Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποιες είμαστε απο χαλκίδα?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 260
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

αχ!!melisoula μου πολυ θα το θελα...αλλα παρελειψα μαλλον να σου πω οτι δυστυχως μονο το σπιτι μου ειναι εκει ,εγω βρισκομαι πολυ πολυ μακρια απο εκει.προς το παρον μενω Καστορια ,ελπιζω για ενα χρονο ακομα.θα χαρω ομως να σε γνωρισω και ευχομαι οταν ερθω να εχω μια φιλη!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΧΑΘΗΚΑΜΕ....ΟΛΕΣ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΙΣΤΕ?ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΚΑΙ ΠΛΕΝΩ ΠΛΕΝΩ...ΣΙΔΕΡΩΝΩ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΑΤΙΜΑ,ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΓΕΜΙΖΕΙ ΠΑΛΙ!! :(

glitterfy0080310441D31.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα μελισσουλα!το πατρικο μου ειναι στο μαγια,εγω με το συζυγο μεναμε 5 χρονια στον κουλη το ψητοπωλειο και προσφατα μετακομισαμε στο βουρκο.παντως,χαρηκα απιστευτα που βρηκα κοσμο απο χαλκιδα.ελπιζω να τα λεμε.πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

καλημερα σας ! απελπιστικη και η κατασταση στη χαλκιδα . βλεπω μαγαζια να κλεινουν , ανθρωπους να χανουν τις δουλειες τους ... μηπως πρεπει να καταργησουμε το χρημα και να το γυρισουμε σε ανταλλαγη υπηρεσιων και προιοντων?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νιωθω και πολυ καλα αυτες τις μερες , ξερω οτι θα ερθουν χειροτερες μερες στην πατριδα μας και μελαγχολω . προσπαθω να εχω πιστη στον Θεο , οτι δεν θα επιτρεψει να συμβουν ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα καλή χρονιά!! Υγεία, αγάπη και χαρά σε ολους!! Ονομάζομαι Μαρία εχω ενα υπεροχο κοριτσακι 10 μήνων και τον Ιουλιο περιμένοουμε και το αδελφάκι της!!! Προς το παρον μένουμε στο Λευκαντι!!!

Οσο για το εργασιακο ειναι τεραστιο θεμα, εψαχνα ενα 5μηνο για απογευματινη δουλεια πριν μεινω εγκυος, οπου κι αν πηγα μιλουσαν για απολύσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ!!!ΟΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΕΙΡΟ!!!ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΛΕΜΕ!!!!

ΡΟΥΛΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΣΥ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...