Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ???


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ, ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. ΘΕΛΩ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ. ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 326
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βουλαντερ μου,κι εγω σε αυτη την διαδικασία ειμαί!Τελείωσα με την επιτροπή του ΙΚΑ και πήρα και τα φαρμακά μου!Τωρα περιμένω απο βδομάδα να μου έρθει περίοδος και ξεκινάω το πρωτόκολλο της δεύτερης μέρας!Εχω πολύ αγωνία με όλα αυτα.Πήρα κια μια σακούλα ενέσεις και χάθηκα λίγο?Ο γιατρός μου είπε ότι όλα είναι ευκολά με τα φαρμακα και με την διαδικασία αλλά εχω φοβάμαι μήπως κάνω κάποιο λάθος ή δεν καταλάβω κάτι καλά?Εσύ πότε αρχίζείς?Ευχομαι να μας πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teri ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ.ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΤΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 2 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ. ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ!! ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΕΣΥ? ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GLYKEIA MOY KALH EPITYXIA!!!KOYRAGIO KAI YPOMONH.DEN EIMAI SE AYTH TH DIADIKASIA....ALLA SOY STELNW TH 8ETIKH MOY ENERGEIA WSTE OLA NA PANE YPEROXA KAI SE 9 MHNES KAI KATI NA EXEIS ENA H KAI DYO H KAI TRIA MWRAKIA STHN AGKALIA SOY!!! :S :silly: :lol::blink: :woohoo: illy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALH EPITYXIA KORITSIA!!!

EXW HDH KANEI MIA PETYXHMENH EKSWSWMATIKH KAI KATA TON

APRILIO ME MAIO APO OTI YPOLOGIZW THA KANW KAI THN DEYTERH!

AYTO POU THELW NA SAS PW EINAI PWS H OLH DIADIKASIA DEN EINAI

TIPOTA!! OUTE PONAS OUTE TIPOTA! EINAI OLA STO MYALO MAS!!

DEN KSERW GIATI ALLA H ENNOIA EKSWSWMATIKH EXEI PAREKSHGHTHEI

POLY STO OTI PONAS,YPOFEREIS KAI TETOIA XAZA!!

PROSPATHISTE NA SKEFTESTE MONO THETIKA KAI PROS THEOU MHN

SAS GINEI EMMONH IDEA KAI SKEFTESTE MONO AYTO!

AYTA APO MENA!! KALH EPITYXIA KAI PALI!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XARA22 ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.....

LENAKI26 ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ!ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΗΔΗ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια κι εγω μαζι σας ειμαι. Εγω εχω ξεκινησει το μακρυ πρωτοκολο στις 26 Ιανουαριου και αν ολα πανε καλα θα ξεκινησω τις ενεσεις διεγερσης 4-5 Φεβρουριου,οποτε θα μαθω τα αποτελεσματα τις προσπαθειας τις πρωτες μερες του Μαρτη.

Εχω ξαναπροσπαθησει με το βραχυ πρωτοκολο που ξεκιναει την δευτερη μερα του κυκλου και αλλη μια σε φυσικο κυκλο αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα :( . και ετσι αλλαξα γιατρο Δεν πειραζει ομως τωρα ολα θα πανε καλα, ειμαι αισιοδοξη :):):) .

Ειχα κι εγω εμονη την πρωτη φορα και δεν βοηθησε καθολου.... Γιαυτο λοιπον σαν παλια καραβανα :laugh: :laugh: σας συμβουλευω να προσπαθησετε επιμονα να αποσπασετε την σκεψη σας απο την διαδικασια. Σιγουρα με λιγοτερο αγχος ολα θα πανε καλα. Τι να πω κι εγω ρε κοριτσια που θα τα περασω ολα μονη μου γαιτι ο αντρουλης μου θα ειναι στην θεσσαλονικη για την δουλεια του κι εγω θα ειμαι στην Αθηνα και το κακο ειναι οτι δεν θα το πω σε κανενα γιατι την αλλη φορα που το ειπα δεν μου βγηκε σε καλο :unsure:

Να εδω θα ειμαι ολη μερα, στο φορουμ B)

Φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΒΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΥΖΥΤΑΩ ΜΕ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΙΣΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ.ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ..ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ¨ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ¨ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΕΙΣΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ,ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!περίμενα περίοδο την Πέμπτη και θα ξεκινούσα τις ενεσούλες μου την Παρασκευή.Αλλά η περίοδος μου ήρθε σήμερα και λίγο πελάγωσα για το πώς θα κάνω την ένεση.Μου ήρθε τώρα στης 11 το βράδυ!Λογικά αύριο δεν είναι η δεύτερη μέρα?Θα πάρω τον γιατρο μου πρωί πρωί να μου πει!

Εγω Βουλάντερ την κάνω Θεσαλονίκη στο Κέντρο Γυναικολογίας και Γονιμότητας του Τσάκου.Είναι η πρώτη φορά.Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέσα και εγω!!!! κάνω ενέσεις Daronda 15 Μέρες τώρα και αύριο καλός εχόντων των πραγμάτων ξεκινάω Gonal F900 οπότε περίπου σε 2 βδομάδες τελειώνει η διαδικασία κ τέλος του μήνα παίρνω τα νέα...χτυπάει η καρδιά μου κ μόνο που σκέφτομαι ότι θα περιμένω χοριακή!!!!

αχχχχχχχ καλή μας επιτυχία...είναι το τελευταίο μου χαρτί όλα τα έχω κάνει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστευω γυρω στις 12 του μηνα θα κανω εμβρυομεταφορα και 14 μερες μετα θα ξερουμε ειναι η δευτερη φορα που θα κανω η πρωτη απετυχε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teri έγραψε:

Κοριτσια ευχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας!περίμενα περίοδο την Πέμπτη και θα ξεκινούσα τις ενεσούλες μου την Παρασκευή.Αλλά η περίοδος μου ήρθε σήμερα και λίγο πελάγωσα για το πώς θα κάνω την ένεση.Μου ήρθε τώρα στης 11 το βράδυ!Λογικά αύριο δεν είναι η δεύτερη μέρα?Θα πάρω τον γιατρο μου πρωί πρωί να μου πει!

Εγω Βουλάντερ την κάνω Θεσαλονίκη στο Κέντρο Γυναικολογίας και Γονιμότητας του Τσάκου.Είναι η πρώτη φορά.Εσύ?

Γεια σου κοριτσακι!!! Λογικα θα σου πουνε οτι αυριο ειναι η δευτερη μερα. Μην αγχονεσαι θα τα καταφερεις με τις ενεσεις , ολες τα καταφερνουμε :) τις γκοναλ κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

Αβα ...πάμε μαζί με διαφορά 2 ημερών....ξεκινάω 03 φλεβάρη εσυ 04-05.... ;)

Ωραια Νικολ!! τελεια!!! Να δεις που θα τα καταφερουμε ολες μαζι!

Καλη επτιτυχια ΙΝΑ!!!!!!!

Κοριτσια σε ποια κεντρα ειστε? Εγω στο Γενεσις Αθηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai ego koritsia aurio arxizo puregon elpizo na pane ola kala gia oles mas.fobamai poly!!!tromero anxos exo ti na kano;emena koritsia moy hrthe h periodos stis 12:00 brady diladi 1-2 deutera pros triti pote einai h deyteri mera;kai eixa mia stagona kai triti ligo perisotero logika tetarti tha kano tin proti enesi to vrady;exo mperdeytei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι σίγουρη ότι η απόλυτη ακρίβεια κ την ώρας δεν παίζει ρόλο...λογικά όταν ξεκινάει αίμα πιάνει η 1η μέρα, μην ανησυχείς το μυαλουδάκι σου με τέτοια κ κορίτσια όλες χαλαρα για να πάνε όλα καλά...

Είμαι απο Πάτρα κ θα την κάνω εδω...καρνάβαλος θα βγει το παιδί μου αν τα καταφέρω.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΕΡΙ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣ/ΚΗ ΣΤΟ EMBRYOLAB KAI EINΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

Μέσα και εγω!!!! κάνω ενέσεις Daronda 15 Μέρες τώρα και αύριο καλός εχόντων των πραγμάτων ξεκινάω Gonal F900 οπότε περίπου σε 2 βδομάδες τελειώνει η διαδικασία κ τέλος του μήνα παίρνω τα νέα...χτυπάει η καρδιά μου κ μόνο που σκέφτομαι ότι θα περιμένω χοριακή!!!!

αχχχχχχχ καλή μας επιτυχία...είναι το τελευταίο μου χαρτί όλα τα έχω κάνει.....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΙΚΟΛ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΟΥ ΧΑΡΤΙ..ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sotiria09 έγραψε:

kai ego koritsia aurio arxizo puregon elpizo na pane ola kala gia oles mas.fobamai poly!!!tromero anxos exo ti na kano;emena koritsia moy hrthe h periodos stis 12:00 brady diladi 1-2 deutera pros triti pote einai h deyteri mera;kai eixa mia stagona kai triti ligo perisotero logika tetarti tha kano tin proti enesi to vrady;exo mperdeytei!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΠΕΙΡΕΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΛΟΥΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΧΟΣ. ΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΑΝΤΕΡ έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΕΡΙ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣ/ΚΗ ΣΤΟ EMBRYOLAB KAI EINΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ.
koritsaki kai ego sto embryolab ekana tn proti spermatenxisi ton aygousto. esy pote ksekinas me enesoules;autos tha einai o minas mas koritsia ola tha pane kala tha deite!!telos febrouarioy tha exoume ena xamogelo mexri ta aytia!!!!!! :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΑΝΤΙΣΣΥΛΙΠΤΙΚΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 11/2 ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ (ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΑΚΟΥΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ)ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΕΨΕΙ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΝΧΟΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΑΝΤΕΡ έγραψε:

Nikol. έγραψε:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΙΚΟΛ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΟΥ ΧΑΡΤΙ..ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ.[/quote:s6e4xoq4]

Εξωσωματική είναι η πρώτη κ εύχομαι τελευταία, όταν λέω τα έχω κάνει όλα εννοώ 3 κύκλους με serpafar, άλλους 3 με serpafar κ σπερματέγχση, 1 τελευταίο με Gonal πάλι σπερματέγχυση και 2 χειρουργία για πολυποδάκια....αυτα όλα μου έχουν κάνει τα νευρα κρόσια γιατί έχουν περάσει τα 2 χρόνια ..και απο 32 πάω 34 :(

Αντε βρε κορίτσια να έχουμε ΟΛΕΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ...μακάρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sotiria09 έγραψε:

ΒΟΥΛΑΝΤΕΡ έγραψε:

koritsaki kai ego sto embryolab ekana tn proti spermatenxisi ton aygousto. esy pote ksekinas me enesoules;autos tha einai o minas mas koritsia ola tha pane kala tha deite!!telos febrouarioy tha exoume ena xamogelo mexri ta aytia!!!!!! :laugh:[/quote:jc7v1w11]

ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΥ?ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 15-16(ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ)ΑΡΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΝΕΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...