Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ GONAL ΚΑΙ MERIONAL


μαρινακου

Recommended Posts

ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΑΡΧΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ. ΔΙΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΔΕΥΕΡΗ ΦΟΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΦΑΡΜΑΚΑ. Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΑΝΑΤΠΟΚΡΙΝΟΜΟΥΝ ΣΤΑ PUREGON. ΕΤΣΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ 5 KOYTIA GONAL ΤΩΝ 1050μον. ΚΑΙ 24 MERIONAL ΤΩΝ 75μον. ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 4 GONAL ΚΑΙ ΤΑ 11 MERIONAL ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΦΤΑΝΑ ΤΙΣ 5000μον. ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ 13 MERIONAL ΚΑΙ 1 GONAL ΤΩΝ 1050μον.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΕΙ GONAL Ή MERIONAL ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego den mporo na se voithiso giati ton ianouario tha kano tin 7 prospathia. kai ego epsaxna farmaka pou eftixos ta vrika.

mpes omos stin selida eksosomatiki pies ksekiname pareoula..kai tha vris kopela pou mpori na se voithisi.kali epitixia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΧΡΟΝΟ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΣΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ 1 GONAL ΤΩΝ 1050 ΚΑΙ 9 ΜΕΡΙΟΝΑΛ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

επειδη δεν βρισκω που να το δημοσιευσω,χαριζω 1 puregon 600 με ληξη 2/2010. αν υπαρχει κανενα gonal ευφπροσδεκτο μιας και ξεκιναω σε 15 μερες μικρογονοιμοποιηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΙΑ (3) ΚΟΥΤΙΑ PUREGON ΜΕ ΛΗΞΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΕΧΩ ΗΔΗ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ,ΤΑ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ, ΜΟΝΟ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ NEW ΣΤΑ FORUMS ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

redlady έγραψε:

επειδη δεν βρισκω που να το δημοσιευσω,χαριζω 1 puregon 600 με ληξη 2/2010. αν υπαρχει κανενα gonal ευφπροσδεκτο μιας και ξεκιναω σε 15 μερες μικρογονοιμοποιηση.

Καλημερα αν δεν το δωσεις καπου πριν ληξει πηγαινε το στο κεντρο που θα κανεις την προσπαθεια να στο ανταλαξουν με γκοναλ!!Αμεσα ομως πριν βγει ο Γεναρης!!Εμενα μου ειχαν ανταλαξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μου έχουν περισσέψει κι εμένα 1 Gonal 900IU/1,5ml, 1 Pregnyl 5000IU και 2 αμπούλες Arvekap 0,1mg (όχι όλο το κουτί).

Όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Φιλες θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσες με βοηθησαν να βρω τα φαρμακα που χρειαζομουν. Τελικα καταφερα να εχω δυο εμβρυα τα οποια και θα μου βαλουν αυριο. Ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...