Μετάβαση σε περιεχόμενο

Thelo na mino egkios!!! Arage dn ta katafera pali?


Recommended Posts

Pira to tharos na grapso an ke edo k poli kero episkeptomoun to side. prospathume edo k 1 hrono peripou k tipota dn kataferame. O giatros leei oti ine ola kala k oti dn hriazete na anisihoume. I teleftea fora tis p ida periodo itan stis 9/12. Irhtame se epafi stis 20/12, 24/12 k stiw 27/12. Edo k liges meres niotho na me ponei to stithos mu k n niotho pono hamila. Afta fisika mporei k n ine simptomata periodou. Arage iparhoun pithanotites na emina egkios?? Apo tin agonia mu ekama test to opio edixe arnitiko... Thelo poli na mino egkios omos meta to arnitiko test mallon dn ta kataferame pali sosta??? I gnomi sas??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως βιάζεσαι λιγακι με το τεστ; Ο κύκλος σου πόσες ημέρες είναι κάθε μήνα; Είναι σταθερός;

Μην αγχώνεσαι...εγώ πάρα πολλές φορες λόγω άγχους μέχρι και καθυστέρηση ειχα. Αναστάτωνα τον εαυτό μου, το σκεφτόμουν συνέχεια, αλλά δεν βγαίνει πουθενά έτσι..

Κάνε λίγο υπομονη...Για σίγουρα αποτελέσματα πάντως με τα τεστ καλύτερα να τα κάνεις την 1η ημέρα καθυστέρησης. Εάν πάλι δεν θες να περιμένεις τόσο, τότε πας για β΄χοριακή τουλάχιστον 14 ημέρες μετά την πιθανή ημερομηνία σύλληψης..

Καλη επιτυχία σου εύχομαι και μην αγχώνεσαι. Μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου, pleaseeee...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμα τίποτα δεν έχει κριθεί και μετά από ενα χρόνο προσπαθειών έπρεπε να ήσουν πιο ήρεμη.Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι έτσι,ειναι λάθος για την ψυχολογία σου και το σώμα σου.θα έρθει το μωράκι,σταμάτα όμως να κάνεις τεστ πριν την καθυστέρηση και να τρελαίνεσαι.

Θα κάνεις λίγη ακόμα υπομονη και θα περιμένεις την καθυστέρηση.Υπάρχει περιπτωση να είσαι έγκυος και τωρα να έχεις απογοητευτεί τσάμπα.Όσο για τα συμπτωματα που λες μπορει να είναι τα ίδια οποτε μη δίνεις σημασία σε αυτά.Καλό θα ήταν να κάνεις άλλα πραγματα για να ξεχνιέσαι μεχρι την καθυστέρηση κι αν κι αγαπώ πολυ το μαμμυ και την παρέα μας καλύτερα να κλείσεις τον υπολογιστή και να πας καμια βολτίτσα.

Σου εύχομαι σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τα πιο ευχάριστα νέα.

Θα περιμένουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ-ΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ........ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ....ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 9/12 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ........ΛΕΣ ΝΑΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΑΣ ΜΗΝΑΣ?ΜΑΚΑΡΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ....ΑΝΤΕ ΝΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ....ΘΑ ΔΟΥΜΕ.....ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΗΝ ΧΑΘΟΥΜΕ

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dwri mou se katalavainw kai euxomai oti kalutero!egw eixa 06.12 teleutaia periodo.ekana to test twn 5 hmerwn...stis 7 meres..kai fusika vghke arnhtiko!!!eixa omws ponous sto sth8os kai sth mesh mia vdomada!Simera ekana test me 2 meres ka8usterhsh kai....den pisteua sta matia mou..htan ΘΕΤΙΚΟ!!!!!Eimai omws epifulaktikh!fovamai ..giati edw kia 3 xronia exoume eleu8erh epafh..kai tipota!To provlima to anakalupsame meta thn Salpiggografia pou ekana to September!eixa th mia voulomenh,apo palia apo3esh ena xrono afou gennhsa thn korh mou!Twra hmoun etoimh na kanw ton February e3wswmatikh!!!!!EYXOMAI na einai ola kala kai to idio kai se sena koritsi mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na Μην αγχωνεσαι καθολου...και μην βιαζεσαι να κανεις τεστ γιατι πολλες φορες δειχνουν λαθος ειμαι παρασκευαστρια και το γνωριζω πολυ καλα,για πιο σιγουρα να δωσεις αιμα για β-χοριακη....εγω πριν 2 χρονια ειχα μεινει εγκυος μετα απο προσπαθεια 9 μηνων και επειδη εχω συνεχεια προβληματα με την περιοδο δεν περιμενα να ειμαι εγκυος κανα τεστ στα ουρα,βγαινει αρνητικο νιωθω οτι θα μου ερθει η περιοδος και τρεχω συνεχεια στη τουαλετα να δω ημουν τοσο σιγουρη οτι οπου να ναι θα μου ερθει γιατι ειχα πονους στη μεση,κοιλια,το στηθος μου ειχε πρηστει υπερβολικα και τελος παντων παω στη γιατρο μου με το αρνητικο αποτελεσμα μου λεει περιμενε μεχρι τελος του μηνα και αν δεν ερθει παρε χαπια να σου ερθει...ερχεται τελος του μηνα περιοδο δεν ειδα αποφασιζω να παρω τα χαπια και λεω ας κανω και μια β-χοριακη ετσι για να ειμαστε σιγουροι,εγω ειχα αποκλεισει καθε πιθανοτητα να ειμαι γιατι το πρωτο ηταν αρνητικο και που λες βγαινει θετικο και νομιζα οτι μου κανουν πλακα τα κοριτσια στη δουλεια γιατι οπως ειπα και πριν ειμαι παρασκευαστρια στη δουλεια εγιναν ολα.μην αποκλεεις τιποτα......βεβαια αυτο το παιδι δεν γεννηθηκε ποτε γιατι το εχασα οταν ημουν 2 μηνων και πανε απο τοτε 2 χρονια και ακομα τιποτα.....περιμενω,ευχομαι ο καινουριος χρονος να μπει καλα για ολες και να μας φερει την εγκυμοσυνη που τοσο λαχταραμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

dwri mou se katalavainw kai euxomai oti kalutero!egw eixa 06.12 teleutaia periodo.ekana to test twn 5 hmerwn...stis 7 meres..kai fusika vghke arnhtiko!!!eixa omws ponous sto sth8os kai sth mesh mia vdomada!Simera ekana test me 2 meres ka8usterhsh kai....den pisteua sta matia mou..htan ΘΕΤΙΚΟ!!!!!Eimai omws epifulaktikh!fovamai ..giati edw kia 3 xronia exoume eleu8erh epafh..kai tipota!To provlima to anakalupsame meta thn Salpiggografia pou ekana to September!eixa th mia voulomenh,apo palia apo3esh ena xrono afou gennhsa thn korh mou!Twra hmoun etoimh na kanw ton February e3wswmatikh!!!!!EYXOMAI na einai ola kala kai to idio kai se sena koritsi mou!

To idio 8elw na pw kai sthn m-anoula!kane mia xoriakh..8a ma8eis amesws!!euxomai na einai ++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...