Μετάβαση σε περιεχόμενο

epafh sabbato worhksia deytera?


Recommended Posts

geia sas koritsakia moy kai pali.

opos grafo kai ston titlo eixame mia epafh thn pempth 281 kai mia to sabbato 301 ;) alla worhxia me vasei to test eixa deytera :angry: alla den mporoysame na erthoyme se epafh. :S yparxei kamia mikrh pithanothta na ginei tipota? :huh: filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksexasa na sas po oti me kyklo 32 meres shmera einai 23 mera kai apo xthes me ponaei h koilia mou sto shmeio poy exo kanei tis kaisarikes alla kai h mesh moy.otan perimeno ayta arxizoyn 2-3 meres prin

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά είναι να μάλλον δύσκολο να έχεις συλλάβει.Σκέψου ότι το σπερματοζωάριο ζεί το μέγιστο 72 ώρες και όχι σύχνα ένας μέσος όρος είναι περίπου 48 ώρες.Άλλα από την άλλη πάντα υπάρχει και το απρόβλεπτο.Ξέρω τουλάχιστον δύο κοπέλες που έχουν συλλάβει σε μη γόνιμες μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας ειπες οτι ειχες επαφη το σαββατο και μαλλον ωορρηξια τη δευτερα. Εννοεις δηλ δυο μερες μετα? υπαρχει πιθανοτητα αν εμειναν ζωντανα τα σπερματοζωαρια ως την ωορρηξια , αν ο κολπος ειχε τις προυποθεσεις να τα κρατησει ζωντανα και..πολλα αλλα ! μην τα σκεφτεσαι η ακατανομαστη θα το δειξει αν ναι η οχι! παντως σου ευχομαι καλη επιτυχια! εγω είμαι στις προσπαθειες για το πρωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...