Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κ από εμένα κ Χρόνια Πολλά!!!

Είμαι η Αγγέλικα, μέλλουσα μαμά στο πρώτο μας μωράκι κ η χαρά μου δεν περιγράφεται.........................................................

Βρίσκομαι στην 16η εβδομάδα, ανυπομονώ να το δω κ live, καταλαβαίνετε!!Βέβαια δεν ξέρουμε ακόμη το φύλο αλλά δεν με πειράζει καθόλου. Απέκτησα υπομονή!

Άλλαξα πολλά στην ζωή μου, έκοψα το κάπνισμα, πράγμα αδύνατον για εμένα, προσέχω πάρα πάρα πολύ και χαίρομαι πολύ γι αυτό που μου συμβαίνει.

Εύχομαι σε όλες τις μέλλουσες μαμάδες τα καλύτερα, να έχουμε Καλή Χρονιά με υγεία και γερά μωράκια...

Τα λέμε κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικα μου γλυκια καλως μας ηρθες.....με το καλο να φερεις στον κοσμο το μωρακι σου...αχ ειναι απιστευτο συναισθημα τελικα το να γινεσαι μανα.....εγω ειμαι η ειρηνη 25 χρονων και ειμαι και εγω εγκυος στο πρωτο μου παιδακι (στον γιοκα μου για το οποιο μαθαμε το φυλο απο πολυ νωρις δηαδη απο την αυχενικη διαφανεια.....)και ειμαι πολυ ευτυχισμενη.....αντε καλη χρονια να εχουμε και ολα να μας πανε κατευχην....φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλικα με το ωραίο όνομα,καλώς μας ήρθες...!

Εγώ είμαι η Δήμητρα,είμαι 23,στον έβδομο μήνα και περιμένω μια κούκλα κόρη!

Εύχομαι από την καρδιά μου να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη,έναν υπέροχο χρόνο,και με το καλό να αντικρύσεις το μωράκι σου!

Χρόνια Πολλά,να είσαι καλά!Θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ,

σε αυτή τη φάση της ζωής μου μετά από αναποδιές ευτυχώς έχω τον σύντροφό μου ο οποίος είναι άψογος!!!

Εύχομαι σε όλες καλη λευτερια και ευτυχία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ, σας αφηνω για αποψε,να κλεισω το γραφειο πια να παω σπιτι να αραξω. Να ειστε ολες καλα,

καληνυχτα, τα λεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...