Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπασαν τα νερααααααα


Recommended Posts

Κατρινα έγραψε:

xa xaxa plaka exeis vre zaxarenia!!kai εγω της εστειλα χαρας το κουραγιο να σπανε τα νερα σου..και να μας το λες!!!

δηλ.ακομα και η φωτογραφια του avatar της ηταν και αυτο ..fake??

Τι να πει κανεις???Τελικα υπαρχουν υποψιες και για αλλες εδω μεσα?

Sorry κιολας αλλα εγω ειμαι τοσο αφελης ωρες ωρες!!που πρεπει πραγματικα να το κοψω!!(το να ανοιγομαι ευκολα..εννοω)

Kατρίνα μου

ωραίο το αλογάκι στην φωτό σου!

Τα λατρεύω τα ζωάκια....

Δικό σου ή ...κλεμμένο????????????????? χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marimari έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

Kατρίνα μου

ωραίο το αλογάκι στην φωτό σου!

Τα λατρεύω τα ζωάκια....

Δικό σου ή ...κλεμμένο????????????????? χαχαχαχαχαχαχα[/quote:31r3vr6p]

της το δανεισε η ελβιρα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Νομίζω ότι καλό θα ήταν να μην το συνεχίσουμε..για έναν κυρίως λόγο..Δεν ξέρετε σε τι κατάσταση βρίσκεται αυτός ή αυτή που μπήκε στον κόπο να φανταστει όλο αυτό .Μπορεί αυτή τη στιγμή να χαχανίζει ή ακόμη χειρότερα να ζει στο δικό της/του φανταστικό κόσμο που όλη αυτη ας τ πούμε ανακάλυψη να την /τον έχει οδηγήσει σε πολύ άσχημη ψυζολογική κατάσταση..Ενας άνθρωπος που μπαίνει σε αυτή τη διαδικασία όχι μονο να χρησιμποιεί φωτογραφίες αλλά και τη φαντασία του αλλά και πολύτιμο χρόνο από τη ζωή το πιστεύω πως έχει κάποιο πολύ σοβαρό πρόβλημα..και δεν το λέω για να κοροιδέψω αλλά για να δείξω την κατανόησή μου ...ένας φυσιολογικός άνθρωπος που απλώς παίζει δε θα άνοιγε θέμα όπως αυτό της γέννας..θα αρκουνταν ίσως σε μερικά μηνυματα όπως έχουν γράψει κατα καιρους ηλίθια άτομα και θα σταματουσε εκεί. αυτό το άτομο όμως έγραφε..και έγραφε και παραλίγο να μας περιγράψει την ιστορία τοκετου!! Θα το έκανε!! Και πολύ θα ήθελα να τη διαβάσω πρώτα για να δω τι κρύβει η ψυχή αυτου το ανθρώπου..τι απώθημένα..ή τι ψυχολογικά προβλήματα βιώνει αυτό το άτομο...σίγουρα δεν είναι καλά..εγώ θα έλεγα ότι ειναι πολύ σοβαρά και πως χρειάζεται ψυχολογική και ψυχιατρική στηριξη..ας μην ειμαστε τόσο αυστηρες γιατί πολύ απλά δεν ξέρουμε το άτομο που είναι πίσω από όλο αυτό...εγώ θα ήθελα να δείξω τη συμπαράστασή μου , να βρεί τη γαλήνη στην ψυχή του και την ευτυχία στη ζωή του..Είναι κρίμα γυναίκες ή και άντρες να κρύβουν ή να παρουσιάζουν τη ζωή τους πίσω από τη ζωή μιας άλλης όμορφης γυναίκας..Ας μην το συνεχίσουμε εμείς αλλά οφείλωνα τονίσω πως πρέπει να ενημερώσουμε αυτή τη γυναίκα να προφυλάξει την ιδιωτική της ζωή ...οφείλουμε να της το πουμε και να της δείξουμε το τόπικ γιατί κάτι ανάλογο θα θέλαμε κι εμείς αν δικές μας φωτογραφίες είχαν χρησιμοποιηθεί και για ένα τέτοιο άσχημο παιχνίδι...κατακρεουργήθηκε ολόκληρη η ζωή της..

Συμφωνώ απόλυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Νομίζω ότι καλό θα ήταν να μην το συνεχίσουμε..για έναν κυρίως λόγο..Δεν ξέρετε σε τι κατάσταση βρίσκεται αυτός ή αυτή που μπήκε στον κόπο να φανταστει όλο αυτό .Μπορεί αυτή τη στιγμή να χαχανίζει ή ακόμη χειρότερα να ζει στο δικό της/του φανταστικό κόσμο που όλη αυτη ας τ πούμε ανακάλυψη να την /τον έχει οδηγήσει σε πολύ άσχημη ψυζολογική κατάσταση..Ενας άνθρωπος που μπαίνει σε αυτή τη διαδικασία όχι μονο να χρησιμποιεί φωτογραφίες αλλά και τη φαντασία του αλλά και πολύτιμο χρόνο από τη ζωή το πιστεύω πως έχει κάποιο πολύ σοβαρό πρόβλημα..και δεν το λέω για να κοροιδέψω αλλά για να δείξω την κατανόησή μου ...ένας φυσιολογικός άνθρωπος που απλώς παίζει δε θα άνοιγε θέμα όπως αυτό της γέννας..θα αρκουνταν ίσως σε μερικά μηνυματα όπως έχουν γράψει κατα καιρους ηλίθια άτομα και θα σταματουσε εκεί. αυτό το άτομο όμως έγραφε..και έγραφε και παραλίγο να μας περιγράψει την ιστορία τοκετου!! Θα το έκανε!! Και πολύ θα ήθελα να τη διαβάσω πρώτα για να δω τι κρύβει η ψυχή αυτου το ανθρώπου..τι απώθημένα..ή τι ψυχολογικά προβλήματα βιώνει αυτό το άτομο...σίγουρα δεν είναι καλά..εγώ θα έλεγα ότι ειναι πολύ σοβαρά και πως χρειάζεται ψυχολογική και ψυχιατρική στηριξη..ας μην ειμαστε τόσο αυστηρες γιατί πολύ απλά δεν ξέρουμε το άτομο που είναι πίσω από όλο αυτό...εγώ θα ήθελα να δείξω τη συμπαράστασή μου , να βρεί τη γαλήνη στην ψυχή του και την ευτυχία στη ζωή του..Είναι κρίμα γυναίκες ή και άντρες να κρύβουν ή να παρουσιάζουν τη ζωή τους πίσω από τη ζωή μιας άλλης όμορφης γυναίκας..Ας μην το συνεχίσουμε εμείς αλλά οφείλωνα τονίσω πως πρέπει να ενημερώσουμε αυτή τη γυναίκα να προφυλάξει την ιδιωτική της ζωή ...οφείλουμε να της το πουμε και να της δείξουμε το τόπικ γιατί κάτι ανάλογο θα θέλαμε κι εμείς αν δικές μας φωτογραφίες είχαν χρησιμοποιηθεί και για ένα τέτοιο άσχημο παιχνίδι...κατακρεουργήθηκε ολόκληρη η ζωή της..

δίκιο έχεις τριγοριδακι ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tirogaridaki τα λες όλα πολύ ωραία αλλά εμένα τόση φυλεσπλαχνία δεν μου βγαίνει. Μόνο κάτι σε θυμό και νεύρα μπορώ να νιώσω. Μα άκου δούλεμα τώρα: να τις σπάσουν τα νερά λέει και αυτή αντί να μπαίνει στο internet να ενημερώσει, είναι όντως το πρώτο πράγμα που κάνεις όταν σου σπάνε τα νερά.....και το δεύτερο είναι να πηγαίνει ο άντρας σου να πάρει τους γονείς σου κι εσύ καρτερικά και σερφάροντας στο internet να τους περιμένεις λες και πας βόλτα. Εσένα σου ακούγονται αυτά λόγια μιας κοπέλας που έχει έντονα ψυχολογικά προβλήματα? Εμένε σαν τύπισσα απατεώνισσα μου ακούγεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H αλήθεια είναι πως δεν θα μπορούσα να βάλω ποτέ φωτογραφίες των παιδιών μου στο internet από το φόβο μήπως κάποιος ή κάποια κάνει χρήση αυτών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΕΛΒΙΡΑΚΙ...ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ...ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΣΕ ΕΙΧΑ ΕΝΝΟΙΑ ΜΩΡΕ

ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΕΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Ή ΞΕΧΑΣΤΗΚΕΣ????

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΓΟΡΙΛΑΚΙ!!!!

ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΓΟΡΙΛΑΣ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΔΗΞΕ?????? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΡΕ ΕΛΒΙΡΑΚΙ...ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ...ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΣΕ ΕΙΧΑ ΕΝΝΟΙΑ ΜΩΡΕ

ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΕΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Ή ΞΕΧΑΣΤΗΚΕΣ????

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΓΟΡΙΛΑΚΙ!!!!

ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΓΟΡΙΛΑΣ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΔΗΞΕ?????? :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εκανε ενα γοριλάκι 2900kg που σε μιά βδομάδα πήρε 1 κιλό τουλάχιστον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει βρε Ζαχαρένια!! Ας μην το συνεχίζουμε άλλο... Πότε δεν ξέρεις τι οδήγει τον κάθε άνθρωπο να πράττει έτσι... Αλλά τελοσπάντων, τουλάχιστον εμείς που θεωρητικά είμαστε πιο λογικοί, ας δείξουμε λίγο ανωτερότητα. Δεν νομίζω ότι είναι λόγος αυτός για να σπάμε πλάκα και να ειρωνευόμαστε... Νομίζω ότι γενικά ασχοληθήκαμε πάρα πολύ με το συγκεκριμένο θέμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΓΑ ΚΟΚ έγραψε:

Εντάξει βρε Ζαχαρένια!! Ας μην το συνεχίζουμε άλλο... Πότε δεν ξέρεις τι οδήγει τον κάθε άνθρωπο να πράττει έτσι... Αλλά τελοσπάντων, τουλάχιστον εμείς που θεωρητικά είμαστε πιο λογικοί, ας δείξουμε λίγο ανωτερότητα. Δεν νομίζω ότι είναι λόγος αυτός για να σπάμε πλάκα και να ειρωνευόμαστε... Νομίζω ότι γενικά ασχοληθήκαμε πάρα πολύ με το συγκεκριμένο θέμα...

Εδώ έχει γίνει χαμός στο forum τόσες μέρες και η καημένη η Ζαχαρένια σου έφταιξε; Τουλάχιστον έχει και χιούμορ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΡΕ ΕΛΒΙΡΑΚΙ...ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ...ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΣΕ ΕΙΧΑ ΕΝΝΟΙΑ ΜΩΡΕ

ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΕΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Ή ΞΕΧΑΣΤΗΚΕΣ????

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΓΟΡΙΛΑΚΙ!!!!

ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΓΟΡΙΛΑΣ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΔΗΞΕ?????? :laugh: :laugh:

είσαι φοβερή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΓΑ ΚΟΚ έγραψε:

Zaxarenia μου, πολύ γρήγορα φορτώνεις! ;-)

Όλγα, ας το λήξουμε σε παρακαλώ, γιατί αν θυμάσαι και εσύ φορτώνεις σχετικά εύκολα...

Please...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...