Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΑΠΟ ΠΑΝΑ.....


Recommended Posts

ΜΗΠΩς ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΛΥΣΗ????

ΕΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΝΟΥΜΕΡΟ ,ΜΑΡΚΕΣ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ :angry: ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΟΣ........

ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ 8-10 ΩΡΩΝ ΚΑΙ ΄΄ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ'' ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΝΕΩΝΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΣ ΣΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ :unsure:

ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ.

ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ.ΡΟΥΧΑ-ΣΕΝΤΟΝΙΑ....ΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΑΡΠΑΞΕΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΡΟΥΛΙΑ ΤΟΥ......

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ??? :blink:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.....

ΥΓ. ΣΟΥΡΟΙ, ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ ΣΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ :P

ΜΗΝ ΧΑΡΑΜΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΥΛΙΓΚΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχαχαχα.... Τρελλοκομείο!!!

Τι να σε πω βρε COOL... Σου έλαχε κατουρλίτσος!!! :woohoo:

Στη θέση σου θα τον άλλαζα μέσα στη νύχτα.. Τι να κάνω? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου το εκανε κ εμενα μερικες φορες ,όταν αλλάξαμε νουμερο πάνας!φυσικα κ δε τον άλλαζα μεσα στη νύχτα,δε τρελάθηκα να μην κομάται μετα με τίποτα! :woohoo: ,εξάλλου η ...ζημια από ό,τι καταλαβα γινόταν γυρω στις 6-7 το πρωί!μετα από λίγο σταμάτησε το φαινόμενο!!

ίσως να του..εκατσε καλύτερα το νουμερο,τί να πω!πόσο καιρό εχει που στο κάνει αυτο;;μήπως να εκανες λιγη υπομονή ακόμη;θα μου πεις μήπως εχεις κ αλλη επιλογη;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!! :P:P :silly: :silly: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epidi to exw perasei kai me ta katoyrakia kai me ta kakakia ...kai akoma to pernaw me ta kakakia tha soy pw .

to poulaki na to bazeis na koitaei pros ta katw ,etsi den tha bgenoyn apo panw ta tsisa .

emena me litrosan oi libero an kai me aytes exw kapoies fores diaroes apo kakakia alla tsi opos ta kanei den ginete tipota bgenoyn apo pisw kai h monh lish tha htan monotikh tenia !!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

epidi to exw perasei kai me ta katoyrakia kai me ta kakakia ...kai akoma to pernaw me ta kakakia tha soy pw .

to poulaki na to bazeis na koitaei pros ta katw ,etsi den tha bgenoyn apo panw ta tsisa .

AFRODITI ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΟ ΠΡΟΙΚΙΣΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΩ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΠΟΥΛΙΓΚΑ???? ΦΟΥΛΑΡΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ :P:P:P:P:P:P

ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ...ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ,ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΟ......

ΑΠΟ ΚΑΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ,ΕΝΕΚΑ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑΣ :(

ΝΑ ΜΕΣ ΔΕΙΣ ΓΟΝΑΤΙΣΤΗ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΞΕΠΡΟΒΟΔΙΣΟΥΝ.....

ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΜΠΑΤΟΝΕΤΑ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΟΥ......

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΟΥΣΤΙΓΚΟΣ ΚΙΑ ΘΑ ΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΙΜΑ :blush:

ΑΣΕ.......

2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

5 ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΑΝΑΣ ΦΟΡΑΜΕ ( 9.200 ΚΙΛΑ).........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SYΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ ! ΤΟ ΠΑ8ΑΙΝΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ Κ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣΤΗΝ ΠΑΝΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ... ΤΙΠΟΤΑ ! ΧΙΧΙΧΙ (ΕΝΙΩΣΑ ΧΑΖΗ ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΣ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL τι γελιο εχω κανει με την...πουλιγκα σας κ τον πουστιγκο κωλαρακο!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Τα baby dry (παμπερς)μεχρι τωρα ειναι τα πιο καλα....Μεχρι 3 κιλα τσισακια τα κρατανε!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Καθημερινά και καθόμουν και τον άλλαζα μέσα στα μαύρα τα μεσάνυχτα. Αυτός ξεσηκωνόταν ακόμη πιο πολύ και δεν κοιμόμασταν ποτέ!!!! Του άλλαξα λοιπόν το νούμερο, του βάζω το νο4 της pampers το μοβ, του βάζω το πουλί του να κοιτάει προς τα κάτω(μου το είπε ο παιδίατρος, γιατί εγώ φοβόμουν μην δεν του σηκώνεται στο μέλλον!!!!) και το κλείνω σφιχτά στα πλαινά... ¨Οχι να του αφήσω σημάδι βέβαια... Από τότε δεν μου έχει κατουρηθεί ευτυχώς!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mηπως το 5 νουμερο ειναι λιγο μεγαλο;;;;; :dry::dry::dry:

H δικη μου κοντευει τα 11 Kgr και φοραει το 4+ !!!! ;)

Εσεις ειστε και προικισμενοι βεβαια....οποτε να μη λεω πολλα!!!! ;):P:P

Εγω παλιοτερα ειχα προβλημα με τα κακακια της....οταν πιναμε μονο γαλατακι και ηταν ρευστα...... :S:S παντα χε..ταν πατοκορφα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τα pampers baby dry ειναι πολυ καλα για τη νυχτα, τα εχουμε δοκοιμασει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμείς είχαμε τέτοιο πρόβλημα αλλά δοκιμάσαμε τα pampers active fit και σωθήκαμε. Το 5 είναι μεγάλο για τα κιλά σας, νομίζω. Εμένα κοντεύει 10 κιλά και φοράει το 4. Μήπως να το δοκίμαζες? Τα active fit έχουν και στενές σταθερές ζωνούλες και δεν τρέχουν τα τσισάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς δοκιμάσαμε και τα baby dry και έσταζε το πρωί! :angry:

Οι δε πάνες βρακάκια απαράδεκτες!!! :angry:

Περισσότερο με βολέψανε τα active fit 4. :)

Νινάκι 1 :laugh: :laugh: :laugh:

ωραία παρατήρηση...! :laugh: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε συ TEO COOL... 5 νούμερο φοράς του π...ρά σου? :cheer:

Μήπως να δοκίμαζες το 4? Εμείς είμαστε 9 κιλά και το 4 μας είναι μεγάλο! Ε καλά, είμαστε και σαμιαμίδια... Αλλά έχω την εντύπωση ότι το 5άρι θα σας είναι μεγάλο! Τα φραμπαλαδάκια εφάπτουν καλά πάνω στα μπουτάκια? :lol:

Α! Μέχρι στιγμής τα libero μας έκατσαν τα καλύτερα.

Δεν έχουμε πρόβλημα, τα φοράμε όλα πλέον, παίρνουμε προσφορές και σε ότι έχουμε κουπόνι, αλλά σαν τα libero για εμάς κανένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.μηπως δεν του εφαρμοζουν καλα οι πανες;η κουμπαρα μου στον μικρο της επειδη δεν του εφαρμοζουν καλα του βαζει 2 πανες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΟΚΙΜΑΣΕ PAMPERS ACTIVE FIT 4+ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ...

KAI O ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 9.200 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΚΑΙ 70 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΥΨΟΣ, ΑΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ!

ΑΠΟ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΣΕ ΤΣΙΣΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 10-11 ΩΡΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ!

ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΚΑΚΑ ΛΟΓΩ ΦΡΟΥΤΩΝ... ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ :S , ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΠΛΕΣ ΣΟΥΡΕΣ!!!

ΚΑΛΑ ΣΤΕΓΝΩΜΑΤΑ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια κι εγώ μια από τα ίδια!! Έχει κατουρήσει όλον τον κόσμο... :laugh: :laugh: Προχθές είχαμε πάει jumbo είχε κατουρήσει.. μέχρι τον αστράγαλο! Έγινε κι ο μάρσιπος .. τι να πω!! Λοιπόν, παίρνω τα pampers baby dry το 4 φοράμε, είναι μέχρι στιγμής πιο απορροφητικά από τα active fit και τα new baby που φοράγαμε παλιότερα σαν νεογέννητο! Θέλω να δοκιμάσω και τα simply dry να δω!! Εγώ το τελευταίο το βάζω 12 πριν το βραδινό γαλατάκι και το πρωί τον αλλάζω!! Το πρόβλημα το έχω κατά την διάρκεια της μέρας.. Με τα κακά ευτυυχώς τώρα πια είναι νορμάλ! Στν αρχή .. κι αν είχα πρόβλημα!! Πόσες φορές τα μάζευα από την πλάτη, τον σβέρκο, τους αστράγαλους... :laugh: τις πατούσες... Τώρα κάνει μετριασμένες ποσότητες!! :P Ότι πρέπει για το παμπεράκι!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη απο τις Pampers baby dry no.5. Καμία απολύτως διαρροή και δεν τον αλλάζω καθόλου την νύχτα. Δοκιμασέ τες και θα δείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΕΣ, ΤΟ ΝΟ 5 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ

ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ :blink:

ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΟΝΙΑ28 ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΙ.ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΜΠΕΝ ΤΟΥ ΓΙΟΥ Μ :P

ΟΙ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ,ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ.....

ΚΑΙ Σ Υ Ν Ε Χ Ι Ζ Ο Υ Μ Ε ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

AFRODITH έγραψε:

[/quote:160r7kb4]

ΚΑΛΕΕΕΕΕ ΦΕΡΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΦΟΥΛΑΡΙΙΙΙΙ!!!! :woohoo:

ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΗΣΥΧΟ ΥΠΝΟ

ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ... ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΙ

ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ

ΤΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΠΑΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ LIDL (ΧΑΛΙΑ :blink: )

ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΟ

ΝΟΥΜΕΡΟ Ή ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ !!!

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΕΝΔΟΙΑΜΕΣΑ :unsure:

ΡΕ ΣΥ ΠΟΠΗ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΞΥΝΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ

ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ Η ΠΑΝΑ ??? :laugh: :laugh: :laugh:

ΚΑΛΑ ΣΤΕΓΝΩΜΑΤΑ !!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ πλακα εχετε βρε κοριτσιαααααα :woohoo:

για δοκιμαστε πανες βρακακι libero απο τοτε που τισ βαλαμε σωθηκαμε

το πρωι βεβαια σκοτωνεις ανθρωπο αν τον πετυχεις στο κεφαλι :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...