Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΞΗΜΕΝΑ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ...


KATERINA80

Recommended Posts

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ. ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΑΥΞΗΜΕΝΑ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΥΣΟΣΜΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ, ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ!ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ;ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣ??

ΚΟΙΤΑ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ

ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ...ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ

ΕΙΧΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνήσω με το yiotaki συνηθως αυξημενα και δυσοσμα υγρα φανερώνουν κάποιο μικρόβιο-λοιμωξη.Το μυαλο μου εμενα παει σε μυκήτες..αλλα βεβαια δεν ξερω κιολας.καλο θα ηταν να το συζητησεις με γυναικολογο

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εω μια φορα που μου ειχε συμβει αυτο ειχα κολπιτιδα...!!!!ηταν δηλαδη καθαρο το τεστ παπ σου???τα υγρα τα ειχες καποιες μερες η μια φορα και τελος????αν ητα μια φορα τοτε μπορει και να μην ειναι τιποτα...κοιτα γιατρος δεν ειμαι αλλα λογω των σπουδων μου(νοσηλευτρια και επιτελους τελειωσααααααααααααααααα :) :) :))θα σου ελεγα οτι αν τα ειδες μια φορα να μην ανησυχεις...βεβαια αν συνεχιζονται καλο θα ηταν να επαναλαβεις τεστακι...Φιλια και να χαιρεσαι το μωρακι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...