Μετάβαση σε περιεχόμενο

ANTE PALI


maniania

Recommended Posts

PERIMENA PERIODO Stis 12/12.37 mera shmera alla to test exthes htan --------.eixa polla ygra san tis oorixias thn 18 mera kai thn 24-25 mera toy kykloy moy kaname kai tis dyo fores agapoyles.ti na po den xero.an htan h oorixia moy tin 24 mera tha mou erthei h periodos kata tis 19.ti allo mporo na kano .mono na elpizo.eseis ti lete???na elpizo h mpa!!!filakia :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΕΓΙΝΕ 24η ΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΠΟΛΥ Η ΧΟΡΙΑΚΗ.ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ!Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΟΝΑΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τοτε αμα θελεις περιμενε λιγο ακομα και αν δεν σου ερθει τοτε πανε να κανεις χοριακη. Πρόσεξε μόνο μην το παρακανεις στο περιμενε γαιτι και μια ξαδερφη μου εκανε το ιδιο και εφτασε να κοντευει να κλεισει και τον 2ο οταν πηγε εντελει στο γιατρο!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιεγω δεν εχω κατι αλλο να προτείνω παρά λίγες μερες ακόμα υπομονή τουλάχιστον 3 ωστε να φθάσεις στις 40 με βαση τον μεγαλύτερο κύκλο σου και μετα κάνε ενα τεστάκι με πρωινά ουρα η καλύτερα χοριακή.

Καλά αποτελέσματα και ψυχραιμία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOY.38 MERES SHMERA KAI TIPOTA.KAI KALA KANEI ,ALLA DEN MPORO NA XARO GIATI EIXA KANEI ENA TEST TETARTH KAI HTAN ARNHTIKO.GIA XORIAKH LEO APO DEYTERA.AN DEN EXEI ERTHEI.ESEIS TI LETE?EXO MONO THN MESH MOY KAI APO STHUOS OXI POLLA ,APLA EINAI LIGO PIO BARI KAI ME PONAEI SAN NA EIXA KANEI GYMNASTYKH KAI NA EIMAI PIASMENH.STA ALLA MOY PAIDIA DEN MPORO NA THIMITHO KAI POLLA GIA TA SYMTOMATA. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...