Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Εγω την έχω βάλει πληντηριο σίγουρα 2-3 φορές και τώρα θα την βάλω 4 φορά απλά την πλένω στους 30 και βάζω 800 στροφές τώρα που έχει και ζεστη στεγνώνει ευκολα  αλλά πάντα  έστρωνα σεντονάκι μέσα όταν ξαπλωνα το μωρο για να μην την πλένω συνέχεια την είχα στην πρώτη μου κόρη τώρα θα την έχω και στην δεύτερη μια χαρά κρατησε και ας ήταν πιο οικονομική  μετα από ένα διάστημα την είχα βάλει και μέσα στο λικνο την είχα σαν στρωμα μια χαρά βόλεψε 
    • Καλά δεν το συζητώ! Η μπουμπου σου είναι τυχερή για πολλούς λόγους!!  Μπράβο σου που ζεις κάθε στιγμή! Εμένα συνήθως το μυαλό μου τρέχει μπροστά!  @nanoukoούτε εγώ πήρα τη βαση. Θα πάρω μια καλή καθίσματακι με βάση που θα το έχει καιρό, όπως λέει κι η @Elk!  
    • Μα το ωραία καλές βουτιές να κανείς κορίτσι μου με το καλό να πας και Αθήνα  Να μας πεις εντυπώσεις από τα μαθήματα τοκετού 😊
    • Ααα τώρα ειδα ότι το πήρες όχι βρε τι πειράζει Αθήνα δεν μένεις έτσι και αλλιώς δεν έχει να κανείς μεγάλο ταξίδι μια χαρά θα είναι θα το βάλεις να κοιτάει ανάποδα θα κάτσεις και εσυ πίσω όλα μια χαρά 
    • Όχι κάθε μέρα κ εγώ αλλά όταν κάνω καμιά τηγανιά η κουνελι πχ ε το κρασάκι πάει.... το αποφεύγω τώρα είχα βάλει τις προάλλες στον κιμά κ σε κανένα κρεας μόνο....! Ωραία αφού μου λέτε ότι δεν είναι κάτι το εύχομαι! Ε ναι κουράζομαι η αλήθεια είναι αυτή αλλά τον ρώτησα δε μου είπε να πάρω χάπια προγεστερονη η αυτά τα ουτρεγκισταν που διαβάζω συνέχεια... είδα λίγο χτες εκτοτε δε ξανά είδα κάτι ούτε σήμερα το πρωί ούτε άλλο. Εύχομαι να μη ξανά δω αυτές τις μέρες!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...