Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΠΑΝΕΣ-πολυ γελιο!


Recommended Posts

καλησπερα και παλι.αγορασα δοκιμαστικα 3 οικολ πανες.και ειπα να τισ δοκιμασω.το παιδι ειναι 3,5 κιλα περιπου, 1,5 μηνων, και του κολυμπανε.μιλαμε σα φασουλετος ειναι..ειναι αδυνατον να τησ βαλει.ελπιζω οταν μεγαλωσει,να μπορω να της φορεσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silber έγραψε:

Τελικα ειναι καλες αυτες οι πανες ?Σκεφτομαι να αγορασω και εγω οταν γεννησω αξιζει τον κοπο ?που θα τις βρω?

SOY EIPA..KALES EINAI MALLON.AAAPLA DN EINAI GIA NEOGENNHTO..STO DIKO MOU TOYLAXISTON..OTAN TISFORESEI,8A SE PW//

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα,αγορασα και εγω αυτες τις πανες http://www.ecofamily.gr/index.php?targe ... t_id=30192 την προηγουμενη εβδομαδα και πιστευω να με βολεψουν.Μηπως δεν πηρες το σωστο μεγεθος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki85 έγραψε:

Καλησπερα,αγορασα και εγω αυτες τις πανες http://www.ecofamily.gr/index.php?targe ... t_id=30192 την προηγουμενη εβδομαδα και πιστευω να με βολεψουν.Μηπως δεν πηρες το σωστο μεγεθος?

phρα της one size..οποτε θα περιμενω να βαλει κανενα κιλο..για δοκιμΣΕ ΤΕς να μας πεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Οι BUMGENIUS από One-size - είναι πολύ πιό μικρές, πρέπει να κάνουν από 3 kg.

www.ecobaby.gr/product_info.php?products_id=472

Εμείς τις πήραμε, γιατί έχει γίνει πολύ ζωηρή η μικρή και δεν κάθεται ούτε δευτερόλεπτο για να την βάλεις πάνα, και αν ΄μετά το ίδιο με το βρακάκι και το φορμάκι πρέπει να κάνεις - δεν γίνεται απλά!

Μας σώσανε αυτές οι πάνες και τα BabyLegs!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Σουπερ είναι!

Δεν παρήγγειλα ακόμη και δε θα προλαβω την προσφορα που σου 'λεγα μάλλον!

Τα babylegs είναι γκέτες!

καλα πω σου ξεφυγε εσενα η παραγγελια;;εγω κολλητουσς θα τους κανω αυτους..μου χρωσταν εδω και ποσο καιρο τους σπορους πλυσιματος..τους ξεχασαν να τους στειλουν με τα αλλα πραγματα..αλλα ειναι ευγενικοι παντως..καλα γκετες το παιδι;;γιατι;;στα χιονια θα παει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

lovie έγραψε:

καλα γκετες το παιδι;;γιατι;;στα χιονια θα παει;;[/quote:3kkhas3q]

δεν φοράς παντελόνι και τις γκέτες δεν τις βγάζεις για να αλλάξείς πάνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalassa έγραψε:

ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΣΟΥΛΕΤΟ

:laugh: :laugh:

ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ :P

ΣΩΣΩ βάλε, βάλε φώτο! Τις βάζεις σωστα;

Τι πάνες πήρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μαλιστα..οκ..γισ τις γκετες..πηρα διφορες για αρχη..1 μαμα μπλες, 1 ακομα..και ακομ 1..σορυ αλλα δε θυμαμαι..θα τις ξαξνα προσπαθησω να τις βαλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

παντως εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο τις bumgenius,εκανε κ τα πρωτα της κακα προχθες και ειλικρινα δεν ηταν τοσο χαλια οσο φανταζομουν ,βεβαια ειχα βαλει κ τριπλο χαρτι κυταρρινης μεσα και το πεταξα ολο μαζι,την πηγα με τη φουξια στην παιδιατρο κ επαθε πλακα ηγυναικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν της χρησιμοποιω συνεχεια,οποτε θυμαμαι χαχαχαχα αλλα λεω οτι κ 30 μιας χρησης να γλυτωσω το μηνα θα βαλω κ εγω ενα λυθαρακι για το περιβαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...