Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΟΓΙΑ ΚΑΡΔΙΑΣ.....


spirin

Recommended Posts

ελα σαν θαυμα στη ζωη μας,γεμισε φως τη θλιμμενη ψυχη μας..

ελα και μεις θα κανουμε τα παντα...

για σενα καρδουλα μου τα δυο μου τα ματια!

να μην τρομαξεις απ τα αναφιλητα μου θα ειναι δακρυα απ τη χαρα μου που θα σε σφιγγω για πρωτη φορα στην αγκαλια μου...

να μην τρομαζεις εσυ ψυχη μου,εγω για σενα και τη ΖΩΗ ΜΟΥ...

δεν ξερω τι αλλο να σου προσφερω,ειναι ελαχιστα ολα το ξερω..

ελα ψυχη μου ελα καρδια μου μην με αφηνεις στη μοναξια μου,ελα να νιωσω και γω μανουλα...

σαν φυλαχτο θα σε προσεχω..σαν παναγια θα σε λατρευω.. σαν το θεο θα σε αγαπω

αφιερωμενο σε μια καρδουλα που θελω να πιστευω οτι συντομα θα ακουσω να χτυπαει...και τοτε θα δακρυσουν ακομη και οι πετρες λαχταρα μου!!!!

ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...... Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ τρυφερό...!!!

Θα έρθει το μωράκι σας και θα είναι πολύ τυχερό που θα έχει τόσο άξιους γονείς!!! :cheer:

Ολόψυχα εύχομαι αυτόν τον χρόνο ο πελαργός να σας επισκεφτεί!!!

Ελπίδα και Πίστη...

Καλές γιορτές!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti panemorfa logia psuxhs!8a ginete uperoxoi goneis!den exw logia na perigrapsw to poso me sugkinhses..!euxomai suntoma na er8ei h laxtara ths psuxhs sas k na egkatasta8ei gia 9 mhnes sthn koilitsa sou..k meta na apolausete to 8aumataki sas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ.......ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΛΑΧΤΑΡΑ ΦΟΒΕΡΗ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΕΧΘΕΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΠΟΣΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΑ ΣΦΙΞΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΑΠΟΧΩΡΣΤΩ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ .Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΦΥΛΑΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχα - Καταπληκτικά λόγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ανατρίχιασα συγκινήθηκα και δάκρυσα...................

Ελπίζω πολύ σύντομα να έχετε στην ΤΕΡΑΣΤΙΑ αγκαλιά σας το παιδάκι σας για να του δώσετε ΟΛΗ αυτή την αγάπη που περιγράφεις.............

Καλές γιορτές και του χρόνου τέτοιες μέρες να έχετε και το μωράκι σας μαζί.........................

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!

θα προσευχομαι για ολες σας!!!! και για τις εγκυουλες μας ολα να πανε τελεια και να κρατησουν τα πιο υγειη μωρακια και νατρελαθουν απο χαραααααααα

εχω εναν πονο μεσα στην ψυχη μου και παλευω να κρατησω το μυαλο μου εδω γι'αυτο αρχισα να κανω κατι δημιουργικο που θα μου δινει κουραγιο!!!!!

απο την καινουρια χρονια ξεκιναμε εναν αγωνα,τον μεγαλυτερο στη ζωη μας....

σπερματεγχυσεις...και αν δεν εχουμε θετικα αποτελεσματα ξερετε τι ακολουθει.....

δεν φοβαμαι τις διαδικασιες,τρεμω μονο τα αποτελεσματα....

δεν εχω παλεψει ποτε για κατι....τωρα ομως ηρθε η στιγμη και πρεπει να φανω δυνατη.....

φοβαμαι....ΘΕΕ ΜΟΥ δωσε μας δυναμη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΕΝΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΠΟΘΥΜΑΕΙ....ΟΠΩΣ ΕΓΩ,ΚΑΙ ΟΜΩΣ Η ΘΕΛΗΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΦΟΒΟ.Ο ΜΟΝΟΣ ΦΟΒΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΣΟΥΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ...ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλά θα πάνε κοριτσάκι!Λιγη υπομονή χρειάζεται και σε λιγο καιρό μια μικρή ζωούλα θα μεγαλώνει μέσα σου.Υπομονή και δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ , ΤΟ ΑΞΙΖΕΤΕ !!!

ΕΝΑΣ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΗΤΕΡΑ,

ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ , ΘΑ ΔΕΙΣ... ΠΙΣΤΕΥΕ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας και χρονια πολλα να χαιρεστε τα μωρακια σας!!!!!!!!

και σε ολες τις υπολοιπες με το καλο να ερθει και για εμας αυτη η αγια στιγμη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επεστρεψα σημερα,ελειψα 3 μερες και δεν φανταζεστε ποσο πολυ μου λειψατε

ελπιζω να περασατε τελειααααααααα

εγω παντως οχι ημουν πολυ θλιμμενη....

ευχαριστω πολυ για τα υπεροχα λογια που μου γραφετε

οι ευχες που μου δινετε το ξερω δεν ειναι οι τυπικες ευχες που ολοι μου εδωσαν φετος τα χριστουγεννα

σας ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυ και εννοειται οσες φορες ευχομαι την ημερα να εχω του χρονου ενα μωρακι,αλλες τοσες το ευχομαι και για εσας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eirini mou makari sintoma i koilitsa sou na gemisei me to sporaki sas...Katalavenw apolita pws niw8eis...K egw meta apo ena xrono prospa8eiwn me polles talaipwries,eneseis,xapia k 2 spermategxiseis katafera na meinw egkios alla itan e3wmitrio...Mia evdomada mono kratise to oneiro mou :(..Stis 05/01 kleinw ena mina apo tin mera pou ekana tin enesi k stamatisa tin kuisi...Ponaw poli (einai poli nwris akomi) k se 3 mines 8a mporw 3ana na 3ekinisw prospa8eies :( ..0 8eos na mas dinei dinami..

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ κοριτσακι μου πολυ λυπαμαι γι'αυτο :(:(:(

σου ευχομαι την επομενη φορα να πανε ολα κατ'ευχην και να κρατησεις πολυ συντομα το θαυματακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!!

μακαρι του χρονου τετοια μερα ολες μας να χαιδευουμε την κοιλιτσα μας και η θλιψη να εχει παραχωρησει την θεση της στη χαρα και στις γεματες ευτυχια στιγμες που θα ζουμε!!!!!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ οχι οχι βρε κοριτσακι μου μην το ξαναπεις αυτο οχι ειναι αδικο γιατι δηλαδη τι δεν εχουμε εμεις που δεν μας αξιζει να γινουμε μανουλες???????

ενταξει υπαρχουν στιγμες που νιθω ετσι και 'γω και χειροτερα μη σου πω......

και'γω τωρα τα χριστουγεννα ειχαμε παει στο χωριο του αντρα μου και ο αδερφος του εχει 2 μωρα,τα εβλεπα καθε μερα και ελεγα γιατι?????? γιατι???? γιατι??? γιατι εγω δεν μπορω γιατι πρεπει να παιδευτω??

μου ηταν πολυ δυσκολο,ασε που δεν ξερει κανεις για το προβλημα μας και ολοι θα αναρωτιουνται γιατι τοση θλιψη στα ματια μας.....

ολες το αξιζουμε και ολες θα γινουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟ 2010 ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΣ, ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΤΕ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΣΑΣ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σκέφτεστε αισιόδοξα...Να έχετε πίστη και όλα θα γίνουν...

Ολες θα γίνουμε μανούλες γιατί το αξίζουμε...Το θέλουμε πολύ...

Δεν θέλω να διαβάζω χαζά οτι κάποια δεν θα γίνει μανούλα...Θυμώνω πολύ...Ακούτε;;;;;;ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Απλά κάποιες απο μας δοκιμαζόμαστε περισσότερο απο κάποιες άλλες για να εκτιμήσουμε περισσότερο το θαυματάκι που θα φέρουμε στον κόσμο...

Εύχομαι η γέννηση του Χριστούλη να φωτίσει τις καρδιες μας και να μας κάνει να προσευχηθούμε ακόμα περισσότερο,απο τα βάθη της καρδιάς μας, για όσα λαχταράμε....

Φιλιά κορίτσια και να είστε ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou akomi exw stin koilitsa mou to mwraki mou...Mou eipe i ginaikologos mou pws 8a to apovallw me mia varia periodo...Akomi tipota (exei 21 meres pou stamatisa tin kuisi)..Eixa ligo aimataki alla oxi periodo varia opws prepei k otan tis to anafera mou eipe pws akomi den katevike y 8a einai potami..Epomenws exw akomi to mwraki mou...Ti eirwneia...To exw alla den einai diko mou...Einai aggelaki tou ouranou k to perimenoun :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...