Μετάβαση σε περιεχόμενο

η ευχη μου πραγματοποιηθηκε!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια...σημερα 05-12-09 γεννησα στις 12 και 05 το δευτερο γιοκα μου...

φτασαμε στο μαιευτηριο στις 6 και 30 το πρωι...και μετα απο καμοια ωρα ξεκινησε η διαδικασια η γνωστη...ιστορικο,καρδιογραφημα,κλυσμα και ολα τα σχετικα εκτος απο ξυρισμα..πηγα με ραντεβου και παρολο αυτα ειχα διαστολη 4 και πληρως εξαλλειμμενο τραχηλο...

στο δωματιο οδινων πηγαμε στις 9 οπου μου βαλανε φλεβοκαθετηρα μου πηραν αιμα και αρχισε επιτελους η διαδικασια τοκετου,μου βαλανε το περιβοητο ορο...9 30 μου εσπασαν τα νερα και 10 η ωρα ξεκινησαν οι πονοι...εκανα επισκληριδιο η οποια αυτη τη φορα με επιασε και μεσα σε 2 ωριτσες εσκασε μυτη το αντρακι μου...πολυ ευγενικος με τη μαμα του καθως δεν εχω ουτε ενα ραμμα...το ζουζουνι μου γεννηθηκε 2800 και 51 ποντους...ειναι ολοιδιος ο γιωργακης μου στο πιο ξανθο...εχουμε καστανο ανοιχτο μαλλακι και απο οτι φαινεται πηραμε τα πρασινα ματακια της μαμας...

ειμαι πολυ χαρουμενη που ολα πηγαν καλα αυτη τη φορα...δεν ταλαιπωρηθηκα καθολου,ειχα μια εξαιρετικη μαια και μια τελεια γιατρο που και οι δυο τους ητανε μαζι μου απο την αρχη του τοκετου και οχι για λιγο οπως συνηθως κανουν ολοι οι γιατροι...

ο μικρουλης επιασε αμεσως στηθος εχω κατεβασει γαλα και προς το παρον τουλαχιστον τα παμε μια χαρα...

αυτα τα νεα μας....οταν γυρισουμε σπιτι καθως ειμαστε ιασω,θα σας βαλω το να δειτε το πρωτο μας βιντεακι...την ωρα που τον εφεραν να το δει ο μπαμπας...φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωτούλα μου να σας ζήσει!!!! Να'ναι γερός, να'ναι ευτυχισμένος στη ζωή του και να τον καμαρώνετε πάντα!! Και να'σαστε καλά κι εσείς να καμαρώνετε τα αντράκια σας!!

Φιλάκια πολλά!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου γλυκο να σου ζησει.....να ειναι καλοτυχο στην ζωουλα του....να τα δεις οπως επιθυμεις και τα δυο σου παιδακια ...φιλακια πολλα κουκλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Γιώτούλα μου!!! Να σας ζήσει το νέο μέλος !!!!

Θα περιμένουμε το βιντεάκι με ανυπομονησία!!!!!!!!!!

Φιλιά πολλά !!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ :cheer:

ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ.)

Ο ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΝΑ ΤΟ ΦΥΛΑΕΙ (ΕΝΕΚΑ ΗΜΕΡΑΣ)

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλο ένα Χριστουγεννιάτικο μωράκι!

Να μας ζήσει!

Πάντα γερός κι ευτυχισμένος!

Βρε τρελό μπουρεκάκι, είχες και το λάπτοπ στη βαλίτσα μαιευτηρίου? :P

Πολλά φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει το μωρακι σου.κανενα ραμμα?μπραβο μανουλα!!!!μπραβο και στο μωρακι που σε βοηθησε.να χαιρεσαι ολη την οικογενεια σου.ολα θα σου πανε τελεια,θα δεισ.απο αυριο θα πετασ,γιατι δεν θα σε ποναει τιποτα.καλη λοχεια να εχεισ :kiss: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησε γιωτουλα...

καλα ρε θηριο...σημερα γεννησες κ μας το ανακοινωσες κιολας? :P:P:P:P:P:P:P

μπραβο που ολα πηγαν καλα...

καλη αναρωση :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου να σου ζήσει ο γιος σου!! Να είναι πάντα γερός και δυνατός και να τον καμαρώνετε να μεγαλώνει και να σας κάνει περήφανους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου,να σας ζήσει και ο δεύτερος πρίγκιπας!

Να τον καμαρώνετε πάντα υγιή,χαρούμενο και πολύ πολύ ευτυχισμένο!!!

Καλή λοχεία και πολλά φιλιά στα αντράκια σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου να σας ζησει το αντρακι σας! Με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας! Καλη λοχεια και καλο σαραντισμο!

Περιμενουμε νεοτερα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ !!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ..... ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ.

ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΥΚΟΛΑ. ΤΟΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ;; ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...