Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχω μπερδευτεί!! Δώστε μου ενα χεράκι βοηθείας!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλά όπως βλέπετε και στο tickeraki μου περιμένω να αδιαθετήσω σε 5 ημέρες. Σήμερα γυρνόντας απο την δουλεια είδα στο σερβιετάκι :blush: λιγες απαλές καφέ εκκρίσεις και επειδή πονάω κατω χαμηλά εδω και 4 ημέρες λεω οτι μου ήρθε περίοδος και ειλικρινα αυτόν τον μήνα δεν με πήρε πολύ απο κάτω για την άφιξη της. Το θέμα είναι όμως οτι τώρα δεν έχω καθόλου καφέ εκκρισεις και πονάω κάτω χαμηλά μια απο την δεξια μεριά και μια απο την αριστερή μεριά έβαλα και θερμόμετρο πριν λίγο που ξυπνησα και εχω 37.6

Αν είναι αυτα τα καφέ υγρα απο την περίοδο που θα έρθει δεν θα έπρεπε να μου έπευτε η θερμοκρασία ??

Αχ!! Εχω μπερδευτεί. Help!!!

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και στα 2 μου παιδιά , δυο-τρεις μέρες πριν την

αναμενόμενη περίοδο είχα καφέ υγρά.

μακάρι να μην είναι περίοδος!!!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα!big-smiley-001.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα σενάρια είναι όλα ανοιχτά... ;) Πρόσεχε λίγο τις επόμενες μέρες μέχρι να δεις πως θα εξελιχθεί το... φαινόμενο! :P

Εύχομαι να'ναι νινάκι που στα κάνει όλα αυτά!!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ όταν έμεινα έγκυος είχα κάποιες μέρες πριν καφέ υγρά για μιάμιση μέρα. Θερμοκρασία δεν είχα μετρήσει. Βέβαια, μπορεί να είναι και κάποιο κρύωμα. Θα δείξει σε λίγες μέρες αν θα σου έρθει περίοδος! Υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια λέτε??? Μακάρι ειλικρινά.

Bell να σε ρωτήσω κάτι τις ημέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία της περιόδου είχες πονάκια χαμηλά? Εγω πονάω κάτω χαμηλα αλλά είναι περίεργος πόνος δεν είναι ο κλασικός πόνος πριν την περίοδο είναι πιο δυνατοι και πηγαίνει μια στην αριστερή μερια και μια στην δεξια. Πόσες ημέρες σου κράτησαν οι καφέ εκκρισεις??

crazy μου μακάρι και σήμερα στην δουλειά κουράστηκα δυστυχώς η δουλειά μου έχει αρκετή σωματική κουράση καλα δεν ειμαι και οικοδόμος αλλα έχει.

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita έγραψε:

Κι εγώ όταν έμεινα έγκυος είχα κάποιες μέρες πριν καφέ υγρά για μιάμιση μέρα. Θερμοκρασία δεν είχα μετρήσει. Βέβαια, μπορεί να είναι και κάποιο κρύωμα. Θα δείξει σε λίγες μέρες αν θα σου έρθει περίοδος! Υπομονή!

pepita μου δίνεις ελπιδες που είχες και εσυ αυτα τα καφέ υγρα. Αν είναι απο κρύωμα δεν πειράζει συνέχιζω ακάθεκτη για τον επόμενο μήνα.

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki_1980 έγραψε:

Βρε κορίτσια λέτε??? Μακάρι ειλικρινά.

Bell να σε ρωτήσω κάτι τις ημέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία της περιόδου είχες πονάκια χαμηλά? Εγω πονάω κάτω χαμηλα αλλά είναι περίεργος πόνος δεν είναι ο κλασικός πόνος πριν την περίοδο είναι πιο δυνατοι και πηγαίνει μια στην αριστερή μερια και μια στην δεξια. Πόσες ημέρες σου κράτησαν οι καφέ εκκρισεις??

crazy μου μακάρι και σήμερα στην δουλειά κουράστηκα δυστυχώς η δουλειά μου έχει αρκετή σωματική κουράση καλα δεν ειμαι και οικοδόμος αλλα έχει.

Φιλάκια :kiss:

Πονους δέν είχα. το αίμα συνέχισε για 2-3 μέρες μέχρι που

πήγα στο γιατρό κ πήρα utrogestan (προγεστερονη)και σταμάτησε.

Αν έχεις υην παραμικρή υποψία για εγκυμοσύνη, please ξάπλωσε κ μην κουράζεσαι!smileyvault-cute-big-smiley-animated-018.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κάνω υπομονή μέχρι και το Σαββατο να δω αν θα μου έρθει κανονικά η περίοδος μου. Πάντως ακόμα εξακολουθώ να έχω πονάκια δυνατά χαμηλά και λιγα καφέ υγρα πολύ αραία.

Μην σας πω οτι αν την Παρασκεύη δεν μου έχει ερθει περιόδος θα κάνω τεστ εγκυμοσύνης και οτι βρέξει ας κατεβάσει.

Ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τις απαντησούλες σας θα σας κρατάω ενήμερες. Φιλάκια

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andruka μου δίνεις θάρρος. Το ίδιο νιώθω και εγώ οτι θα αδιαθετήσω αλλά σήμερα απο το πρωι έχω καφε εκκρισεις, κανονικά θα είχε κατάβει το αίμα της περιόδου τόσες ώρες μετά... εκτός αν μου κάνει νερά η ατιμη. Πάντως πιο πολυ με προβληματίζει οτι έχω δυνατότερους πόνους απ'οτι συνήθως κάτω χαμηλά και απο τις δυο μεριές σαν τσιμπηματάκια.

Αχ!! Αντε αν ειναι να έρθει η περίοδος ασ ερθει μην με αφήνει όμως στην αγωνια!!!

Φιλάκια ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ. ΚΑΝΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΘΑΜΕΙΣ.ΩΣΤΟΣΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ,

ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι μου ευχομαι να μην ειναι περιοδος και τελικα να ειναι ενα σπορακι στην κοιλιτσα.....αντε και να μαθουμε γρηγορα......χι χι χι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Σήμερα σηκώθηκα με αγωνία μεγάλη να δω αν το σερβιετάκι μου εξακολουθούσε να έχει αυτα τα καφε υγρα ή αν το βράδυ στον υπνο μου ήρθε κανονικά η περίοδος. Τελικά το σερβιετάκι ηταν καθαρό αλλά οταν έκανα τσισάκια μου :blush: το πρωι κατα το σκουπισματάκι εβγαλα λιγα καφέ υγρά. Τώρα πάλι δεν έχω τιποτα και οι πόνοι συνεχίζονται.

Τεστ δυστυχώς δεν έχω στο σπίτι μου να κάνω και σήμερα είναι όλα κλειστά. Θα περιμένω μεχρι την Παρασκεύη και θα κανω μην απογοητεύτω απο τόσο νωρις.

Πιο πολύ να σας πω την αληθεια με πονηρεύουν οι πόνοι περιόδου που έχω στο διπλάσιο βαθμό απ'οτι συνηθως και οι πόνοι στην μεση και στην πλάτη.

Αχ!! Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου για την συμπαραστάση σας!!! Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν τα καφέ υγρα σταμάτησαν εντελώς εχθές. Την Κυριακή περιμένω περιόδο οπότε κοντός ψαλμός αλληλούια. Αχ!! Μάκάρι να μην μου έρθει θα σας κρατάω ενήμερες.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα 4 μέρες πριν την κανονίκή μου περίοδο καφέ εκκρίσεις...Πόνοι φρικτοί,ανυπόφοροι περιόδου και πιο έντονοι απ 'ότι κανονικά.Βέβαια εγώ δεν το περίμενα,είχα 2 βδομάδες καθυστέρηση για να το καταλάβω,νόμιζα ότι είχα καθυστέρηση από την θάλασσα,η τρελή!

Αν δεν σε απογοήτευα,θα σου έλεγα όπως τα διαβάζω ότι σίγουρα είναι μωράκι.Σα να διαβάζω εμένα.Μην σε ξεσηκώνω,ένα τεστάκι θα σου δώσει την απάντηση.Εύχομαι ολόψυχα να πετάξεις μακριά τις σερβιέτες και να καλωσορίσεις το μωρουδάκι σου!

Ενημέρωσέ μας...Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να είσαι έγκυος... Εγώ πριν μείνω είχα καφέ υγρά, έκανα τεστ κ ήταν αρνητικό. Τον επόμενο μήνα δεν μου ήρθε περίοδος κ με πονούσε πολύ η κοιλιά μου. Τελικά ήμουν έγκυος...

Τον γιατρό σου τον πήρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi δεν τον έχω πάρει τηλ. ακόμα τον γιατρό μου γιατι ακόμα δεν έχω καθυστέρηση την Κυριακή περιμένω ----να μην μου ερθει----.

Mpempoulina αυτες οι καφέ εκκρισεις είναι η πρώτη φορά που της εχω και κρατησανε 2 ημέρες σχεδόν. Εσυ πόσες ημέρες είχες αυτα τα καφέ?? Τώρα απλά νιώθω εναν πόνο χαμηλά...αυτη την στιγμη ας πούμε με ενοχλεί στην αριστερή μεριά.

Οτι βρέξει ας κατεβάσει και πραγματικά δεν εχω καθόλου αγχος.

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki_1980 έγραψε:

Oxi δεν τον έχω πάρει τηλ. ακόμα τον γιατρό μου γιατι ακόμα δεν έχω καθυστέρηση την Κυριακή περιμένω ----να μην μου ερθει----.

Mpempoulina αυτες οι καφέ εκκρισεις είναι η πρώτη φορά που της εχω και κρατησανε 2 ημέρες σχεδόν. Εσυ πόσες ημέρες είχες αυτα τα καφέ?? Τώρα απλά νιώθω εναν πόνο χαμηλά...αυτη την στιγμη ας πούμε με ενοχλεί στην αριστερή μεριά.

Οτι βρέξει ας κατεβάσει και πραγματικά δεν εχω καθόλου αγχος.

Φιλάκια :kiss:

Εμένα αυτές οι καφέ εκκρίσεις ενώ είχαν διάρκεια 2 μέρες πριν από κάθε αναμενόμενη περίοδο,στην εγκυμοσύνη τις είχα 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο που ποτέ δεν ήρθε,και επί 2 εβδομάδες μέχρι να κάνω το τεστ δηλαδή σταματούσαν και ξαναέκαναν την εμφάνισή τους.

Η μαία μου είχε πει τότε ότι οι περισσότερες έγκυες έχουν αυτά τα καφέ υγρά,διότι καθαρίζει η μήτρα από σκοτωμένο αίμα για να υποδεχθεί το έμβρυο.

Εύχομαι ολόψυχα να είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki_1980 έγραψε:

Oxi δεν τον έχω πάρει τηλ. ακόμα τον γιατρό μου γιατι ακόμα δεν έχω καθυστέρηση την Κυριακή περιμένω ----να μην μου ερθει----.

Mpempoulina αυτες οι καφέ εκκρισεις είναι η πρώτη φορά που της εχω και κρατησανε 2 ημέρες σχεδόν. Εσυ πόσες ημέρες είχες αυτα τα καφέ?? Τώρα απλά νιώθω εναν πόνο χαμηλά...αυτη την στιγμη ας πούμε με ενοχλεί στην αριστερή μεριά.

Οτι βρέξει ας κατεβάσει και πραγματικά δεν εχω καθόλου αγχος.

Φιλάκια :kiss:

Εύχομαι να μην σου έρθει περίοδος αλλά ένα γλυκό πλασματάκι να μεγαλώσει μέσα σου σιγά σιγά... Εγώ έχω μία κόρη 11 μηνών, κ έχω καθυστέρηση 5 μέρες. Έχω κάτι πόνους στην κοιλιά αλλά δεν δίνω σημασία. Επειδή θηλάζω ακόμα σκέφτομαι ότι μπορεί να είναι λόγο του θηλασμού. Δεν είχα περίοδο από τον Απρίλιο 2008 που έμεινα έγκυος, μου ήρθε αρχές Δεκέμβρη μετά από τόσο καιρό και τώρα δεν έχω περίοδο.

Καλό είναι να μην αγχώνεσαι και να μην το σκέφτεσαι πολύ. Ωραίο είναι να σου έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!! Μακάρι βρε Mpempoulina μου θα κάνω υπομονη μέχρι την Κυριακή.

Αphroditi έχεις δικιο να σου έρθει αυτο το δώρο Θεού εκεί που δεν το περιμένεις. Σου εύχομαι οτι επιθυμείς να το πάθεις .... αναμένουμε τα νεα σου και απο σένα. Καλά αποτελέσματα.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki_1980 έγραψε:

Αχ!! Μακάρι βρε Mpempoulina μου θα κάνω υπομονη μέχρι την Κυριακή.

Αphroditi έχεις δικιο να σου έρθει αυτο το δώρο Θεού εκεί που δεν το περιμένεις. Σου εύχομαι οτι επιθυμείς να το πάθεις .... αναμένουμε τα νεα σου και απο σένα. Καλά αποτελέσματα.

:kiss:

Και σε σένα εύχομαι καλά αποτελέσματα! Θα σας ενημερώσω εντός ολίγων ημερών που αν δεν μου έρθει περίοδος θα κάνω τεστ...

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...