Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΗΛΕΣ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ Η ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ΄;;;


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑς..ΟΧΙ ΔΕ ΨΑΧΝΩ ΜΑΥΡΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ..Η ΜΗΠΩΣ ΝΑΙ;;ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ.

ΠΟΙΕς ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ;ΔΕ ΘΗΛΑΖΩ..ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΖΩ;;1 ΜΗΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..THANX

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου.τωρα που το μωρακι σου ειναι μικρο καλυτερα να χρησιμοποιεισ τισ σιλικονησ.οι καουτσουν απλα ειναι πιο ανθεκτικεσ για οταν το μωρο εχει δοντια για να μην κοβονται ευκολα.κ γω σιλικονησ χρησιμοποουσα εχω κανα 2 μηνεσ που τισ αλλαξα ολεσ γιατι αρχιζε να τισ χαλαει.καλο θα ηταν να τισ αλλαζεισ καθε 2 μηνεσ τισ θηλεσ.εγω παντοσ τισ κρατουσα γυρω στουσ 3μιση μηνεσ κ τιποτα δεν ειχαν παθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς ακόμα και τώρα χρησιμοποιούμε θηλές καουτσούκ και για τη πιπίλα της απο τη 1η στιγμή. Όσον αφορά την αλλαγή αυτό που ξέρω είναι κάθε 40-60 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakim23 έγραψε:

γεια σου.τωρα που το μωρακι σου ειναι μικρο καλυτερα να χρησιμοποιεισ τισ σιλικονησ.οι καουτσουν απλα ειναι πιο ανθεκτικεσ για οταν το μωρο εχει δοντια για να μην κοβονται ευκολα.κ γω σιλικονησ χρησιμοποουσα εχω κανα 2 μηνεσ που τισ αλλαξα ολεσ γιατι αρχιζε να τισ χαλαει.καλο θα ηταν να τισ αλλαζεισ καθε 2 μηνεσ τισ θηλεσ.εγω παντοσ τισ κρατουσα γυρω στουσ 3μιση μηνεσ κ τιποτα δεν ειχαν παθει.

ΜΕ ΚΑΛΥΨΕ Η ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ !

ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΚΑ8ΗΜΕΡΙΝΕΣ ΠΙΠΙΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ FLEXY CHICCO :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό βράδυ puppeta! Εγώ στην αρχή είχα πάρει θηλές από καουτσούκ αλλά όταν ήρθε η παιδίατρος στο σπίτι για να εξετάσει το μωρό μου πρότεινε να τις αλλάξω γιατί φέρνουν αλλεργίες. Ακολούθησα τις οδηγίες της. Το ίδιο πράγμα μου είχε πει και η κουμπάρα μου που έχει μικρά παιδάκια και τα παρακολουθεί διαφορετικός παιδίατρος. Σίγουρα χρειάζονται αλλαγή μόλις δεις ότι αλλάζει το χρώμα τους ή έχουν φθαρεί. Σε κάποιες μάρκες νομίζω πως αναγράφονται οι λόγοι αντικατάστασης με καινούργιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ θηλές καθώς και πιπίλες σιλικόνης χρησιμοποιούσα στην αρχή και τις άλλαζα όταν έβλεπα ότι άρχιζαν να αλοιώνονται. Αργότερα, αφού δηλαδή βγάλανε δόντια, πήρα από καουτσούκ επειδή είναι πιο ανθεκτικές στο δάγκωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...