Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • @anna_30 αγαπη οσο ψαχνεις βρισκεις. Ολα αυτα τα βακτήρια τ εχουμε φυσιολογικά στον οργανισμό. Καμια φορα ειναι σε έξαρση χωρις να εχουμε συμπτώματα. Επηρεαζει κ πολυ τ αγχος. Σε περιοδους στρες διαταρασσονται οι ισορροπιες. Εφοσον δ εχεις συμπτωματα μην τ ψαχνεις αλλο. Να πινεις πολλα υγρα κ να πηγαίνεις συχνα τουαλετα.
    • Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά αν μπορέσεις με ασφάλεια παντα να γεννήσεις φυσιολογικά είναι ότι καλύτερο να μην χειρουργηθείς να μην έχεις θέματα με αποθεραπεία πάντως όπως και να έρθει η μπέμπα να η καλύτερη λύση και για τις δύο και υπομονή θα τα πάρει τα κιλάκια της με το καλό όταν γεννήσεις  Ήρθε η ώρα να μεγαλώσει η οικογένεια σας με το καλό κορίτσι μου να την πάρεις αγκαλίτσα 🥰
    • Κάνεις την ίδια θεραπεία και τις δύο φορές που πήρες ; Και εμένα με είχε τύχει πήγαινα σε γυναικολόγο μου έδινε χάπια να κάνω θεραπεία και δεν γινόμουν καλά σταματούσαν για λίγο τα συμπτώματα και φτου ξανά από την αρχή πήγαινα ξανά πάλι την ίδια θεραπεία μετά πήγα σε άλλον γιατρό που άλλαξε την θεραπεία και μου πέρασε ουρολόγος ήταν ο δεύτερος που πήγα  επίσης δοκίμασε να κάνεις και εξετάσεις σε άλλο μικροβιολογικό πότε δεν ξέρεις 🤷‍♀️
    • @Barbiee ευχαριστούμε πολύ!! @Demy93τι καλά που κοιμήθηκε τόσες ώρες!! Κάθε μέρα και καλύτερη να είναι!  Εμάς ήταν ανήσυχος χτες η αλήθεια είναι.  Ξυπνούσε πιο συχνά καο ήθελε όλο αγκαλιά.  Δεν ξέρω τι του έφταιγε.. ευτυχώς το βράδυ ήταν πιο ήρεμος!!
    • Κορίτσια είμαι κάπως νταουν σήμερα..νομίζω ότι τρέχουμε σε γιατρούς και άκρη δεν βρίσκω..θυμάστε που είχα ασυμπτωματικη ουρολοίμωξη ; Είχα πάρει αντιβίωση δυο φορές γιατί δεν είχε περάσει με την πρώτη και μετά καθάρισα..αυτά τον Ιούλιο..είχε βρεθεί και ο σύντροφος με το μικρόβιο στο σπερμα και έκανε αγωγή..πήγα χθες για επαναληπτική καλλιέργεια να δω ότι είναι οκ και μου είπαν πάλι ότι φαίνονται μικροοργανισμοί..αλήθεια έχω κουραστεί με την όλη κατάσταση..από τον σύντροφο δεν έχω κολλήσει γιατί δεν κάναμε ελεύθερα όλον αυτόν τον καιρό..πισίνες δεν μπήκα το καλοκαίρι, θάλασσες καθαρές..πρόσεχα πολύ..δεν αντέχω άλλο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...