Μετάβαση σε περιεχόμενο

THN BOHTHEIA SAS !!!!


Recommended Posts

Την καλημέρα μου!

Καταρχήν μήν πανικοβάλεσαι! Γέννησα και γω με καισαρική

και ο γιατρός μου είπε αν θέλω να κάνω 3ο,(λέμε τώρα) μπορώ να προσπάθήσω αφού περάσουν 3 μήνες. Μου είπε ότι όπως με έχει ράψει δεν

θα υπάρχει πρόβλημα.

Έχω και μία φίλη που έμεινε έγκυος στο 2ο 5 μήνες μετά τον 1ο

τοκετό και όόόλα πήγαν μια χαρά!

Φιλιά !

Έκανες χοριακή ή απλά έχεις καθυστέρηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi koritsia den ekana xoriakh apla exo kathisterhsh kai peira kai ligo baros ksero mporei na akougete xazo alla exo panikoblitghei..Tromazo sthn idea na paro test kai na bgei thetiko !!!! Basika exo kai ta pnakia kato xamhla.....Den ksero ti na po!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελένη! Μπορεί η καθυστέρηση που έχεις, να οφείλεται σε κάποια ορμονική διαταραχή. Ωστόσο πάρε να κάνεις ένα τεστάκι για να σου λυθεί τουλάχιστον η απορία. Εύχομαι να σου συμβαίνει αυτό που πραγματικά επιθυμείς :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλα μου!!!!!!

Καταρχήν……. μην πανικοβάλλεσαι!!!!!!

Για την καισαρική ξέρω πως σου δίνει ο γιατρός ένα 6μηνο…… όπου μπορείς ν’ αρχίσεις πάλι τις προσπάθειες….. για 2 χρόνια…… 1η φορά το ακούω!!!!!

Τώρα…… έχεις υποψίες???? Συμπτώματα???? Κάποιο ένστικτο ίσως?????

Έκανες κάποιο τεστάκι???? Ή χοριακή???? Μήπως έχεις απλά καθυστέρηση από το άγχος σου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσα!!!γιατι πανικοβαλλεσαι χωρις λογο;;καλα σου λενε τα κοριτσια...κανε πρωτα ενα τεστ..κ μετα πανικοβαλλομαστε ολες μαζι...

οτι κ να εχει γινει θα το αντιμετωπισεις.αν ο γιατρος σουσου εχει βαλει αυτο το οριο καποιος λογος θα υπαρχει.Και εγω με καισαρικη γεννησα κ ο γιατρος μου μου δηλωσε πως πρεπει να περασει ενα 6μηνο κ μετα ξανα μπορω να μεινω εγκυος,γι το λογο αυτο πηρα αντισυλλιπτικα τοτε για να ειμαι ησυχη...τελος παντων κανε ενα τεστακι κ εδω ειμαστε να τα πουμε....αντε..κουραγιο...φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai ego eipa na paro antisiliptika kai perimeno akomh na me dexti o gynaikologos gia na mou kanei thn eksetash kai afou bgoun ta apotelesmata na ksanaklhso neo rantebou pou den ksero kan pote tha einai gia na ta dei kai na mou grapsei thn syntagh..!!!!! Telos panton ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι μην αγχωνεσαι εκ των προτερων.Εμενα μου ειχε πει να περασουν 6 μηνες και μετα ....κανε ενα τεστακι και βλεπεις....ξερω κοπ[ελες που εμειναν στο εξαμηνο....τα 2 χρονια μου ειχε πει εμενα ειναι καλα να περασουν αν θελω να γεννησω φυσιολογικα...πριν τα 2 χρονια μονο με καισαρικη....μηπως εννοουσε και σενα αυτο ο γιατρος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΙ ΕΤΣΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΣΥ ΘΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΤΣΑΜΠΑ.Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ.ΕΓΩ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den ksero mporei na enoouse kai auto....Basika na ksekathariso thn thesh mou den fobamai na eimai egios fobamai mhpos eimai kai logo ths kaisarhkhs den ginete na proxorish katalabenete ti enoo tha niotho tipshs gia olh thn ipolhph zoh mou.....Fisika den htan kan sta sxedia mas ena deutero moro ...Alla an egine etsi einai h zoh den mas rota pote tha erthei!!! Basika molis ftaso ellada tha kano amesos test toulaxiston ekei tha mporo na episkefto amesos ena giatro prin lipothimiso ....gia na mou ekshghsh ti akribos ginetai se periptosh pou eimai!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...