κοιμόμουν ακανόνιστα και ειδικά μετά το απόγευμα ερχόταν το σύννεφο. Όταν άρχισα να κοιμίζω το μωρό και να καθόμαστε το βράδυ με τον άντρα μου για φαγητό και σειρά, όπως κάναμε παλιά, επανήλθα σταδιακά. Έστω μισή ώρα έβλεπα και μετά κοιμόμουν, αλλά με έκανε να νιώσω πως είμαι ακόμη εδώ και δεν έχω εξαλειφθεί σαν παρουσία. Δεν ξέρω αν έχεις τη δυνατότητα να κάνεις κάτι παρόμοιο, δεδομένου πως έχεις κ άλλα παιδάκια, αλλά πιστεύω ότι θα βοηθήσει να επαναφέρεις με κάποιον τρόπο το εγώ σου και έτσι θα δεις καθαρά. Στέλνω μεγάλη αγκαλιά και είμαστε εδώ ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...