Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΣΤΟ 'ΕΛΕΝΑ"?


bebadomama

Recommended Posts

:)και εγω ειχα μονοκλινο στην πρωτη μου κορη ηταν πολυ καλα και δεν εχω παραπονο οπως ειπαν και τα κοριτσια δεν ειχε τιποτα λιγοτερο απο δωματιο ιδιωτικου μαιευτηριου αλωστε για λιγες μερες θα εισαι εκει οχι για μια ολοκληρη ζωη !!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nektarini έγραψε:

rubela μου καλημερα!Συμφωνω και εγω με την bebadomama καθως δεν υπαρχει λογος να πληρωσεις τοσα χρηματα ενω μπορεις να βαλεις στην τσεπη σου.Και εγω μεχρι τον 6ο ειχα ιατρο που ξεγεννουσε στο ΙΑΣΩ αλλα ηθελα το λιγοτερο 5000 να γεννησω εκει.Στο ΕΛΕΝΑ εδωσα 500 ευρω για LUX δωματιο και 1000 ευρω στο γιατρο(και αυτο απο χαζομαρα του αντρα μου,εγω 500 του ελεγα καθως ειναι δημοσιο και πληρωνεται απο το κρατος)απο το ικα πηρα κοντα 3600 οποτε μου περισσεψαν 2100 ευρω.Κοιτα, αυτη ειναι η αποψη μου,αλλα σκεψου οτι θα εισαι μονη σου,ενω στο ιασω θα ανεχεσαι τις συγκατοικους και τους επισκεπτες τους :angry: αν θελεις μπορεις να μπεις στο προφιλ μου και να δειτε μαζι με τον αντρα σου τις φωτογραφιες απο τον 5ο οροφο του "Ελενα".Ισως να αλλαξει γνωμη.. ;)

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ... :(:(

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ.... :blink::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ :) ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ...ΙΣΩΣ ΑΝ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ 5000 ΕΥΡΩ :blink::blink:

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕΙ 1200 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ.... :blink::blink:

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΣΠΙΤΙ ΠΡΟ ΓΑΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ...ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.... :blink::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

εγω ειχα τον καππελακη !! φοβερος επιστημονας !! εμεινα πολυ ευχαριστημενη

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΛΟΥΞ ΔΩΜΑΤΙΟ....ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΙΔΕΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι διευθηντης στο ελενα και αν θες τηλ να σου δωσω ! πραγματικα πολυ καλος και εμπειρος γιατρος δεν ειναι ομως χαμογελαστουλης κλπ ειναι πολυ τυπικος και σοβαρος !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι διευθηντης στο ελενα και αν θες τηλ να σου δωσω ! πραγματικα πολυ καλος και εμπειρος γιατρος δεν ειναι ομως χαμογελαστουλης κλπ ειναι πολυ τυπικος και σοβαρος !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΥΠΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΜΕ ΠΑΓΩΣΕ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ....ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΥΞ ΔΩΜΑΤΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα να σου πω και εγω οταν πηγα και τον ειδα ειπα οτι δεν τον θελω αλλα στην πορεια καταλαβα οτι εναν γιατρο τον θες να ειναι γιατρος οχι φιλος σου !! και οταν ειδα απ εξω ουρα ολοκληρη καταλαβα οτι ειναι μεγαλος γιατρος !!! εντελως τυχαια η παιδιατρος μας τον ξερει και μου ειπε τα καλυτερα λογια για τον κυριο καππελακη !! οσο γιατο δωματι εσυ θα του το πεις οταν ερθει η ωρα να γεννησεις μετο καλο και αν εχει θα σε πανε κατ ευθειαν αν δεν εχει θα περιμενεις μια μερα σε δυκλινο και θα πας την επομενη στο δωματιο σου !! ειναι ωραια ρε συ να μπορει να μεινει και ο αντρας σου εκει το βραδυ η μια φιλη σου και να λετε βλακειες καθως και να θηλαζεις χωρις να σε βλεπει η διπλανη και ολο της το σοι και να σχολιαζουν !!! χαχαχαχα θα σου πω κατι αλλα μη γελασεις !! ασε που αν κανεις καισαρικη οπως εγω θα πρεπει να νιωθεις ελευθερια οταν θα εχεις αερια !! χαχαχαχαχα ειναι αστειο αλλα καλυτερα στον χωρο σου χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!! ;)

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΣΥΝΟΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ?? ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ονομα μου ειναι βικυ !! πληρωσα 1000 στον γιατρο και 260 στο δωματιο λογω καισαρικης !! ξερεις τα υπολοιπα τα εβαλε το ικα αλλα η τιμη του δωματιου ειναι περιπου 600 ευρω αν δεν κανω λαθος το ιατρειο του ειναι μεσα στο νοσοκομειο στο παλιο κτηριο μην πανικοβληθεις οταν πας στο παλιο κτηριο ....... δεν θα γεννησεις εκει αλλα στο καινουριο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΚΤΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ.... ;);)

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ... :cheer:

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΕΠΙΒΑΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΝ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ... :P

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ.... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Δυστυχώς ακόμα δεν έχω μείνει στα υπέροχα αυτά μονόκλινα, διότι τώρα έχω κάνει τη 2η εξωσωματική και περιμένω τα αποτελέσματα... αλλά τα δωμάτια είναι όντως καταπληκτικά, δε φαντάζεσαι! είναι πεντακάθαρα, μεγάλα, με ωραία δερμάτινη πολυθρόνα που ξαπλώνει ελαφρώς για το συνοδό. Πολύ ευχάριστο περιβάλλον, με TFT τηλεόραση, υπέροχα χρώματα... τι να σου λέω... κι εγώ πρώτα ο Θεός εκεί θα γεννήσω... είναι πραγματικά τέλεια, βουρ για το μονόκλινο, να έχεις την ησυχία σου! Μόνος τις δικές σου επισκέψεις να βάλεις, θα έχεις συνέχεια συντροφιά... και πάνω απ'όλα θα έχεις το μωρό σου. τι να την κάνεις την παρέα στο δωμάτιο? πολλά φιλιά,με το καλό σου εύχομαι! Αυτή η καινούργια πτέρυγα είναι εντελώς καινούργια, λειτούργησε στα μέσα του 2009, και δε συγκρίνεται με κανένα ιδιωτικό κατά τη γνώμη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πηγαίνω στον Κανακάκη Σταύρο στο Έλενα. Μου τον σύστησε μία συνάδελφος και πήγα αρχικά για την άδεια που χρειαζόμουν για τη δουλειά μου λόγω αιμορραγίας που είχα στην αρχή. Μου φαίνεται πολύ καλός και πολύ φιλικός. Βέβαια ο ίδιος δεν σου κάνει υπέρηχο. Απλά βλέπει τις εξετάσεις και σου λέει τι να κάνεις και πότε. Το μόνο άσχημο είναι ότι δεν κρατάει αρχείο στο κομπιούτερ και πρέπει να του λες όλο το ιστορικό σου από την αρχή αλλά εμένα δεν με πείραξε αυτό.

Έχω και γιατρό βέβαια στην επαρχία (εκεί μένουν γονείς και πεθερικά) που ξεγεννάει στην ιδιωτική κλινική της πόλης και σκεφτόμουν αρχικά να γεννήσω σε αυτόν για να μείνω στην αρχή στο πατρικό μου για βοήθεια. Τα χρήματα που ζητάει η κλινική και ο γιατρός όμως (αν και επαρχία) εξακολουθούν να είναι αρκετά περισσότερα από το Έλενα και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να γεννήσω Αθήνα και να έρθει η μαμά μου στο δικό μου σπίτι για βοήθεια. Μέχρι στιγμής δεν έχουμε καταλήξει με τον άντρα μου. Εντωμεταξύ για τον Κανακάκη έχω ακούσει πάρα πολύ καλά λόγια και όπως τον είδα μου εμπνέει εμπιστοσύνη. Από την άλλη ο άλλος με ξέρει χρόνια και γνωρίζει όλο το ιστορικό με την εξωσωματική. Δεν ξέρω τι να αποφασίσω. Θα δούμε. :huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρακια έγραψε:

ΚΑΛΚΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 694438925 ΔΕς ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΚΑΛΕ ΛΕΙΠΕΙ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mary μου χαρηκα παρα πολυ που βρηκα καποια που εχει τον ιδιο γιατρο με μενα!!!!σου εχω στειλει αιτημα φιλιας και μηνυμα!αν θες να τα πουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

mary μου χαρηκα παρα πολυ που βρηκα καποια που εχει τον ιδιο γιατρο με μενα!!!!σου εχω στειλει αιτημα φιλιας και μηνυμα!αν θες να τα πουμε!
Για τον κο Κανακακη Σταυρο ετσι?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...