Μετάβαση σε περιεχόμενο

PAIDIA KAI SEX...


MAIRH!!!

Recommended Posts

προβληματισμος και αυτος!ειναι νωρις

ακομη αλλα δε θελω ουτε να το σκεφτομαι

να συμβει κατι τετοιο...... ντροπη:dry:

φυσικα τα παιδια δεν τα ξεγελας

βεβαια εχω ακομη καιρο.....για να σκεφτω:kiss: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προβληματισμος και αυτος!ειναι νωρις

ακομη αλλα δε θελω ουτε να το σκεφτομαι

να συμβει κατι τετοιο...... ντροπη:dry:

φυσικα τα παιδια δεν τα ξεγελας

βεβαια εχω ακομη καιρο.....για να σκεφτω:kiss: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προβληματισμος και αυτος!ειναι νωρις

ακομη αλλα δε θελω ουτε να το σκεφτομαι

να συμβει κατι τετοιο...... ντροπη:dry:

φυσικα τα παιδια δεν τα ξεγελας

βεβαια εχω ακομη καιρο.....για να σκεφτω:kiss: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ το ίδιο ένιωθα. Είχα την εντύπωση ότι οι γονεις μου δεν κάνουν κάτι τέτοιο ή απλως το ήξερα αλλά δεν το είχα πιστέψει. Μέχρι που το συνειδητοποίησα για τα κάλα.Κ τσατίστηκα αλλα λυπόμουν κιόλας!! Όταν καταλάβαινα ότι πάνε να κάνουν κάτι τέτοιο καθόμουν στο κρεβάτι κ προσπαθούσα να ακούσω αλλά έκλαιγα κιόλας! Καμιά φορά πήφαινα κ χτυπούσα την πόρτα, μέχρι που αποφάσισα αντι να μένω ξύπνια να κοιμάμαι κ να αδιαφορώ. επίσης τους έπιασα μια μέρα ότανέμπαινα στο σπίτι μαζί με τον άντραμου (τότε αγόρι μου) κ άκουσα τη μητέρα μου!!Δεν τους είδα αλλά την άκουσα. Φρίκαρα!!!Τουσ μίολησα είπα μια βλακεία μπαίνοντασ στο δωμάτιό μου χωρίς να πάω στο δικό τους και έφυγα!!Με κατάλαβαν ότι τους πήρα χαμπάρι αλλά ποτέ δεν είπαμε τίποτε. Ήμουν σε μια περίεργη κατάσταση για μέρεσ αλλά μου πέρασε. Ηθελα να μιλήσουμε αλλά αφού δεν το έκαναν εκείνοι...πάντως η κουβέντα θα βοηθούσε πρισσότερο κ πιστεύω αυτό που είπε κ μια άλλη κοπέλα. Πρέπει τα παιδιά να βλέπουν την αγάπη των γονιών έτσι ώστε να γνωρίζουν ότιοι γονείς έχουν μια διαφορετική σχέση. Όχι όμως το σεξ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ το ίδιο ένιωθα. Είχα την εντύπωση ότι οι γονεις μου δεν κάνουν κάτι τέτοιο ή απλως το ήξερα αλλά δεν το είχα πιστέψει. Μέχρι που το συνειδητοποίησα για τα κάλα.Κ τσατίστηκα αλλα λυπόμουν κιόλας!! Όταν καταλάβαινα ότι πάνε να κάνουν κάτι τέτοιο καθόμουν στο κρεβάτι κ προσπαθούσα να ακούσω αλλά έκλαιγα κιόλας! Καμιά φορά πήφαινα κ χτυπούσα την πόρτα, μέχρι που αποφάσισα αντι να μένω ξύπνια να κοιμάμαι κ να αδιαφορώ. επίσης τους έπιασα μια μέρα ότανέμπαινα στο σπίτι μαζί με τον άντραμου (τότε αγόρι μου) κ άκουσα τη μητέρα μου!!Δεν τους είδα αλλά την άκουσα. Φρίκαρα!!!Τουσ μίολησα είπα μια βλακεία μπαίνοντασ στο δωμάτιό μου χωρίς να πάω στο δικό τους και έφυγα!!Με κατάλαβαν ότι τους πήρα χαμπάρι αλλά ποτέ δεν είπαμε τίποτε. Ήμουν σε μια περίεργη κατάσταση για μέρεσ αλλά μου πέρασε. Ηθελα να μιλήσουμε αλλά αφού δεν το έκαναν εκείνοι...πάντως η κουβέντα θα βοηθούσε πρισσότερο κ πιστεύω αυτό που είπε κ μια άλλη κοπέλα. Πρέπει τα παιδιά να βλέπουν την αγάπη των γονιών έτσι ώστε να γνωρίζουν ότιοι γονείς έχουν μια διαφορετική σχέση. Όχι όμως το σεξ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ το ίδιο ένιωθα. Είχα την εντύπωση ότι οι γονεις μου δεν κάνουν κάτι τέτοιο ή απλως το ήξερα αλλά δεν το είχα πιστέψει. Μέχρι που το συνειδητοποίησα για τα κάλα.Κ τσατίστηκα αλλα λυπόμουν κιόλας!! Όταν καταλάβαινα ότι πάνε να κάνουν κάτι τέτοιο καθόμουν στο κρεβάτι κ προσπαθούσα να ακούσω αλλά έκλαιγα κιόλας! Καμιά φορά πήφαινα κ χτυπούσα την πόρτα, μέχρι που αποφάσισα αντι να μένω ξύπνια να κοιμάμαι κ να αδιαφορώ. επίσης τους έπιασα μια μέρα ότανέμπαινα στο σπίτι μαζί με τον άντραμου (τότε αγόρι μου) κ άκουσα τη μητέρα μου!!Δεν τους είδα αλλά την άκουσα. Φρίκαρα!!!Τουσ μίολησα είπα μια βλακεία μπαίνοντασ στο δωμάτιό μου χωρίς να πάω στο δικό τους και έφυγα!!Με κατάλαβαν ότι τους πήρα χαμπάρι αλλά ποτέ δεν είπαμε τίποτε. Ήμουν σε μια περίεργη κατάσταση για μέρεσ αλλά μου πέρασε. Ηθελα να μιλήσουμε αλλά αφού δεν το έκαναν εκείνοι...πάντως η κουβέντα θα βοηθούσε πρισσότερο κ πιστεύω αυτό που είπε κ μια άλλη κοπέλα. Πρέπει τα παιδιά να βλέπουν την αγάπη των γονιών έτσι ώστε να γνωρίζουν ότιοι γονείς έχουν μια διαφορετική σχέση. Όχι όμως το σεξ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw exw piasei tous goneis mou na to kanoun otan hmouna gymnasio.to mono pou eniosa htan enoxh pou tous diekopsa ekeinh thn stigmhkai kai amhxanh gia to pws niosane kai autoi.meta hrthe h mhtera mou kai to sizitisame ,den me malose,mou eipai oti kai ekeinoi niosane amihxanoi kai abola.den eniosa tipota arnitiko gia tous goneis mou isa isa pou xarika pou eixane kalh sxesh metaksitous.meta apo auto katalabena pote ginotane apo kapies leptomeries ,oxi apo thoribo.px pote pigenan sto mpanio to bradu.panta xeromouna giati auto dilone oti ta pane kala.apo to dhmotiko gnoriza oti ginete metaksi tous fusika kai oti einai kalo na ginete giati auto einai fusiologiko.pote tote den eixa katalabei kati ala htan kati pou fusika kai ginotane kai htan apolita fusiologiko.pote den mas perase h mhtera mas h kanenas alos oti einai kati bromiko kai kako,alla oti einai mia fusiologikh epafh anamesa se ena zeygari.an tora to paidi mou dystixos me piasei kapia fora ,pou enoite oti tha prosexw,tha to antimetopisw psixrema kai me apolith fusikothta.den einai kati pou prepei na mas kanei na ntrepomaste etsi kai alios etsi hrthe ston kosmo kai to paidi kai sthn telikh einai mia praksh agapahs anamesa se ena zeugari.tha eksigisw sto paidi ,analoga me thn hlikia tou,oti einai mia apolith fusiologikh praksh anamesa se antrogina pou dixnei o enas ston alon poso ton agapa.kai tha tou zhtisw na xtipa thn porta prin mpei sto dwmatio mas.apo psixologous exw akousei oti den prepei oi gonois na niosoun kai na diksoun sto paidi oti ntreponte kai oti kanoun kati bromiko kai kako.isa isa na tou eksigisoun ,oso tou epitrepei h hlikia tou ,na poune thn alhtheia gia oti eidai to paidi kai oxi psemata px paizame.den lew oti einai kalo na brethei to paidi se mia teteia katastash h na mhn prosexoun oi goneis alla oti na ginei na antimetopistei psixrema kai na mhn katalabei to paidi oti kanoume kati bromiko giati tha to shndiasei arnitika .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw exw piasei tous goneis mou na to kanoun otan hmouna gymnasio.to mono pou eniosa htan enoxh pou tous diekopsa ekeinh thn stigmhkai kai amhxanh gia to pws niosane kai autoi.meta hrthe h mhtera mou kai to sizitisame ,den me malose,mou eipai oti kai ekeinoi niosane amihxanoi kai abola.den eniosa tipota arnitiko gia tous goneis mou isa isa pou xarika pou eixane kalh sxesh metaksitous.meta apo auto katalabena pote ginotane apo kapies leptomeries ,oxi apo thoribo.px pote pigenan sto mpanio to bradu.panta xeromouna giati auto dilone oti ta pane kala.apo to dhmotiko gnoriza oti ginete metaksi tous fusika kai oti einai kalo na ginete giati auto einai fusiologiko.pote tote den eixa katalabei kati ala htan kati pou fusika kai ginotane kai htan apolita fusiologiko.pote den mas perase h mhtera mas h kanenas alos oti einai kati bromiko kai kako,alla oti einai mia fusiologikh epafh anamesa se ena zeygari.an tora to paidi mou dystixos me piasei kapia fora ,pou enoite oti tha prosexw,tha to antimetopisw psixrema kai me apolith fusikothta.den einai kati pou prepei na mas kanei na ntrepomaste etsi kai alios etsi hrthe ston kosmo kai to paidi kai sthn telikh einai mia praksh agapahs anamesa se ena zeugari.tha eksigisw sto paidi ,analoga me thn hlikia tou,oti einai mia apolith fusiologikh praksh anamesa se antrogina pou dixnei o enas ston alon poso ton agapa.kai tha tou zhtisw na xtipa thn porta prin mpei sto dwmatio mas.apo psixologous exw akousei oti den prepei oi gonois na niosoun kai na diksoun sto paidi oti ntreponte kai oti kanoun kati bromiko kai kako.isa isa na tou eksigisoun ,oso tou epitrepei h hlikia tou ,na poune thn alhtheia gia oti eidai to paidi kai oxi psemata px paizame.den lew oti einai kalo na brethei to paidi se mia teteia katastash h na mhn prosexoun oi goneis alla oti na ginei na antimetopistei psixrema kai na mhn katalabei to paidi oti kanoume kati bromiko giati tha to shndiasei arnitika .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw exw piasei tous goneis mou na to kanoun otan hmouna gymnasio.to mono pou eniosa htan enoxh pou tous diekopsa ekeinh thn stigmhkai kai amhxanh gia to pws niosane kai autoi.meta hrthe h mhtera mou kai to sizitisame ,den me malose,mou eipai oti kai ekeinoi niosane amihxanoi kai abola.den eniosa tipota arnitiko gia tous goneis mou isa isa pou xarika pou eixane kalh sxesh metaksitous.meta apo auto katalabena pote ginotane apo kapies leptomeries ,oxi apo thoribo.px pote pigenan sto mpanio to bradu.panta xeromouna giati auto dilone oti ta pane kala.apo to dhmotiko gnoriza oti ginete metaksi tous fusika kai oti einai kalo na ginete giati auto einai fusiologiko.pote tote den eixa katalabei kati ala htan kati pou fusika kai ginotane kai htan apolita fusiologiko.pote den mas perase h mhtera mas h kanenas alos oti einai kati bromiko kai kako,alla oti einai mia fusiologikh epafh anamesa se ena zeygari.an tora to paidi mou dystixos me piasei kapia fora ,pou enoite oti tha prosexw,tha to antimetopisw psixrema kai me apolith fusikothta.den einai kati pou prepei na mas kanei na ntrepomaste etsi kai alios etsi hrthe ston kosmo kai to paidi kai sthn telikh einai mia praksh agapahs anamesa se ena zeugari.tha eksigisw sto paidi ,analoga me thn hlikia tou,oti einai mia apolith fusiologikh praksh anamesa se antrogina pou dixnei o enas ston alon poso ton agapa.kai tha tou zhtisw na xtipa thn porta prin mpei sto dwmatio mas.apo psixologous exw akousei oti den prepei oi gonois na niosoun kai na diksoun sto paidi oti ntreponte kai oti kanoun kati bromiko kai kako.isa isa na tou eksigisoun ,oso tou epitrepei h hlikia tou ,na poune thn alhtheia gia oti eidai to paidi kai oxi psemata px paizame.den lew oti einai kalo na brethei to paidi se mia teteia katastash h na mhn prosexoun oi goneis alla oti na ginei na antimetopistei psixrema kai na mhn katalabei to paidi oti kanoume kati bromiko giati tha to shndiasei arnitika .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...