Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ 4 ΜΗΝΩΝ ΕΧΕΙ 1 ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ,ΤΙ ΑΛΑΞΑΜΕ ΓΑΛΑ ΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΣΤΗ ΘΥΛΗ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΝ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ 6 ΠΛΕΟΝ ΞΑΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΙΝΕ ΤΟΥ ΓΑΛ ΚΑΙ ΟΣΟ ΦΑΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν λες δε το πεινει - ουτε με το ζορι;

γιατι οπως εχω γραψει κι εγω σε αλλο ποστ κι εμενα με τα χιλια ζορια τρωνε

τι στο καλο επιδημια εχει πέσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΑΝ ΤΗΝ ΖΟΡΙΣΩ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΜΗΝ ΤΑ ΠΙΕΖΕΤΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΕΖΕΙΣ.ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ 400ΓΡ.ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ εμενα ο δικος μου εκοψε το γαλα, εκει που επινε 150γραμ κανα δυο φορες ηπιαμε κ 180γραμ τωρα δε θελει λες κ ξερει μολις φτασουμε τα 80 αντε 100γραμ σταματαει κ μου κανει γαργαρες,εγω προσπαθω να πιει λιγο ακομη κ γινομαστε μουσκεμα....ευτηχως τρωμε 150 γραμ κρεμουλα πρωι κ απογευμα, ο γιατρος ειπε να τον αφησω μηπως τον ενοχλουν τα ουλακια του, αλλα ειμαι περιεργη να δω ποσο θα κρατησει..τα βραδυα δεν ξυπναμε ποτε αρα ειμαστε χορτατοι τι να πω δεν ξερω... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΖΟΡΙΖΩ ΟΣΟ ΦΑΕΙ ΠΗΡΕ 350ΓΡ ΣΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...