Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΑ ΒΡΑΚΑΚΙ


Recommended Posts

κοριτσια θα ήθελα την γνώμη σα για κάτι..ο γιός μου είναι περίπου 8,5 μηνών και δεν κάθεται με τίποτα να του αλλάξω πάνα!! :(:( Εχει γίνει μαρτύριο πια η ωρα της αλλαγής...τη μια κλαίει την άλλη στριφογυρίζει κ.τ.λ..σκέφτηκα να του αγοράσω τις πάνες βρακάκι..απο ποια ηλικία όμως χρησιμοποιούνται;; :dry: να προσθέσω οτι ο μπέμπης ειναι γυρω στα 11 κιλά..εχει αγοράσει κάποια τις συγκεκριμένες;σας βόλεψε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11 Κιλά?????? :blink::blink::blink:

:ohmy::ohmy::ohmy:

Να το χαίρεσαι τον άντρακλα σου juliana μου!!

Δεν έχω ιδέα για τις πάνες που ρωτάς αλλά βρες μια λύση γρήγορα γιατι σε βλέπω να τις τρως από τον μικρο!! Μην τον τσατίζεις!!!

Εμείς τέλος Νοέμβρη φτάσαμε τα 7800 :P

Next Top Model!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna έγραψε:

Βρε julian τώρα σκέφτομαι όταν κάνει κακά πως θα του αλλάζεις την πάνα βρακάκι?? Μήπως θα φορτώνεστε σκατό???

εγω τζουλιανα μου τον ειχα παρει απο το λιντλ αλλα τα κακα φευγαν εκτος...για πανα βρακακι λεω οχι τις απλες...

κ οταν σκατωνεται κ θες να το αλλαξεισ μαριαιωαννα σκιζεις τα πλαινα..

ειχα κ γω αυτη τη απορια :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω και εγω το ιδιο προβλημα 8 μηνων τρομερα κινητικοσ και δεν καθεται με τιποτα να τον αλλαξω πρεπει συνεχωσ να του δινω στα χερακια καποιο περιεργο αντικειμενο για να καθισει δευτερολεπτα ησυχοσ . νομιζω παντως πως οι πανες βρακακια ειναι για παιδακια που περπατανε καθωσ ορθια ειναι πιο ευκολο να τα αλλαζεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΒΡΑΚΑΚΙ ΤΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΛΙΚΕΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ Κ ΘΑ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ.

ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΚΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΛΑΙΝΑ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αυτό φοβάμαι μην φάω καμιά κλωτσιά!!!ειναι βαρύς αλλά είναι και ψηλός και δεν του φαίνεται..

μάλιστα έχετε δίκιο...χείροτερα θα είναι μάλλον...θα γεμίζει κακά..και θα τα πατάει και απο πάνω :(:(:( και μετα θα κάνουμε 3 φορες την μέρα μπάνιο.. :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τον παίρνω αυτές τις πανες από 9μηνών είμαι πάρα πολύ

ευχαριστημένη και δεν τις αλλαζω με τίποτα με βολεψαν παρα

πολύ....

Όσο για τα κακά του στα πλαινα τις σχίζεις και το βγάζεις

όπως τις κανονικές πάνες...

Δοκίμασε τες και θα με θυμηθείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια τις πήρα πρόσφατα μήπως και τον πιάσει η όρεξη και καθαρίσει από τα κακά του είναι 2,5 χρονών ΟΜΩΣ τέτοια κατουρλιά δεν είχα μυρίσει! Δεν ξέρω γιατί ,πάντα του έπαιρνα παμπερς γιατί έχει ευαίσθητο δέρμα και πάλι παμπερς βρακάκι πήρα αλλά μυρίζουν υπερβολικά τα ούρα μάλλον δεν απορροφάει τόσο καλά όσο τα άλλα! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΝΕΣ ΒΡΑΚΑΚΙ ΠΑΜΠΕΡΣ-ΛΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΛΙΝΤΛ

ΤΑ ΛΙΝΤΛ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ.

ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΗΤΑΝ ΟΚ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τα κακα δεν θα εχεισ προβλημα,γιατι σκιζεις τα πλαινα κ βγαινει πολυ ευκολα.

παρε ενα πακετο να τις δοκιμασεις...εσενα μπορει να σε βολεψουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω που δοκιμασα πανεσ βρακακι μου φαινονται το ιδιο.και μενα η δικια μου στριογυριζει στο αλλαγμα αλλα τησ δινω καμια κουδουνιστρα να ξεγελιεται και να μην κουνιετε.εσυ δοκιμασεσ να δωσεισ κανενα παιχνιδακι να κραταει στο χερι ωστε να σε διευκολυνει στο αλλαγμα?? :lol::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια από τα ίδια και ο δικός μου. Του δίνουμε τα πάντα και δεν κάθεται τηλεκοντρόλ, τηλέφωνο κλπ. Ούτε εμάς μας βόλεψαν όμως τα βρακάκια. Άρχισε να ξαναλερώνει τα ρούχα του που είχε να συμβεί από 3 μηνών. Όλα τα μωρά το ίδιο είναι. Ελπίζω να περάσει αυτή η φάση. Μας ακούει όλη η πολυκατοικία σε κάθε αλλαγή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΒΡΑΚΑΚΙ ΤΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΛΙΚΕΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ Κ ΘΑ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ.

ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΚΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΛΑΙΝΑ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ...

Συμφωνώ με τη Βούλα!Εκτός ότι είναι δυσκολότερο να την βάλεις, επιπλέον δεν έχει καλή απορροφητικότητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...