Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΦΟΡΑ !


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΑΠΟ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12 ΚΑΙ ΩΡΑ 19:00 - 20:00 ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ PORTO PALLAS ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ. ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΦΙΛΑΚΙΑ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέρεις αν η είσοδος θα είναι ελεύθερη και για απλούς θεατές σαν εμάς ή είναι μόνο για γιατρούς?

ίσως είναι χαζή η ερώτησή μου αλλά να μην πάμε και μας διώξουν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ.. Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ (www.gynfert.gr)ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ.

''4ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη ηρθαμε προσφατα στην Θεσσαλονικη και δεν ξερω πολλα πραγματα μηπως μπορεις να μου πεις την διευθυνση και την περιοχη που βρισκεται το ξενοδοχειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...