Μετάβαση σε περιεχόμενο

HOMETEST.GR


ΣΟΦΑΚΙ06

Recommended Posts

Προσπαθώ να αγοράσω απο το internet τεστ ωορηξίας και απο΄ότι κατάλαβα πρέπει πρώτα να κάνω αγγραφή :huh: Βασικά βάζω τα στοιχεία μου και απο κάτω ζητά στοιχεία τιμολογίου (Α.Φ.Μ, Δ.Ο.Υ κλπ) εγώ είμαι απο την Κύπρο και δεν έχεουμε αυτά τα στοιχεία. Είναι υποχρεωτικά πεδία και για αυτό δεν μου κάνει την εγγραφή?? Αν κάποια απο εσας τα αγορασε στο παρελθόν πείτε μου please. Eυχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί να ζητάει ΑΦΜ και ΔΟΥ για ένα απλό τεστ ωορηξίας;Μου φαίνεται πολύ περίεργο αυτό.Εγώ δεν θα έδινα τέτοια στοιχεία στο ίντερνετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι μου καλησπερα...δεν γνωριζω δεν απαντω, γιατι δεν πας σε ενα φαρμακειο να αγορασεις ενα?? φιλια 45 ευρω εχει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι, επειδή έχω αγοράσει κι εγώ, μόνο για τιμολόγια ζητάνε αυτά τα στοιχεία. Δεν χρειάζεται να τα βάλεις εσύ. Αλλά δίνεις και τηλεφωνικά τις παραγγελίες. Πάρτους ένα τηλ. να ξεμπερδεύεις... Καλή σου επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι...κι εσύ από Κύπρο? Τελικά είμαστε πολλές!!!

Προσπάθησα κι εγώ να κάνω παραγγελία αλλά τελικά το άφησα και δεν το χρειάστηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΟ CLEARBLUE ΠΕΡΙΠΟΥ 50,00 ΕΧΕΙ 7 ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ .Κ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΕΠΙΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ. ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕRNET ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΟΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Κ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki24 ναι τελικα είμαστε είμαστε πολλές απο την Κύπρο. Χαιρομαι που δεν τα χρειάστηκες! Με το καλό να κράτησεις το μωράκι σου αγκαλιά. Thena μάλλον απο το φαρμακείο θα πάρω ψιλοφοβάμαι τις αγορες απο το διαδύκτιο. Ξαναπροσπάθησα να κάνω την αγορά αλλά δεν τα κατάφερα και το άφησα. Κάθε εμπόδιο για καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΧΘΕΣ ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΩΣ ΤΡΟΠΟ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΤΟΝ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΛΟΓ/ΜΟ, ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΗΛ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΟΝΟΜ/ΜΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑΝ e-mail ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΓ/ΜΟ,ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΦΜ ΚΛΠ, ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΕΛΤΑ, ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ, ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΗΜΕΡΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑ (ΠΡΟΣΟΧΗ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΑΘΕΤΗΡΙΟ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΗΡΘΑΝ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΔΟΥ Η' ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΛΑΒΑΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕΣΩ ΤΡΑΠΕΖΗΣ.ΜΕ 20 ΕΥΡΩ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ 7 ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ(20 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ)ΣΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ.ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΛΕΦΤΑ ΙΔΙΩΣ ΑΝ ΑΥΤΟ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.ΠΟΣΑ 50ΑΡΙΚΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΝΕΝΑ 6ΜΗΝΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι κοριτσια δεν μπορω να πω οτι εμεινα κ ευχαριστημενη..μου εβγαζε αχνο θετικο ενω δεν ημουν εγκυος κ το ποιο πολυ που μου εδειξε στα τεστ ωοριξιας ηταν αχνο θετικο ενω γνωριζα οτι εχω ωοριξια..επισης ξερω μια κοπελα που της ειχε βγαλει χαμογελο το κλιαρμπλου τα τεστ ωοριξιας αν θυμαμαι καλα κ αυτα τα τεστ της εβγαζαν αχνο θετικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thena καλημέρα!! Να σε ρωτήσω...στο clearblue όταν βγήκε η φατσούλα την ίδια πέρα ήρθες σε επαφή με τον αντρούλη σου? Από ότι έχω καταλάβει οι γόνιμες μέρες είναι την ημέρα που χαμογελάει η φατσούλα και η επόμενη μέρα στην οποία λογικά γίνετει η ωορρηξία, έτσι δεν είναι? Οπότε αν προσπαθήσεις μία από αυτές τις 2 μέρες (ή και τις 2) έχεις πιθανότητες εγκυμοσύνης, σωστά? Πες μου σε παρακαλώ γιατί σκέφτομαι να τα πάρω και εγώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k ego ta exo parei afta ta testakia simera 8a adia8etiso k 8a ksekiniso gai tin gonimh na psaxno pados apo oikonomikhs plevras simferoun giati ta alla tou farmakeiou 8eleis ka8e mhna na skas 60 eyro eno edo me 20 eyro perneis 20 oriksias + 5 egkimosinis :) tora to poso einai aksiopista den ksero alla k tou farmakeiou den einai aksiopista opote mia i alli :) kalitera na xaso 20 eyro gia 3 mhnes kalimeni apo testakia para 60 eyro ka8emhna ..... kalh mas epityxia :) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

d.d2005 έγραψε:

Thena καλημέρα!! Να σε ρωτήσω...στο clearblue όταν βγήκε η φατσούλα την ίδια πέρα ήρθες σε επαφή με τον αντρούλη σου? Από ότι έχω καταλάβει οι γόνιμες μέρες είναι την ημέρα που χαμογελάει η φατσούλα και η επόμενη μέρα στην οποία λογικά γίνετει η ωορρηξία, έτσι δεν είναι? Οπότε αν προσπαθήσεις μία από αυτές τις 2 μέρες (ή και τις 2) έχεις πιθανότητες εγκυμοσύνης, σωστά? Πες μου σε παρακαλώ γιατί σκέφτομαι να τα πάρω και εγώ!!

ΜΟΛΙΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΜΟΥ ΕΔΗΞΕ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ,ΕΚΑΤΣΑ Κ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΨΗΛΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ Κ ΠΛΥΘΗΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΑΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ

ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΠΗΡΑ Κ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΛΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια πηρα αυτα τα φθηνα.ενω εχω περιοδο καθε 28 μερεσ λογικα θα επρεπε να δειξει οτι εχω ωορηξια την 14η μερα.εγω τα κανω απο την 11η και σημερα ειναι η 15η και μου δειχνει αχνο κοκκινο την δευτερη γραμμη θα κανω και αυριο και αν παλι δεν δειξει τιποτα θα τα πεταξω.μου φενεται τελειωσ ψευτικα.γιατι οι οδηγιεσ λενε οτι αχνο κοκκινο ειναι αρνητικο.και ασε που μου το δειχνει αυτο εδω και 3 μερεσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ εγω συμφωνα με αυτα τα τεστ δεν κάνω ωορρηξια...Η γραμμη ηταν τοσο αχνη που πρεπει να έχεις οραση 10 στα 10...Αυτο δεν είναι τεστ ωορρηξίας ...Τεστ όρασης είναι!!!!!Και καλά ένα μήνα μπορεί να μην κάνουμε ωορρηξία, αλλά 2 συνεχόμενους σε κύκλους 28 ημερών;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, εγω εχω παραγγείλει 2 φορές με κατάθεση στη τράπεζα. Είναι πολύ πιο οικονομικά απο του φαρμακείου και αξιόπιστα. Αν έχεις πρόβλημα πάρε ενα τηλέφωνο, πάντως αξίζει.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...