Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια ΓΕΝΝΗΣΑ και εγώ!!!


Argi

Recommended Posts

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΕΒΓΑΛΕΣ?ΜΠΡΑΒΟ ARGI,ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ.ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 162
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΕΒΓΑΛΕΣ?ΜΠΡΑΒΟ ARGI,ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ.ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΕΒΓΑΛΕΣ?ΜΠΡΑΒΟ ARGI,ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ.ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARGI ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ, ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΚΑΡΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARGI ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ, ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΚΑΡΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARGI ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ, ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΑΚΑΡΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Να σου ζήσει και εσένα veta!!!!:woohoo:

'Εβαλες και φώτο και δεν σε πείραμε χαμπάρι!!!

Να χαίρεσαι το αντράκι σου! Περιμένουμε λεπτομέρειες!!!!

Φιλιά!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Να σου ζήσει και εσένα veta!!!!:woohoo:

'Εβαλες και φώτο και δεν σε πείραμε χαμπάρι!!!

Να χαίρεσαι το αντράκι σου! Περιμένουμε λεπτομέρειες!!!!

Φιλιά!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Να σου ζήσει και εσένα veta!!!!:woohoo:

'Εβαλες και φώτο και δεν σε πείραμε χαμπάρι!!!

Να χαίρεσαι το αντράκι σου! Περιμένουμε λεπτομέρειες!!!!

Φιλιά!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς είναι μεγάλο το μέγεθος της φωτό και δεν ξέρω πώς να το αλλάξω για να μπορέσω να στείλω τη φωτό της!:( κρίμα αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει σε αυτό, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς είναι μεγάλο το μέγεθος της φωτό και δεν ξέρω πώς να το αλλάξω για να μπορέσω να στείλω τη φωτό της!:( κρίμα αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει σε αυτό, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς είναι μεγάλο το μέγεθος της φωτό και δεν ξέρω πώς να το αλλάξω για να μπορέσω να στείλω τη φωτό της!:( κρίμα αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει σε αυτό, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΟΙΓΜΑ ΜΕ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΕΙΚΟΝΑ , ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ 50 Ή 60 % ..

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΟΙΓΜΑ ΜΕ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΕΙΚΟΝΑ , ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ 50 Ή 60 % ..

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΟΙΓΜΑ ΜΕ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΕΙΚΟΝΑ , ΑΥΞΟΜΕΙΩΣΗ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ 50 Ή 60 % ..

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...