Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΛΟΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα και καλή χρονιά!!!

Σε λίγες μέρες είναι τα γενέθλια του γιόκα μου και κλείνει τα 5..

Θα κάνουμε το πάρτυ το σπίτι μας γιατί στον παιδότοπο που ρωτήσαμε σήμερα μας ζήτησαν 850ευρώ για 20 παιδάκια..

Ξέρει καμμία κοπέλα κάποιον καλό κλόουν να τα απασχολήσει...παλία είχα πάρει από το clownorama αλλά στοιχίζει 100ευρώ η ώρα!

Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ismhnh έχω την εντύπωση οτι σου ζητήσανε πολλά χρήματα 850 ε για 20 παιδάκια ή μου φάινεται?

Η αδελφή μου στα γενεθλια της κόρης της κάλεσε κλόουν στο εξοχικό της καλόκαιρι και έιχε γύρω στα 10- 12 παιδάκια και της πήρε απο τις 18.00 το απογέυμα μέχρι και τις 9.00 το βράδυ 120 ε.

Αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες πες μου να ρώτησω την αδελφή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι, ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΑΣ ΣΤΟ 0-6 ΤΟΣΟ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ.ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΛΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ (ΜΠΟΥΦΕΣ).ΥΠΟΘΕΤΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕ .

ΦΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΤΑΚΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΛΥΣΟΥΝΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΔΕΣ ΓΙΑ ΚΛΟΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟ www.trelofatsoules.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paixnidokamomata

bourboulithres

delfinakia

anakatosoures

fasarias

Μπες στα site τους.

Ο πιο οικονομικός είναι ο φασαρίας και καλός. Έχω πάρει 2 φορές από αυτόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκλεισα clown από το clownorama...

Τους έψαξα όλους αυτούς και κυμαίνονται στα 100 ευρώ το δίωρο...

Έκλεισα όμως από το clownorama με 130 γιατί είχα ξαναπάρει την κοπέλα αυτή πρίν από 2 χρόνια και ήταν πολύ καλή...

Φοβήθηκα να πάρω κάποιον που δε ξέρω..

Αυτή τη βδομάδα θα αρχίσω να ετοιμάζω και τα φαγητά..

¨οσο για τους παιδότοπους είναι απαράδεκτα αυτά που ζητάνε και το φαγητό δεν είναι και τίποτα σπουδαίο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Η δική μου αποψη ειναι οτι εχω δει κλοουν και εχω χε@#$τει απο τον φοβο μου...Ηταν ψηλος, ευσωμος και αγριοφατσα ...ασε που φωναζε και ειχε σκληρές κινησεις

Εμενα πάντως δεν μαρεσουν οι αντρες κλοουν

Βρηκα μια κοπέλα-γυναικα δηλαδη- που την ειχα και στην βαπτιση του μωρου που εκανε δημιουργηκη απασχοληση

Το τι ειχε φερει!!!!!!!

Εκανε κάτι με φεγγαροσουπες που ηταν και το μονο που μπορεσα να παρακολουθησω και μου αρεσε πάαααρα πολύ

Ηταν ντυμενη νεραιδα, ξερει απο διαπαιδαγωγηση-σουζα κατσανε και δεν εφυγε κανενα μεχρι τελους...

Για την βαπτηση μου πηρε 250 ευρω αλλά ηρθε στην αρχή και εφυγε μετά τα παιδιά...

Τα ξεθεωσε

Ακομη μιλουν γιαυτήν

Στα παρτυ δεν ξερω τι παιρνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...

Θα κάνω γενέθλια της μεγάλης μου κόρης στο τέλος του μήνα. Οχι πολλά άτομα μεταξύ μας, μικρό πάρτυ δηλαδή.

Τα καμάρια μας (8 στο σύνολο ετών 9-10) θα έρθουν γύρω στις 18:00. Θα καλέσω έναν κλόουν για παιδικά πάρτυ από μια εταιρία που μου σύστησε η ξαδέρφη μου ( party-events). Έχουν πολλούς κλόουν, άντρες και γυναίκες, εγώ θα διαλέξω την clown Φουρφουρίτσα, την είδα στο πάρτι της ανιψιάς μου και ενθουσιάστηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

καλημερα σας! να συστηθω:);;)

το ονομα μου ειναι Φωτεινη , μενω στο Ελληνικο και δουλευω απο το 2006 σε παιδικους σταθμους.

Παραλληλλα ασχολουμαι με παιδικα παρτυ, (http://www.paidikaglentia.blogspot.com ως ανιματερ- ψυχαγωγος παιδιων, με παιχνιδια, τραγουδια, χορο, εικαστικα, μπαλονοκατασκευες και face painting!

εχω μια ποικιλια απο στολες για να διαλεγουν οι γονεις και εχω παρακολουθησει σεμιναρια σχετικα με τις διαφορες δραστηριοτητες των παρτυ και γενικα ειναι ουτως ή αλλως μες το αντικειμενο μου!

Δε διοργανωνω ολο το παρτυ με διακοσμηση κλπ, απλα ερχομαι και ψυχαγωγω τα παιδια, ειτε ειναι σε σπιτι ειτε σε παιδοτοπο ειτε σε τραπεζι βαπτισης ή γαμου. οπου με καλεσουν δηλαδη!

οι τιμες για παιδικο παρτυ ειναι:

45 ευρω/μια ωρα

75ευρω/2ωρες

95ευρω/3ωρες.

Οι τιμες για ψυχαγωγια σε δεξιωσεις ειναι:

60 ευρω/μια ωρα

95 ευρω/2 ωρες

115 ευρω/ 3 ωρες.

εαν το παρτυ ειναι πολυ μακρια, χρεωνονται επιπλεον τα εξοδα μετακινησης

Η ΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ:

http://www.paidikaglentia.blogspot.com

ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΣΤΟ FACEBOOK:

https://www.facebook.com/groups/196361570376788/

Join me στο group στο facebook!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 10 months later...

Γεια σας,

Είμαι ο κλόουν Μαρουλής και ασχολούμαι πάνω από 15 χρόνια με τα παιδικά πάρτυ. Η ομάδα μου αποτελείται από ειδικούς ανιματερ, παιδαγωγούς, νηπιαγωγούς, δασκάλους και ηθοποιούς. Για όποιον ενδιαφέρεται το τηλέφωνο μου είναι 694 4284415 .

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και καλή χρονιά!!!

Σε λίγες μέρες είναι τα γενέθλια του γιόκα μου και κλείνει τα 5..

Θα κάνουμε το πάρτυ το σπίτι μας γιατί στον παιδότοπο που ρωτήσαμε σήμερα μας ζήτησαν 850ευρώ για 20 παιδάκια..

Ξέρει καμμία κοπέλα κάποιον καλό κλόουν να τα απασχολήσει...παλία είχα πάρει από το clownorama αλλά στοιχίζει 100ευρώ η ώρα!

Ευχαριστώ πολύ!

Καλησπερα:)

Εγω προσωπικα, εχω δημιουργησει τα ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΛΕΝΤΙΑ

(http://paidikaglentia.blogspot.com/)

και το διωρο το εχω 75 ευρω, για να μπορει ο καθενας στο σπιτι του να προσφερει στα παιδια του μια δημιουργικη και ευχαριστη απασχοληση!:)

Μπορεις να μπεις στο site μου για να παρεις μια ιδεα και να να μαθεις περισσοτερα για εμενα και τα ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΛΕΝΤΙΑ εδω:

http://paidikaglentia.blogspot.com/2011/11/blog-post_26.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΤΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΑΡΤΥ

35/ ΩΡΑ

50/ 2 ΩΡΕΣ

75/ 3 ΩΡΕΣ

ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

1)ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

2) ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...

Κοριτσια, εγω ξερω και το www.paixnidourgo.gr. Ειναι μια ομαδα, καμια σχεση με κλοουν, και κανουν θεατρικα παιχνιδια, γιογκα, face painting, κρυμμενο θησαυρο και δαχτυλοθεατρο!! Ειναι πολυ διαφορετικοι!! Τους ειχα φερει στο παρτυ της κορης μου, και ειχαν περασει ολα φανταστικαα!! 2ατομα ερχονται συνηθως, πολυ οικονομικα και φαινοταν οτι ηταν πολυ δεμενη ομαδα μεταξυ τους!! Δεν ξερω, εμενα μου αρεσαν πολυ γιατι δεν ειχαν κατι το εμπορευματοποιημενο, ηταν καθαρα ποιοτικο και προσαρμοσμενο στα παιδια!! 

αυτα, φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...