Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τrendy boutique!!!


Recommended Posts

γειά σας κοριτσάκια και από εμένα. μιλάμε ότι έχω πήξει στην δουλειά σήμερα αλλά μπήκα λίγο να δώ τι κάνετε όλες. μιλάμε ότι η trendy boutique έχει πολύ ιδιαίτερα πραγματάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρήγγειλα εχθές τις φοβερές trendy πιπίλες

και σήμερα ...παρέλαβα!!!

Καταπληκτική εξυπηρέτηση (παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα με την πιστωτική μου και μου τηλ για την επίλυση του),

άμεση παράδοση (24 h για Αττική)

και 3 euro μόνο τα μεταφορικά με courrier!

Kαλά ψωνάκια στις trendy-τισσες μανούλες

και στα trendάκια μωρά.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari μου γινεται κ με αντικαταβολη ???

γαμωτο μου αρεσε πολυ (ολες) πιο πολυ αυτη που ελεγε mute button αλλα εχει σε κοκκινοοοοοοοο γκρρρρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω εφικτό είναι...

Μπορείς να τους τηλ στο σταθερό που έχουν (μέχρι αργά νομίζω) και να σου λύσουν κάθε απορία.

Εμένα γκρίνιαζε ο μπέμπης μου κ κάναμε 10 ώρες να συννενοηθούμε αλλά τα καταφέραμε στο τέλος, χαχαχαχα...

Δεν σου αρέσει το κόκκινο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εγω κανω κ χρωματικους συνδιασμους... μιλαμε για μεγαλη ψωναρα...χαχαχχαχαχα τα κοκκινα ρουχαλακια που του εχω ειναι για αργοτερα ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ninaki1

όταν τα παραλάβεις ενημέρωσε μας ...

...πως είναι ποιοτικά, αν είναι τόόόσο τέλεια όσο φαίνονται κτλ

Θέλω και εγώ να τα πάρω αυτά τα ασημί παπουτσάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Ninaki1

όταν τα παραλάβεις ενημέρωσε μας ...

...πως είναι ποιοτικά, αν είναι τόόόσο τέλεια όσο φαίνονται κτλ

Θέλω και εγώ να τα πάρω αυτά τα ασημί παπουτσάκια...

Λοιπόν μόλις τα παρέλαβα. Έφτασαν μέσα σε 24 ώρες... Άψογη εξυπηρέτηση, ευγενέστατη η κοπέλα που με εξυπηρέτησε και τα πράγματα απίστευτα. Πήρα πιπίλες, τα παπουτσάκια τα ασημί πολύ trendy. Είμαι πολύ ευχαριστημένη και μου έστειλαν επίσης κάτι υπέροχες πετσετούλες και κουβερτούλες να δω για επόμενη παραγγελία. Φοβερή ποιότητα είχαν. Επίσης κάτι καρώ μποτάκια αγορίστικα ήταν πολύ ωραία από κοντά και σίγουρα θα ξανακάνω παραγγελία μετά τις γιορτές.

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Μπράβο νινακι!!!!Καλορίζικα και καλοφόρετα!!! :kiss::kiss:

Σ' ευχαριστούμε Παναγιώτα!!! :cheer:

Και το δικό μου νινί Νικόλα θα τον βαφτίσω. Εσείς έχετε κάνει βάφτιση, ε; :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Νινάκι1

πως τα είδες τα πράγματα από κοντά???

Ζήτησες δείγματα?

Θέλω και εγώώώώώ........

Μεγειά τα πραγματάκια σας!!!

Είναι πολύ ωραία και η κοπέλα μου έστειλε και δείγματα από άλλα προϊόντα, από πετσέτες και κουβερτούλες που δεν έχει βάλει ακόμα μέσα και ήταν φανταστικά. Οι πιπίλες τέλειες. Τα ασημί παπουτσάκια δυστυχώς δεν μας έκαναν και θα μας στείλει μεγαλύτερο νούμερο μετά τις γιορτές :( Γενικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Σίγουρα θα ξαναπάρω κι άλλα πραγματάκια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινάκι τα δείγματα τα ζήτησες εσύ να στα στείλουν;

Θελω να ξαναπαραγγείλω κάποια πραγματάκια και θα ήθελα και εγώ να δω κάποια ρούχα από κοντα.... Να το ζητήσω;

Ευχαριστώ,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Νινάκι τα δείγματα τα ζήτησες εσύ να στα στείλουν;

Θελω να ξαναπαραγγείλω κάποια πραγματάκια και θα ήθελα και εγώ να δω κάποια ρούχα από κοντα.... Να το ζητήσω;

Ευχαριστώ,,,

Καλή χρονιά marimari!!!

Λοιπόν δεν ζήτησα εγώ τα δείγματα εκείνη μου τα έβαλε, όμως μπορείς να τα ζητήσεις σε επόμενη παραγγελία σου για να δεις πως είναι, δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα. Α, εμένα μου πρότεινε ένα άλλο παπουτσάκι το μποτάκι το καφέ κι επειδή δεν ήξερα πως θα είναι και αν θα μου αρεσει μου το έβαλε να το δω. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...