Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψεύτικος λογαριασμός: τα αποκαλυπτήρια!


Mamoli

Recommended Posts

Ολιβιάκι μου... είσαι genius κοπέλα μου!! Εύγε!! Τώρα γιατί η κοπελιά πήρε τις φωτογραφίες και την ζωή της γλυξήτατης κοπέλας.. τι να πω;; Το τι κουβάλα ο καθένας στο κεφάλι του!! :dry:

Εμένα μου θύμησε κάτι σαν το σίριαλ.. Η Ζωή της Άλλης!!! :laugh: Πάντως πραγματικά για την κοπέλα των φωτογραφιών αν ποτέ ανακαλύψει κάτι τέτοιο θα πρέπει να είναι φρικιαστικό!! Μου αρέσει που ήθελα να ξεκλειδώσω και τις φώτο μου στο fb να τις βλέπουν όλοι!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 262
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά..Τι γίνετε???κ εμένα μου αρέσανε πολύ οι φώτο του δωματίου της και τις έλεγα συγχαρητήρια..Τι να πώ...Μπορεί να είναι και κανένα πιτσιρίκι που θέλει να κάνει πλάκα κ έχει βάλει στοίχημα με τους φίλους του να δει μέχρι πόσο θα κρατήσει η ιστορία του..έχει ξανασυμβεί νομίζω παλιότερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

πραγματι ειναι λυπηρο...και γελοιο μαζι...

Ολιβια μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι...!!!

παροτι δεν εχω ασχοληθει με κοριτσιστικα δωματια, ειχα λυσσαξει οταν ειδα τις φωτο... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι...δεν θελω να πιστεψω πως συμβαινουν τετοια πραγματα....

....απογοητευτηκα......

Κριμα...αν κ καποιες φορες εχω διαπυστωσει καποια πραγματακια απο διαφορες κοπελες,που...πως να το πω...αλλα λενε τη μια,αλλα την αλλη...αλλα δεν δινω πολυ σημασια γιατι το ριχνω στη συναισθηματικη φορτιση κ στην ισχυρη θεληση της καθε κοπελας να γινει μαμα...

Παντως,εγω προσωπικα δεν θελω να χασω την παρεα που εχω αποκτησει απο εδω μεσα,τουλαχιστον με τα κοριτισια που γνωριζομαστε κ μιλαμε περισσοτερο.Ειναι για εμενα μια διεξοδος που με εχει βοηθησει απιστευτα παρα πολλες φορες...καποια κοπελα η sriros-eirini εγραψε οτι ξενερωσε...δεν θελω να νοιωσω ετσι,γιατι δεν προκειτε να ξαναμπω....λυπαμαι....πραγματικα...λυπαμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ Ε,ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΓΚΕΛΟ!!!!!!!!!ΜΑ ΤΟΣΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΠΙΑ???? ΜΠΡΑΒΟ Mamoli!!!!!!!!

ΒΡΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ!!!!!!!!!ΟΥΤΕ ΦΩΤΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!! :angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα Ολιβια κοπελα μου μπραβο σου που ξεσκεπασες ενα τετοιο θεμα :) βρε κοριτσια μηπως η κοπελα εχει κανενα μεγαλο προβλημα κ δεν μπορει ν'άποκτησει δικο της παιδακι; κ μας εφτιαξε ολη αυτη την ιστορια; διαφορετικα πρεπει να προκειται για αρωστημενο ατομο, αυτη ειναι η δικη μου γνωμη......

οπως ειπε κ καποια κοπελα (σορυ δε θυμαμαι ποια )εδω γραφτηκαμε ως μελουσες μαμαδες τουλαχιστον εγω, κ αλλα κοριτσια ενω προσπαθουν να γινουν μανουλες κ να ενημερωθουνε για καποια πραγματα κ οχι να δινουμε λαθος στοιχεια κ να κοροιδευουμε τον κοσμο.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Εμένα πιο πολύ μου κάνει για γυναίκα που προσπαθεί να ζήσει τη μητρότητα μέσω άλλων... quote]

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ..ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ,ΗΤΑΝ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ Κ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΡΜΟΖΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΕΛΙΔΑ...

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ "ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΗΚΕ",ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΤΗ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ...ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΟΙΡΑΖΩΜΑΣΤΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΑΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ Κ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ...

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΑΛΛΟ Κ ΝΑ ΜΗ ΔΩΣΟΥΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΧΕ ΑΣΧΗΜΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ Κ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η "ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ" ΝΑ ΖΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙ.. :(:(

ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ" ΠΑΙΞΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ" ΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ Κ ΟΧΙ ΚΑΤΑΚΡΑΥΓΗ..

ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΩΣ Κ ΕΓΙΝΕ,ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ Κ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.

ΕΙΝΑΙ ΛΥΠΗΡΟ ΠΑΝΤΩΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βρε κοριτσια....τι ηταν παλι τουτο???????? B) εμενα να σας πω την αληθεια χθες που μπηκε και μας ευχαριστησε για τις ευχες μας,κι εβαλε φωτο μου εκανε εντυπωση το μωρακι...μου φανηκε θρεφταρακι,και μαλιστα το εδειχνα στον αντρα μου κι εκεινος με τη σειρα του μου ειπε ο,τι δε μοιαζει με νεογεννητο.αν δειτε στο ποστ μου χθες τις ευχες μου προς ( ελβιρα) το τι της ειπα...ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο επαιξε το ολο Π Α Ρ Α Μ Υ Θ Ι........ :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολιβια μου δεν το πιστευω ;;;;;;;;;τι λες τωρα;;;;;;;καλα να σου πω την αληθεια κατι φαινοτανε οτι βρωμαει αλλα ειμαστε τυχερες που μπηκες στην ζωη μας κ μας προστατευεις απο τις τρελες που επειδη προφανως δε μπορουν να κανουν μια ευτυχισμενη οικογενεια με συζυγο κ παιδια εκμεταλευονται φωτογραφιες απο ευτυχισμενα ζευγαρια !ντροπη της !!!!!πρεπει να φυγει τελειως απο το mammyland!!!!!γλυκια μου yolle μην ξανασυνομιλησεις με αυτην παρακολουθουσα συνεχως τα δωματια των μωρων σας κ εκεινη ηταν πολυ μακρια απο μας!!!!!!καμια σχεση!σ ευχαριστουμε πολυ ολιβια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Δεν ητανε σωστο αυτο που εκανε η κοπελα αλλα μπορει να εχει καποιο ψυχολογικο προβλημα..μπορει να μην μπορει για οποιοδηποτε λογο να μην μπορει να αποκτησει παιδακι κ αυτο να ονειρευεται. οποτε ηθελε να το ζησει αυτο απο εδω μεσα...τι να πω...οπως και να εχει θελει προσοχη το τι μοιραζεται η καθεμια μας μεσω ιντερνετ γιατι ποτε δεν ξερεις (εδω περα δεν ξερεις με ανθρωπους που γνωριζεις προσωπικα, αλλα λεμε τωρα...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Εντάξει, το θέμα είναι, όντως, λίγο ΣΟΚ :S:S , αλλά από την άλλη είναι τελείως σύνηθες... Μπορεί να παίζουν διάφορα από το να είναι άντρας, μέχρι το να είναι, όντως, έγκυος-μαμά, απλά να χρησιμοποιεί ξένες φωτογραφίες (αν και να έχεις γεννήσει και καπάκι να μπαίνεις στη διαδικασία να ανεβάσεις ψεύτικη φωτο είναι λιγάκι κουλό!)

Όπως και να 'χει, ξαναλέω αυτό που είπα στην αρχή: προσοχή με ποιους/ποιες μιλάτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε συ τι τρέλα κουβαλάει ο κόσμος! Τι απωθυμένα έχει για να κάνει κάτι τέτοιο? Τέτοια ανάγκη είχε να δείξει ή καλήτερα να διαφημίσει κάτι άλλο απ' αυτό που είναι. Μπράβο σου που το έψαξες και την ανακάλυψες. Αυτό μου με πειράζει κυρίως είναι ότι εδώ μέσα λέμε κάποια πολύ προσωπικά πράγματα και κάποιες σαν αυτή χαλάνε όλη την είκόνα. Τι να πω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτάξτε, όλα αυτά που γράφουμε στα διάφορα θέματα, τα διαβάζουν -ούτω ή άλλως- οι πάντες... Δεν χρειάζεται να είσαι μέλος για να διαβάσεις τι γράφουν τα μέλη του mammy μας... Οπότε όταν πρόκειται για... "σώψυχα", είναι δικό μας θέμα το πόσο θα ανοιχτούμε σε μια δημόσια συζήτηση...

Προσοχή θέλει κυρίως στις προσωπικές συζητήσεις... Στο chat, στα μηνύματα... Ε νομίζω πως λίγο πολύ τα περισσότερα ψεύτικα προφίλ, μυρίζουν από μακριά... Έχουν κάτι το ψεύτικο, βρε παιδί μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Τι να πω, πραγματικά έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό. Να συμβαίνουν τέτοια πράγματα σε ένα φορουμ για μαμάδες????? Το θεωρώ απαράδεκτο.

Καλά έκανες κοπέλα μου και την ξεσκέπασες, ας προσέχουμε λοιπόν όλες τι λέμε και που τα λέμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera kai apo emena koritsia....ego na sas po tromokratithika me auto....pou ksero ego oti den einai kanenas anomalos pou mphke mono kai mono gia na pari plhrofories .....po...po....Mprabo sou kopela mou pou to anakalipses !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ...

το σκεφτηκα αρκετη ωρα πριν γραψω σε αυτο το θεμα ..επαθα ενα ΣΟΚ!

αναφερετε κυριως οι περισσοτερες κοπελες οτι ισως να μην μπορει να κανει παιδι η κοπελα και για αυτο να το " παιζει " οτι εχει παιδι ...

λυπαμαι κοριτσια αλλα δεν το δεχομαι ολο αυτο...οποιος ειναι αρρωστος να λυσει το προβλημα του σε ψυχολογο ..δεν φταινε τιποτα ανυποψιαστες εκγυες να δενονται με ατομα που στην ουσια μας κοροιδευουν ..

αν ηταν η καθε μια που ειχε προβλημα να το παιζει εγκυος και να κανει παιδι τοτε ως δια μαγιας το mammyland θα γεμιζε εγκυμονουσες !!

δεν ειναι λιγες οι κοπελές που δυσκολευονται να κανουν ενα παιδι ..δεν ειναι λιγες αυτες που απεβαλλαν ..δεν σκεπασαν ομως το προβλημα τους με ψευτικη ευτυχια και μπολικο ψεμα ...λυπαμαι παρα πολυ για την εν λογο κοπελα..

οσο κι αν προσεχτικες ομως να ειμαστε mamoli νομιζω οτι δεν θα μπορεσουμε να αποφυγουμε τετοιου ειδους περιστατικα ..εκτος αν ειμαστε καχυποπτες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μηλαμε εχω σοκαριστει!!!

Δεν το περιμενα ποτε απο ενα τετοιο σαιτ...πραγματικα. Δεν ειχα παρακολουθησει το θεμα καθολου...αλλα μονο και μονο που υπαρχει κατι τετοιο...και φανταζομαι ποσα ακομα...τρομαζω βρε παιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!!!!

Ολίβια απλά είσαι αστέρι!!!!! εγώ στον κόσμο μου...ούτε καν πέρασε από το μυαλό μου ότι μπορεί κάποιος να λειτουργήσει κατά αυτό το τρόπο....Το μόνο που ήθελα να ρωτήσω είναι που έχεις χαθεί...Μου λύθηκε η απορία... :P:P:P ....

Όλα τα άλλα μου φαινόντουσαν φυσιολογικά.......Ας ελπίσουμε ότι δε θα έχουμε άλλα τέτοια κρούσματα...Πάντως θα ήθελα μια εξήγηση από την Elvira_mpempa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ γω εχω μεινει με το στομα ανοιχτο

τι να πω .....

δ μπορω να φανταστω τον λογο που θα μπορουσε

μια γυναικα να εκανε κατι τετοια

τι να πω λυπαμαι πολυ :(

ολιβιακι κ παλι συγχαρητηρια που μας ανοιξες τα ματια

αντε κ με το καλο να φερεις την ζουζουνα σου

με εναν πονο κοριτσακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λέτε τώρα βρε κορίτσια? αν είναι δυνατόν? γιατί να κάνει κάτι τέτοιο? μα νομίζω ότι όσα έλεγε ήταν σχετικά με την κατάσταση της και την εγκυμοσύνη της. σίγουρα είναι γυναίκα, αλλά γιατί? μπράβο σου ολιβιάκη!!! τώρα δηλαδή συνεχίζει και γράφει στο mammy?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε ΟΛΙΒΙΑ...ρε συ αυτη μας ειχε πει οτι επσασαν τα νερα και μπηκε να μας το πει!!!! Και ευχηθηκα το ΖΩΟΝ κι εγω...μη χασω!!! :laugh:

ΤΕΛΟΣ παντων....ποιος ξερει γιατι το εκανε? ΓΙα πλακα?Εχει προβλημα και θελει να ΖΕΙ την ΖΩΗ μιας ΑΛΛΗΣ (που ειπαν και τα κοριτσια)?

ΠΑΝΤΩΣ η κοπελα στην ΦΩΤΟ ειναι κουκλαρα!!!! ;););)

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗ!!!!!

ΟΛΙΒΙΑ....ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙΣ ΜΕ ΕΥΠ???? ;)

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΟΛΙΒΙΑ....ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙΣ ΜΕ ΕΥΠ???? ;)

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑ 63-20100202.jpg

Βρε λες;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια .... Επαθα και εγώ ένα μικρό ΣΟΚ όταν συνειδητοποίησα τι συμβαίνει στο site.Εμείς ανοίγουμε την καρδιά μας ,μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας ,τις ανησυχίες μας και κάποιοι άλλοι.... :angry: τι να πω δέν έχω λόγια .Μονάχα μία συμβουλή να μαστε πιο προσεχτικές ...Σ'ευχαριστούμε βρε κοριτσάκι που μας άνοιξες τα μάτια.Μήπως να μην βάζουμε φωτο τα μωρουλίνια μας???????? έχω αρχίσει και φοβάμαι ... :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...