Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑΣΑΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΕΡΕΙΜΕΝΑ.ΕΙΔΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΠΟΥΛΩΣΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ,ΤΑ ULTROGESTAN Ή ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟΥ. ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 10%. ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ,ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΠΙΝΩ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ.ΠΩΣ ΤΑ ΑΚΟΥΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΛΙΓΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υριδα με αυτα τα φαρμακα που σου εδωσε ο γιατρος σου αλλα και με ξεκουραση ξαπλα στο κρεβατι και οχι δουλειτσες ολα θα σου πανε πολυ καλα.Αρκει να μην κουραζεσαι.Σου ευχομαι ολα να σου πανε πολυ καλα και να μην στεναχωριεσαι.Φιλακια και να προσεχεις.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υριδα με αυτα τα φαρμακα που σου εδωσε ο γιατρος σου αλλα και με ξεκουραση ξαπλα στο κρεβατι και οχι δουλειτσες ολα θα σου πανε πολυ καλα.Αρκει να μην κουραζεσαι.Σου ευχομαι ολα να σου πανε πολυ καλα και να μην στεναχωριεσαι.Φιλακια και να προσεχεις.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υριδα με αυτα τα φαρμακα που σου εδωσε ο γιατρος σου αλλα και με ξεκουραση ξαπλα στο κρεβατι και οχι δουλειτσες ολα θα σου πανε πολυ καλα.Αρκει να μην κουραζεσαι.Σου ευχομαι ολα να σου πανε πολυ καλα και να μην στεναχωριεσαι.Φιλακια και να προσεχεις.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανγχωνεσαι. Η γιατρός σου θα σε βοηθήσει σε όλο αυτό αλλά κάτι παρόμοιο είχα και εγώ. Να φανταστείς έπερνα 4 μήνες τα Utrogestan. Θέλει ξεκούραση και χαλαρότητα. Τώρα είμαι στον 6ο μήνα στο 2ο παιδάκι μου. Το πρώτο είναι στην photo.

Ευχομαι όλα να σου πάνε καλά και να κρατήσεις αγκαλία το αγγγελούδι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανγχωνεσαι. Η γιατρός σου θα σε βοηθήσει σε όλο αυτό αλλά κάτι παρόμοιο είχα και εγώ. Να φανταστείς έπερνα 4 μήνες τα Utrogestan. Θέλει ξεκούραση και χαλαρότητα. Τώρα είμαι στον 6ο μήνα στο 2ο παιδάκι μου. Το πρώτο είναι στην photo.

Ευχομαι όλα να σου πάνε καλά και να κρατήσεις αγκαλία το αγγγελούδι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανγχωνεσαι. Η γιατρός σου θα σε βοηθήσει σε όλο αυτό αλλά κάτι παρόμοιο είχα και εγώ. Να φανταστείς έπερνα 4 μήνες τα Utrogestan. Θέλει ξεκούραση και χαλαρότητα. Τώρα είμαι στον 6ο μήνα στο 2ο παιδάκι μου. Το πρώτο είναι στην photo.

Ευχομαι όλα να σου πάνε καλά και να κρατήσεις αγκαλία το αγγγελούδι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glikia mou irida kane oti sou leei o giatros sou kai sou euxomai ola na pane kala!!!:)

afou epoulonete i apokolisei, simainei oti to moraki sou exei thelisei kai me ti boitheia sou tha ta kataferei!!!;) min agxonesai gia ta inomiomata,polles exoume kai den to kseroume...meta ti gena auta!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glikia mou irida kane oti sou leei o giatros sou kai sou euxomai ola na pane kala!!!:)

afou epoulonete i apokolisei, simainei oti to moraki sou exei thelisei kai me ti boitheia sou tha ta kataferei!!!;) min agxonesai gia ta inomiomata,polles exoume kai den to kseroume...meta ti gena auta!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glikia mou irida kane oti sou leei o giatros sou kai sou euxomai ola na pane kala!!!:)

afou epoulonete i apokolisei, simainei oti to moraki sou exei thelisei kai me ti boitheia sou tha ta kataferei!!!;) min agxonesai gia ta inomiomata,polles exoume kai den to kseroume...meta ti gena auta!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ύριδα ξέρω αρκετές κοπέλες που είχαν αποκόλληση σε κάποια φάση της εγκυμοσύνης τους... Χρειάστηκε αρκετή ξεκούραση, σε κάποιες περιπτώσεις μάλιστα σταμάτησαν με αναρρωτική τη δουλειά τους ώστε να μην διακυνδινεύσουν τίποτα με το μωράκι τους... Όσο για τα συγκεκριμένα χάπια δεν τα γνωρίζω γιατί δεν τα πήρα, όμως οι βιταμίνες και τα στοιχεία π.χ. σίδηρος, φυλικό οξύ, ασβέστιο και μαγνήσιο ήταν σε ...αφθονία...! Τα ινομυώματα πάλι είναι αρκετά συχνό φαινόμενο που δεν επηρρεάζουν από μόνα τους την εγκυμοσύνη... Σε μερικές περιπτώσεις βέβαια και σε εξαιρετικά μεγάλο μέγεθος, έχω διαβάσει ότι ίσως είναι προτιμότερη η καισαρική...

Μην αγχώνεσαι όμως και το κυριότερο μην το παίζεις ήρωας με τις δουλειές... Καλή εγκυμοσύνη να έχεις, να προσέχεις και με το καλό τα νεότερα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ύριδα ξέρω αρκετές κοπέλες που είχαν αποκόλληση σε κάποια φάση της εγκυμοσύνης τους... Χρειάστηκε αρκετή ξεκούραση, σε κάποιες περιπτώσεις μάλιστα σταμάτησαν με αναρρωτική τη δουλειά τους ώστε να μην διακυνδινεύσουν τίποτα με το μωράκι τους... Όσο για τα συγκεκριμένα χάπια δεν τα γνωρίζω γιατί δεν τα πήρα, όμως οι βιταμίνες και τα στοιχεία π.χ. σίδηρος, φυλικό οξύ, ασβέστιο και μαγνήσιο ήταν σε ...αφθονία...! Τα ινομυώματα πάλι είναι αρκετά συχνό φαινόμενο που δεν επηρρεάζουν από μόνα τους την εγκυμοσύνη... Σε μερικές περιπτώσεις βέβαια και σε εξαιρετικά μεγάλο μέγεθος, έχω διαβάσει ότι ίσως είναι προτιμότερη η καισαρική...

Μην αγχώνεσαι όμως και το κυριότερο μην το παίζεις ήρωας με τις δουλειές... Καλή εγκυμοσύνη να έχεις, να προσέχεις και με το καλό τα νεότερα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ύριδα ξέρω αρκετές κοπέλες που είχαν αποκόλληση σε κάποια φάση της εγκυμοσύνης τους... Χρειάστηκε αρκετή ξεκούραση, σε κάποιες περιπτώσεις μάλιστα σταμάτησαν με αναρρωτική τη δουλειά τους ώστε να μην διακυνδινεύσουν τίποτα με το μωράκι τους... Όσο για τα συγκεκριμένα χάπια δεν τα γνωρίζω γιατί δεν τα πήρα, όμως οι βιταμίνες και τα στοιχεία π.χ. σίδηρος, φυλικό οξύ, ασβέστιο και μαγνήσιο ήταν σε ...αφθονία...! Τα ινομυώματα πάλι είναι αρκετά συχνό φαινόμενο που δεν επηρρεάζουν από μόνα τους την εγκυμοσύνη... Σε μερικές περιπτώσεις βέβαια και σε εξαιρετικά μεγάλο μέγεθος, έχω διαβάσει ότι ίσως είναι προτιμότερη η καισαρική...

Μην αγχώνεσαι όμως και το κυριότερο μην το παίζεις ήρωας με τις δουλειές... Καλή εγκυμοσύνη να έχεις, να προσέχεις και με το καλό τα νεότερα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υριδα καλησπερα,

Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε..Εσυ να κοιταξεις να ξεκουραζεσαι οσο το δυνατον περισσοτερο..Οπως λεει και η Sandy ειναι παρα πολλες οι κοπελες με αποκολληση που στο φερανε στον κοσμο τα μωρακια τους!

Οσο για τα utrogestan μονο καλο κανουν!Και εγω τα επαιρνα 4 μηνες!!

Ινομυωμα απεκτησα και εγω!Απλα πρεπει ο γιατρος σου να προσεχει το μεγεθος τους..Εμενα ηταν παρα πολυ μικρο και δεν επηρεασε σε τιποτα την εγκυμοσυνη μου!!

Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου ευχομαι και ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υριδα καλησπερα,

Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε..Εσυ να κοιταξεις να ξεκουραζεσαι οσο το δυνατον περισσοτερο..Οπως λεει και η Sandy ειναι παρα πολλες οι κοπελες με αποκολληση που στο φερανε στον κοσμο τα μωρακια τους!

Οσο για τα utrogestan μονο καλο κανουν!Και εγω τα επαιρνα 4 μηνες!!

Ινομυωμα απεκτησα και εγω!Απλα πρεπει ο γιατρος σου να προσεχει το μεγεθος τους..Εμενα ηταν παρα πολυ μικρο και δεν επηρεασε σε τιποτα την εγκυμοσυνη μου!!

Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου ευχομαι και ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υριδα καλησπερα,

Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε..Εσυ να κοιταξεις να ξεκουραζεσαι οσο το δυνατον περισσοτερο..Οπως λεει και η Sandy ειναι παρα πολλες οι κοπελες με αποκολληση που στο φερανε στον κοσμο τα μωρακια τους!

Οσο για τα utrogestan μονο καλο κανουν!Και εγω τα επαιρνα 4 μηνες!!

Ινομυωμα απεκτησα και εγω!Απλα πρεπει ο γιατρος σου να προσεχει το μεγεθος τους..Εμενα ηταν παρα πολυ μικρο και δεν επηρεασε σε τιποτα την εγκυμοσυνη μου!!

Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου ευχομαι και ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή κι εμένα τη χαρά της εγκυμοσύνης μου τη διαδέχτηκαν τα άσχημα μαντάτα της αποκόλλησης -και, μάλιστα, σε πολύ μεγάλο βαθμό, με ακατάσχετες αιμοραγίες- συμμερίζομαι τους φόβους και την ανασφάλειά σου. Όμως, για να παίρνεις δύναμη, έχω να σου πω πως με τα utrogestan και την ξεκούραση στο κρεβάτι, ούτε ο ίδιος μου ο γιατρός δεν πίστευε στα μάτια του όταν διαπίστωσε πως όχι απλά επουλώθηκε η αποκόλληση, αλλά ο υπέρηχος πια έδειχνε πως δεν υπήρχε το παραμικρό σημάδι της περιπέτειάς μου! Απλά, μην το πάρεις επιπόλαια, γιατί χρειάζεται ΑΛΗΘΙΝΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ, ΣΧΕΔΟΝ ΑΚΙΝΗΣΙΑ! Τώρα περιμένω ν'αντικρύσω τη μικρή μου και καμιά άχημη ανάμνηση από εκείνες τις αγωνίες δε θ'αφήσω να επισκιάσει αυτή τη χαρά! Εύχομαι το ίδιο και για σένα και να πεις σε όσους σ'αγαπούν και είναι κοντά σου να σε προσέχουν σαν θησαυρό αυτήν την περίοδο. Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή κι εμένα τη χαρά της εγκυμοσύνης μου τη διαδέχτηκαν τα άσχημα μαντάτα της αποκόλλησης -και, μάλιστα, σε πολύ μεγάλο βαθμό, με ακατάσχετες αιμοραγίες- συμμερίζομαι τους φόβους και την ανασφάλειά σου. Όμως, για να παίρνεις δύναμη, έχω να σου πω πως με τα utrogestan και την ξεκούραση στο κρεβάτι, ούτε ο ίδιος μου ο γιατρός δεν πίστευε στα μάτια του όταν διαπίστωσε πως όχι απλά επουλώθηκε η αποκόλληση, αλλά ο υπέρηχος πια έδειχνε πως δεν υπήρχε το παραμικρό σημάδι της περιπέτειάς μου! Απλά, μην το πάρεις επιπόλαια, γιατί χρειάζεται ΑΛΗΘΙΝΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ, ΣΧΕΔΟΝ ΑΚΙΝΗΣΙΑ! Τώρα περιμένω ν'αντικρύσω τη μικρή μου και καμιά άχημη ανάμνηση από εκείνες τις αγωνίες δε θ'αφήσω να επισκιάσει αυτή τη χαρά! Εύχομαι το ίδιο και για σένα και να πεις σε όσους σ'αγαπούν και είναι κοντά σου να σε προσέχουν σαν θησαυρό αυτήν την περίοδο. Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή κι εμένα τη χαρά της εγκυμοσύνης μου τη διαδέχτηκαν τα άσχημα μαντάτα της αποκόλλησης -και, μάλιστα, σε πολύ μεγάλο βαθμό, με ακατάσχετες αιμοραγίες- συμμερίζομαι τους φόβους και την ανασφάλειά σου. Όμως, για να παίρνεις δύναμη, έχω να σου πω πως με τα utrogestan και την ξεκούραση στο κρεβάτι, ούτε ο ίδιος μου ο γιατρός δεν πίστευε στα μάτια του όταν διαπίστωσε πως όχι απλά επουλώθηκε η αποκόλληση, αλλά ο υπέρηχος πια έδειχνε πως δεν υπήρχε το παραμικρό σημάδι της περιπέτειάς μου! Απλά, μην το πάρεις επιπόλαια, γιατί χρειάζεται ΑΛΗΘΙΝΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ, ΣΧΕΔΟΝ ΑΚΙΝΗΣΙΑ! Τώρα περιμένω ν'αντικρύσω τη μικρή μου και καμιά άχημη ανάμνηση από εκείνες τις αγωνίες δε θ'αφήσω να επισκιάσει αυτή τη χαρά! Εύχομαι το ίδιο και για σένα και να πεις σε όσους σ'αγαπούν και είναι κοντά σου να σε προσέχουν σαν θησαυρό αυτήν την περίοδο. Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ.Η ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ.ΗΔΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΣΑΝ ΝΑ ΤΙΣ ΖΗΤΟΥΣΕ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΩ ΧΑΛΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ.Η ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ.ΗΔΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΣΑΝ ΝΑ ΤΙΣ ΖΗΤΟΥΣΕ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΩ ΧΑΛΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ.Η ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ.ΗΔΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΣΑΝ ΝΑ ΤΙΣ ΖΗΤΟΥΣΕ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΩ ΧΑΛΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΡΙΔΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΠΕΡΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 14 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΠΗΡΑ ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ...ΞΑΠΛΩΝΑ,ΗΡΕΜΟΥΣΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ(ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ)ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ.ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ Κ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ....ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΡΙΔΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΠΕΡΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 14 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΠΗΡΑ ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ...ΞΑΠΛΩΝΑ,ΗΡΕΜΟΥΣΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ(ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ)ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ.ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ Κ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ....ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΡΙΔΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΠΕΡΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 14 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΠΗΡΑ ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ...ΞΑΠΛΩΝΑ,ΗΡΕΜΟΥΣΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ(ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ)ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ.ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ Κ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ....ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • 17/3 ήταν η προτελευταία περίοδος (τελικά όπως φαίνεται ήταν η τελευταία). 22η μέρα του κύκλου έκανα ωορρηξία (επιβεβαιωμένο με τεστ) και 1 εβδομάδα μετά είχα αίμα. Το αίμα κράτησε ουσιαστικά 3 μέρες με την πρώτη να μην έχω καθόλου ροή. Οι άλλες δύο όμως είχαν κανονική ροή περιόδου οπότε υπέθεσα ότι είχα απλά μικρή ωχρινικη φάση λόγω θηλασμού. Ξεκίνησα κανονικά τα τεστ ωορρηξίας όπου έφτασα 27η μέρα του "κύκλου" και δεν έβρισκα θετικο. Ανωορρεκτικος  κύκλος σκέφτηκα, αλλά ας συνεχίσω τα τεστ μήπως και την πετύχω.. Και χτες που ήρθε η παραγγελία με τα νέα τεστ της hometest είδα αυτήν την απίστευτα έντονη γραμμη. Επιπλέον να συμπληρώσω ότι σε αυτόν τον υποτιθέμενο κύκλο δεν είχα καμία επαφή, περίμενα να βρω θετικό για να ξεκινήσουμε, μιας και με την μικρούλα και το κυλιόμενο ωράριο του άντρα μου οι επαφές είναι πολύ περιορισμένες.. Από συμπτώματα είχα ναυτιες την τελευταία εβδομάδα και έκανα και εμετό, αλλά το απέδωσα στο ότι από εκεί που έτρωγα σαλάτες και φιλέτο κοτόπουλο λόγω διατροφής, πήγαμε διακοπές και τρώγαμε συνέχεια junk (το ίδιο σκέφτηκα και για τα πονακια στην κοιλιά). Πολύ έντονη υπνηλία που μου φαινόταν φυσιολογικό με ένα μωρό που βγάζει δόντια. Και είχα και πόνο στις θηλές όταν θηλαζα αλλά δεν έδωσα σημασία.  Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Τα one step της ωορρηξίας δεν είχαν σίγουρα δεύτερη γραμμή, θα το πρόσεχαν αν ήταν μόνο η γραμμή του θετικού 100%. Και μάλιστα μου έκανε εντύπωση και έλεγα καλά σε κάθε κύκλο έστω κ αχνη, υπήρχε μια γραμμή, σε αυτόν τον κύκλο δεν υπάρχει καθόλου ορμόνη στο σώμα;; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να ήταν ελαττωματική παρτίδα...    Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις κορίτσια μου. Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει, θα καλέσω αύριο τον γιατρό μου να μου πει τι να κάνω. Λογικά θα πάω για υπέρηχο, δεν ξέρω αν έχει νόημα η χοριακη στην εβδομάδα που είμαι (από εκείνη την τελευταία ωορρηξία δεν είχα ξανά επαφή, άρα αποκλείεται να είμαι λιγότερο). Ο άντρας μου να σας πω ότι είναι σε μεγαλύτερο σοκ. Μου λέει "ΑΝ είσαι έγκυος.....". Λέω ναι αν είμαι... 😂😂 Αν δεν είχα αλλάξει τεστ ωορρηξίας άραγε ποτέ θα το μάθαινα;; 😂😂 Ο,τι καλύτερο εύχομαι σε όλες σας, εγκυμονούσας και όσες προσπαθούν λ. Βλέπετε, από εκεί που δεν το περιμένουμε έρχεται τελικά 🥳🥳
    • Χρόνια πολλααααα σε όλες τις μανούλες❤️❤️❤️ αλλά και στις μανούλες που έχασαν τα μωράκια τους πριν ακόμη να έρθουν στη ζωή🙏👼🙏 χρόνια πολλα σε όλες μας κοριτσια μουυυυ και εύχομαι του χρονου να γιορτάζουμε με τα μωρά στην αγκαλια μας🥳🥳🥳🌈🥰🥰🥰
    • Κορίτσια μου, μαχητριες της εξωσωματικής χρόνια σας πολλά! Γιορτή της  μητέρας σήμερα και εσείς γιορτάζετε πιο πολύ από όλες όσες έχουμε περάσει απέναντι! Θα γεμίσει η αγκαλιά σας... Αργά ή γρήγορα θα γεμίσει... Το ξέρω και το πιστεύω! ❤️
    • @Elli13 κορίτσι μου σοοοκ!!! Ποσο πολύ χαίρομαι!! Με το καλό το δεύτερο μπεμπακι!! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη που φέτος θα την περάσεις με την καλύτερη παρέα!! Φέτος τα Χριστούγεννα θα τα περάσετε όλοι μαζί ❤️❤️❤️
    • Χαχαχα αυτό με το φαγητό ξεκάθαρα έτσι είναι ναι! Και για το στήθος, πρησμένο αλλα μαλακό ταυτόχρονα έτσι fluffy!  Όσο για τον υπέρηχο μετράω αντίστροφα τις μέρες, ιδανικά θα ήθελα κάθε 3 μέρες να πηγαίνω 😅  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...