Μετάβαση σε περιεχόμενο

CATERING ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥς ΧΩΡΟ;;


ΣΩΣΩ

Recommended Posts

γεια και χρονια πολλα και παλι..ξερει καμια ρε κοριτσια αν υπαρχουν στη θεσσαλονικη catering αλλα με δικο τους χωρο;;σκεφτομαι να κανω γαμοφαβτιση οκτ-νοεμ και ψαχνω για κατι τετοιο.δε θελω πιστες, οργανα και τετοια.θελω κατι χαλλλλλαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ χρονια πολλα.δεν ξερω τι ακριβως ζητας σαν στιλ.εχω να σου προτεινω το ονειρα το οποιο ειναι ο χωρος του plaisir- φοβερο κατερινγκ-φοβερος χωρος.αν θελεις λεπτομερειες μπορω να το ψαξω καλυτερα.π.χ μπορεις να επιλεξεις το κατερινγκ κ να σου πουν αυτοι με ποιους χωρους συνεργαζονται.καλη επιτυχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sasoulinaki έγραψε:

καλημερα κ χρονια πολλα.δεν ξερω τι ακριβως ζητας σαν στιλ.εχω να σου προτεινω το ονειρα το οποιο ειναι ο χωρος του plaisir- φοβερο κατερινγκ-φοβερος χωρος.αν θελεις λεπτομερειες μπορω να το ψαξω καλυτερα.π.χ μπορεις να επιλεξεις το κατερινγκ κ να σου πουν αυτοι με ποιους χωρους συνεργαζονται.καλη επιτυχια.

ueleis να πεις οτι το plaisir εχει δικο του χωρο και φαγητο;;που ειναι αυτος ο χωρος;εχεις κανενα γνωστο που το εκανε εκει;;απαντησε αν μπορεις και θα ψαξω εγω στο ιντερνετ περισσοτερες λεπτομερειες..ευχαριστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tτο πανοραμα catering εχει.εχει 2 χωρους(ειχε τουλαχιστον 2 χρονια πριν)

αν ειναι για ανοιστο χωρο εχει τον ιππικο ομιλο μικρας που ειναι υπεροχος!!!!

εκανα εκει τον γαμο και ητναε παραπολυ ομορφα με dj.επισης εχει και εναν κλειστο αλλα δεν τον ειδα μιας που δεν με ενδιεφερε..

www.panoramacatering.gr

εχει και την διακοσμηση μεσα στην τιμη και το φαγητο αρκετα καλο..αλλα ο χωρος ειναι μαγικος!!!αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ θελω ξανα!!! συστηνω ανεπιφυλακτα!!!!!!!!!

με το καλο!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι 2 χωρους σου λεω??????????? αυτο ητανε πριν 2 χρονια!!!!

τωρα μπηκακαι ειδα και επαθα!! εντωμεταξη συγκινηθηκα!!!!!!!!!!!!!με πιασανε τα ζουμια!!!!! :)

ο χωρος που ειχαμε εμεις ειναι η πρωτη φωτο...αχχχχχχ

βεβαια για τοτε που θες δς για εσωτερικο χωρο..εχει ενα το bouche που εχει το kiwi garden και εχει και κλειστο και ανοιχτο..ο κλειστος εχει τζαμαρια κια εαν εχει καλο καιρο ανοιγουνε και βγαινει σε κηπο και ειναι υπεροχα!!! τελειος χωρος και καλο φαγητο επισης!αχ τι ωραια!!!!! ετοιμασιες γαμου!!!!

οτι θες ρωτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σωσω μου τωρα ειδα ποτε θελεις....ο χωρος δεν ενδεικνυται για χειμωνα...κριμα.το catering ειναι του plaisir-απο τα καλυτερα..ψιλοξερω τους χωρους απο τον αντρα μου που ειναι dj.το εψαξες στο ιντερνετ?το βρηκες?αν εχεις λιγα ατομα ωραια ειναι στο ναυτικο ομιλο κ στο κτημα δεδα στο πανοραμα.το κτημα δεδα ειναι για περισσοτερα ατομα.τωρα υπαρχει κ η αλλη φαση πιο οικονομικη στο χορτιατη ξαστερο λεγεται αλλα δεν εχει site.οτι θελεις πες μου χαρα μου να βοηθησω...γιατι catering?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σασουλινακι ευχαριστω για τις πληροφοριες.ΒΑσικα ουτε αυτο θελω να κανω..γενικα δεν ψηνομι ουτε να παντρευτω..δε τα πολυ συμπαθω..ουτε τα νυφικα ουτε καλεσμενους..αλλα πρεπει ..και ετσι ειπα να κανουμε κατι απλο..οχι ορχηστρα και χωρους..κατι απλο που να το ευχαριστηθω οσο μπορω..θα δω στο ιντερνετ αυτα που μου ειπες..να σαι καλα παντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

καλε τι 2 χωρους σου λεω??????????? αυτο ητανε πριν 2 χρονια!!!!

τωρα μπηκακαι ειδα και επαθα!! εντωμεταξη συγκινηθηκα!!!!!!!!!!!!!με πιασανε τα ζουμια!!!!! :)

ο χωρος που ειχαμε εμεις ειναι η πρωτη φωτο...αχχχχχχ

βεβαια για τοτε που θες δς για εσωτερικο χωρο..εχει ενα το bouche που εχει το kiwi garden και εχει και κλειστο και ανοιχτο..ο κλειστος εχει τζαμαρια κια εαν εχει καλο καιρο ανοιγουνε και βγαινει σε κηπο και ειναι υπεροχα!!! τελειος χωρος και καλο φαγητο επισης!αχ τι ωραια!!!!! ετοιμασιες γαμου!!!!

οτι θες ρωτα!!!

εναι ακριβο;;;αυτο που θελω ειναι να πας εσυ στο γαμο...χαχα..μπορεις;;;αφου δεν το εχω..οπως εξηγησα και πιο κατω..δεν τα μπορω αυτα..αλλα πρεπει..ευχαριστω παντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εαν πας για κτημα catering ktl ειναι γυρω στο 30αρι τολιγοτερο.εμας ειχε βγει πριν απο 2 χρονια 29 χωριςτο ποτο υποδοχης...βασικα νοικιαζεις τον χωρο και εξτρα το μενου.

δηλ. ο χωρος ειχε 2.500 + το πιο απλο μενου 20ε και εβγαινε για 250ατομα 30ε το ατομο, μας το εκανε 29(!!σπουδαια εκπτωση!!!)

αφου να φανταστεις τωρα που ηθελα για την βαφτιση ειχε παλι ο χωρος τοσο+20 το πιο απλο μενου θα μου εβγαινε για 50ατομα 70ε το ατομο!! α! θα μου εκαναν καλυτερη τιμη λογω προηγουμενου και λογω του οτι ητανε μεσημερι(αντε να πηγαινε 60 :( )

επαθα ενα μινι εγκεφαλικο και πηγα σε ταβερνα :):)

να ξρεις πως κυριακη και μεσημερια ειναι πιο οικονομικο το πακετο παντου..

γιατι δεν βλεπεις εινα μερος με εκκλησακι να κανεις και ενα catering απο εκει εξω?

π.χ. εχει ενβα υπεροχο στο χορτιατη που εχω παει σε βαφτιση και ητανε πολυ ομορφα μετα..

και κερνας τον κοσμο και δεν εχεις χωρους και παρελκομενα που φανταζομαι δεν θες :laugh:

επισης εχει εναν χωρο στην λητη που εχει εκκλησακι και χωρο δεξιωσης μεσα δεν θυμαμαι πως λεγεται αλλα μπορω να μαθω την δευτερα..δεν πρεπει να ειναι πολυ ακριβο..

α!!! και μην σκας βρε!!μια ιδεα ειναι..και ο αντρας μου δεν μπορουσε και δεν ηθελε και μια χαρα γλεντι καναμε και χορεψε και χορογραφια απο σχολη καναμε τον πρωτο χορο και ολα τελεια!!!

αυτη η μερα ειαν ιτελεια!!!!!!!! :):):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veni ποιο ειναι αυτο που λες στο χορτιατη με εκκλησακι?θελω για βαφτιση.επισης ξερετε κανενα εκκλησακι κοντα στη θαλασσα θεσσαλονικη η χαλκιδικη?μια που δεν παντρευτηκα σε νησι οπως ηθελα να κανω τη βαφτιση στη θαλασσα... :laugh: :laugh:

στη λητη μαλλον εννοεις το skaras village το οποιο το εξω λεει αλλα το μεσα ετσι κ ετσι...

α επισης αυτο που λεω στο χορτιατη το ξαστερο ειναι σαν μια πολη καλη ταβερνα χωρις πιστες..ειναι παλιο αρχοντικο .αν τελικα θελησεις να το δεις να μου πεις ειναι γνωστοι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sasoulinaki έγραψε:

veni ποιο ειναι αυτο που λες στο χορτιατη με εκκλησακι?θελω για βαφτιση.επισης ξερετε κανενα εκκλησακι κοντα στη θαλασσα θεσσαλονικη η χαλκιδικη?μια που δεν παντρευτηκα σε νησι οπως ηθελα να κανω τη βαφτιση στη θαλασσα... :laugh: :laugh:

στη λητη μαλλον εννοεις το skaras village το οποιο το εξω λεει αλλα το μεσα ετσι κ ετσι...

α επισης αυτο που λεω στο χορτιατη το ξαστερο ειναι σαν μια πολη καλη ταβερνα χωρις πιστες..ειναι παλιο αρχοντικο .αν τελικα θελησεις να το δεις να μου πεις ειναι γνωστοι μου..

ela SASOYLINAKI.δηλαη το ξαστερο δεν ειναι cAtering;ακομα καλυτερα..θα κανω η κατερινγκ η ταβερνα..εγω μενω ηρακλειο..οποτε οταν ανεβω θεσσαλονικη θα σου ξαναπω να παω να το δω..και η ταβ ερνα 1 χαρα ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε θελησεις εχω φωτο να σου στειλω.το onera το ειδες?αλλα απο τιμες αν ενδιαφερεσαι για catering ειναι οπως σου ειπε η veni..πανω κατω παντου τοσο ειναι....απο ηρακλειο τη δουλεια εχεις θεσσαλονικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sasoulinaki έγραψε:

οποτε θελησεις εχω φωτο να σου στειλω.το onera το ειδες?αλλα απο τιμες αν ενδιαφερεσαι για catering ειναι οπως σου ειπε η veni..πανω κατω παντου τοσο ειναι....απο ηρακλειο τη δουλεια εχεις θεσσαλονικη?

to onειρο δε το ειδα..αν ειναι οι τιμες που λεει η βεωι..καηκαμε..σιγουρα θελω κατι πιο οικονομικο..και η ταβερα που λες τοσο παει;;μαλλον αυτες οι τιμες παιζουν για ταcatering. οποτε θελεις στειλε φοτο..

ηρακλειο για δουλεια..και αναγκαστικα εμεινα εδω..απο θεσ νικη ειμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σασουλινακαι εχει ενα ξωκλησι υπεροχο στην ν.φωκαια σε ενα υψωματακι αλλα δεν ξερω ενα γινονται πλεον βαφτισεις γενικα σε ξωκλησια..

αυτο ελεγα ναι το σκαρας!! η αιθουσα δεν με ενθουσιασε αλλα ειναι βολικο που τα εχει ολα εκει και ο χωρος εξωτερικα ειναι πανεμορφος..

το εκκλησακι δεν θυμαμαι πως λεγεται..θα μαθω και σου πω.

σωσω εαν θες ταβερνα γιατι δεν βλεπεις εκει μετα το πανοραμα στο δασαλ=κι εκει μωρε που πανε ολοι πωτομαγια...αχ και αυτο δεν θυμαμαι πως το λενε!!!!! :blush:

ειναι ωραιο μερος μσα στο δασος αλλα ειναι ταβερνα και παει 20ε το ατομο μου ειχανε πει στην βαφτιση..θα θυμηθω να σου πω το μερος καλε..παει το χασαμεεεεεεεεεεεεεεεε :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε σασουλινακι!!!! με καταλαβαινεις κατευθειαν!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

δεν ξερω για το φαγητο..αλλα μπορει να παει η αδελφουλα της σωσως να δοκιμασει και να μας πει!! :laugh:

αντε ευκαιρια για βολτα!!!!! θουληηηηηη :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και χρονια πολλα.

σασουλινακι ωραιο εκκλησακι στην χαλκιδικη ειναι ο αγιος νικολαος στο κανιστρο παλιουριου.ειναι πανω στην θαλασσα και εχει και μεγαλουτσικο χωρο απέξω.δεν ξερω βεβαι αν επιτρεπουν catering.

σωσω ωραια εκκλησια και με πολυ καλο,νεο παπα(πατερ θεοδοσιος) ειναι ο αγιος φωτιος απεναντι απο το ποσειδωνιο.επιτρεπεται το catering εκει.βεβαια την εποχη που το θελεις δεν ξερω αν ο καιρος στο επιτρεψει.

εγω εκει θα κανω την βαπτηση της μικρης με το καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΣΑΣΟΥΛΙΝΑΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 10 ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΣΤΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ; ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩ ΚΕΙΤΕΡΙΝΓΚ; ΑΝ ΘΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

ναι βρε σασουλινακι!!!! με καταλαβαινεις κατευθειαν!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

δεν ξερω για το φαγητο..αλλα μπορει να παει η αδελφουλα της σωσως να δοκιμασει και να μας πει!! :laugh:

αντε ευκαιρια για βολτα!!!!! θουληηηηηη :kiss:

:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν εννοείτε το εκκλησάκι πριν το Φιλίππειο δεν γίνεται να στήσεις μπουφέ γιατί δεν έχουν ρεύμα...

Eγώ παντρεύτηκα και βάπτισα στο Ρύσιο όπου ο χώρος είναι τέλειος.

Έστησα άνετα μπουφέ για 800 άτομα παρακαλώ και είχα και μπάντα με τζαζ κλπ.

Ο παπάς είναι πολύ καλός!!!

Με βάπτισε κιόλας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOYZOYNITSA ΓΕΙΑ ΣΟΥ δεν ξερω εγω για εκκλησακι στο χορτιατη

η veni ειπε οτι ξερει.οτι αλλες πληροφοριες που ξερω θελέις ρωτα.

χαρα μου να βοηθησω!

αυτο που ειπατε για παλιουρι ειναι λιγο μακρια... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΣΑΛΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!! ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΚΕΙΤΕΡΙΝΓΚ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕΣ ΠΟΛΥ!!!ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΟΧΙ ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!!

ΒΕΝΙ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΙ ΧΟΡΤΙΑΤΗ;;; ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ !!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...