Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ.....


mariakim23

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΛΑΤΡΕΥΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ..ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΙΚΡΗ(19 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ) ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ.ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ ΣΕ ΙΕΚ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΟΤΕ ΔΗΛ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ?ΑΝ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΠΟΛΥ,(ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ)...ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ!ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΤΙ ΚΑΝΩ?ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΓΝΩΜΕΣ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ..ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΑ. ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΔΙΟΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΑΜΕΣΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΗ ΝΙΩΣΕΙΣ..ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΛΙΓΑΚΙ. ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΧΩ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΛΛΗΤΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ , ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριακήμ καλημέρα.

Να σου ζήσει το πρώτο σου παιδάκι και με το καλό εύχομαι να κάνεις πολλά ακόμη.......

Θα συμφωνήσω και εγώ με την Ανθή..

Όπως λες και εσύ

είσαι ακόμη πολύ μικρή και μιας που καταφέρατε να έχετε το πρώτο σας παιδάκι καλό θα ήταν κατά την ταπεινή μου άποψη να ασχοληθείς και με τα επαγγελμάτικά σου......όταν μεγαλώνει ο άνθρωπος είναι πιο δύσκολο "να στρωθεί" στο διάβασμα....και όσο πιο νέος ξεμπερδεύει με αυτά τόσο το καλύτερο....

Κορίτσια είμαι 27 και μήν μου πείτε να ανοίξω βιβλίο..... :Σ :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!να σου ζησει το μωρακι.επειδη και εγω σχετικα μικρη ειμαι (22)και ηδη εδω και ενα χρονο προσπαθω για παιδακι θα σου πω τι πιστευω εγω... δεν θα ξεκινουσα προσπαθειες εαν δεν ειχα τελειωσει αυτο που θελω ,συγκεκριμενα τη σχολη ,οπως και αν δεν ειχα βρει μια μονιμη εργασια.Τα πραγματα αλλάζουν τωρα που εισαι μικρή εχεις άλλες δυνάμεις και είσαι ενθουσιασμένη με τα παιδιά,όταν όμως περάσουν τα χρόνια ισως σε πιασει μελαγχολια για το τι εκανες για τον εαυτο σου,οτι μπλεκτηκες νωρις .., αυτό θα εχει αντίκτυπο οχι μονο σε εσενα αλλα και στον αντρα σου.το ιεκ ειναι 2 χρονια δηλαδη στην ηλικια μου,αν λεμε οτι θα αρχισεις του χρονου θα εχεις τελειωσει.θα σου προτεινα μη πας νοσηλευτικη γιατι και να τελειωσεις δε νομιζω οτι θα την εξασκησεις διοτι θα εχεις εφημεριες και βραδυνα.εχει τοσες αλλες ειδικοτητες .καλυτερη ειναι οτιδηποτε εχει λογιστικη.να κοιταξεις να γραφτεις στα δημοσια.τα παιδακια σου δε χρειαζεται να ειναι συνομηλικα και 3 -4 χρονια διαφορα ειναι ιδανικη!!!μη κοιτας μονο το τι θελεις τωρα σκεψου τον ευατο σου(καλα να ειστε)ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ.... :P το να μαθεις "μια τεχνη"ειναι τοσο σημαντικο .... οτι και να σου συμβει θα εχεις κατι που θα μπορεις να ξεκινησεις μονη σου... ;) φιλακια και ευχομαι το καλυτερο :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σασ ευχαριστω ολεσ για τισ συμβουλεσ σασ.χαρα να σου πω οτι για το πρωτο παιδακι δεν ειχαμε ξεκινησει καμια προσπαθεια απλα συναιβει να μεινω εγκυοσ και το κρατησαμε..2 φορεσ καναμε ελευθερα.και κατι αλλο ο αντρασ μου ειναι στρατιωτικοσ και ειμαστε σε νησι οταν παρει μεταθεση σε κανα 2 χρονια δηλ τοτε θα κανω κατι για μενα.οκ απλο φαινετα γιατι για μενα ομωσ δεν ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαριακιμ!!εγω ειμαι 23...στα 20 γεννησα το πρωτο μου παιδακι κ πριν 3 μηνες κ το τριτο μου!! :cheer: κοιτα εγω δεν ειχα καμια διαθεση να σπουδασω κ αλλα τετοια κ τωρα ειμαι πολυ ευτυχισμενη με οσα εχω δημιουργησει!!ενταξει τωρα δεν ξερω αν θα με πιασει η μελαγχολια που λενε τα κοριτσια αργοτερα επειδη δεν εκανα κατι για τον εαυτο μου...αλλα δεν νομιζω να με πιασει..γιατι αυτο που ηθελα να κανω για τον εαυτο μου το ζω ηδη!εχω οσα ονειρευτηκα!! :) βεβαια οταν θ'αρχισουν να μεγαλωνουν τα παιδακια σου μαλλον θα θελησεις να κανεις καποια δουλεια κ τοτε θα χρειαστει να εχεις ενα χαρτι στα χερια σου!!δεν ξερω τι να πω...εισαι κ πολυ μικρουλα ακομα κ οπως ειπαν κ τα κοριτσια δεν ειναι μεγαλη διαφορα 3-4 χρονια!!τη λυση μπορεις να τη βρεις μονο εσυ...αναλογα με το τι ζητας κ επιθυμεις!!παντως εχεις πολυ χρονο μπροστα σου που χωρανε κ τα δυο σου ονειρα!!!κ πολλα παιδακια κ σπουδες...αρκει να τα κανεις στη σωστη ωρα!! :) κ να το χαιρεσαι το παιδακι σου!!! :cheer::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριακιμ περασε κιολας ενας χρονος ε; μπραβο κουκλα μου ακοαμ θυμαμαι το μυνημα στο κινητο μου να με ενημερωσεις οτι γεννησες !

Και τωρα στο θεμα μας.

Για την ηλικα σου θεωρω οτι εισια πολυ ωριμη αλλες 19 σκεφτονταια το τη ρουχα θα φορεσουν και σ επιο μπαρ θα πανε δεν το παιζω συντηριτικη καθε άλλο απλα ολες οι ηλικιες εχουν την ωρα τους .Εσυ ισως να βιαστηκες να κανεις καποια πραγματα αλλα ανφερα ειναι θεμα ωριμοτητας.

Το να αποκτησεις παιδακι στα 18 σιγουρα δνε ηταν η αποφαση σου ομως ειχε την ωριμοτητα και εσυ και ο φιλος συ να το κρατησετε σε αντιθεση με τι πιο πολες που ξερουμ τι θα εκαναν .Σκεψου ομως τωρα λιγο αυτα πουτ μας εγραψες πιο πανω ....θελω να κανω κατι για μενα "δηλαδη κατι που να ικανοποιησει εσενα ; η κατι που το χρωστας στο ευατο σου που τουλαχιστον ετσι το νιωθεις.

Η εκπαιδευση και η μαθηση ειναικατι που δνε σταματα ποτε οσοσ θελει ενα ςναθρωπος μαθαινει αρκινα εχει το μυαλο του ανοιχτο :αν λοιπον σκεφτεσεετσι σημαινει οτι μεσασου το γεγονος οτι εισια μιακαλη συζυγος-συντροφος-μανα δνε σου αρκει καικαα κανεις καιμπραβο γιατι καιπαλι ερχεσε συνηδειτοποιημενα .

Πιασε τη ζωη απο τα ,μαλλια ευκαιριες δνε σινονταικαθημερινα και προσεξε γιατι μπορει η πορτα να κελισει εννοω η πορτα που θες.

Πηγαινε στη σχολη τελειωνε κοιτα γιαμια εργασια επανω στο αντικειμενο και μετα κανε και δυο και τρεια και τα παιδια του πειραια αν χρειαστει.

Εγω αφησα το σχολειο για οικογενειακους λογους στα 16 εκανα διαφορες δουλειες ομως εγω ηθελα να σπουδασω να μαθω το προσπαθησα αλλα παντα εβρισκα εμποδια ωσπου μιαμερα στα 29 μου χρονια μου δοθηκε η ευκαιρια αν κατσω σε ενα θρανιο ξανα να μαθω πραγματα επανω στον τομεα που ηθελα ειχα διαφορες αντιδρασεις ο μονος που ειχε πιστεψει σε εμνα απο το οικογενειακο περιβαλλον ηταν ο αντρας μου οι υπολοιποι εεγαν τα δικα τους του στυλ :τιι της θελει τις σπουδες παντρεμενη γυναικα !καικατι αναλοιγα ομως δνε ιδρωσε το αυτι μου τελειωσα τη σχολη μου με το πλεον ικανοποιητικο βαθμο και πηρα τα πτυχια .

Αυτη τη στιγμη αν γυριζα το χρονοι πισω παλι το ιδιο θα εκαν με μια διαφορα δνε θα το παραταγα στα 16 θα το συνεχιζα ...

Τωρα σκεφτομαι να κοιταξω για σπουδες μεσω του ανοιχτου πανεπιστημιου

σου ειπα η ζωη δεν τελειωνει εμις την αφηνουεμ αν απαει χαμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

μαριακιμ περασε κιολας ενας χρονος ε; μπραβο κουκλα μου ακοαμ θυμαμαι το μυνημα στο κινητο μου να με ενημερωσεις οτι γεννησες !

Και τωρα στο θεμα μας.

Για την ηλικα σου θεωρω οτι εισια πολυ ωριμη αλλες 19 σκεφτονταια το τη ρουχα θα φορεσουν και σ επιο μπαρ θα πανε δεν το παιζω συντηριτικη καθε άλλο απλα ολες οι ηλικιες εχουν την ωρα τους .Εσυ ισως να βιαστηκες να κανεις καποια πραγματα αλλα ανφερα ειναι θεμα ωριμοτητας.

Το να αποκτησεις παιδακι στα 18 σιγουρα δνε ηταν η αποφαση σου ομως ειχε την ωριμοτητα και εσυ και ο φιλος συ να το κρατησετε σε αντιθεση με τι πιο πολες που ξερουμ τι θα εκαναν .Σκεψου ομως τωρα λιγο αυτα πουτ μας εγραψες πιο πανω ....θελω να κανω κατι για μενα "δηλαδη κατι που να ικανοποιησει εσενα ; η κατι που το χρωστας στο ευατο σου που τουλαχιστον ετσι το νιωθεις.

Η εκπαιδευση και η μαθηση ειναικατι που δνε σταματα ποτε οσοσ θελει ενα ςναθρωπος μαθαινει αρκινα εχει το μυαλο του ανοιχτο :αν λοιπον σκεφτεσεετσι σημαινει οτι μεσασου το γεγονος οτι εισια μιακαλη συζυγος-συντροφος-μανα δνε σου αρκει καικαα κανεις καιμπραβο γιατι καιπαλι ερχεσε συνηδειτοποιημενα .

Πιασε τη ζωη απο τα ,μαλλια ευκαιριες δνε σινονταικαθημερινα και προσεξε γιατι μπορει η πορτα να κελισει εννοω η πορτα που θες.

Πηγαινε στη σχολη τελειωνε κοιτα γιαμια εργασια επανω στο αντικειμενο και μετα κανε και δυο και τρεια και τα παιδια του πειραια αν χρειαστει.

Εγω αφησα το σχολειο για οικογενειακους λογους στα 16 εκανα διαφορες δουλειες ομως εγω ηθελα να σπουδασω να μαθω το προσπαθησα αλλα παντα εβρισκα εμποδια ωσπου μιαμερα στα 29 μου χρονια μου δοθηκε η ευκαιρια αν κατσω σε ενα θρανιο ξανα να μαθω πραγματα επανω στον τομεα που ηθελα ειχα διαφορες αντιδρασεις ο μονος που ειχε πιστεψει σε εμνα απο το οικογενειακο περιβαλλον ηταν ο αντρας μου οι υπολοιποι εεγαν τα δικα τους του στυλ :τιι της θελει τις σπουδες παντρεμενη γυναικα !καικατι αναλοιγα ομως δνε ιδρωσε το αυτι μου τελειωσα τη σχολη μου με το πλεον ικανοποιητικο βαθμο και πηρα τα πτυχια .

Αυτη τη στιγμη αν γυριζα το χρονοι πισω παλι το ιδιο θα εκαν με μια διαφορα δνε θα το παραταγα στα 16 θα το συνεχιζα ...

Τωρα σκεφτομαι να κοιταξω για σπουδες μεσω του ανοιχτου πανεπιστημιου

σου ειπα η ζωη δεν τελειωνει εμις την αφηνουεμ αν απαει χαμενη[/quote

επισηε μπορεια να τα συνδυασεςι δηλαδη αν ξεκινησεις τωραμια σχολη ποιος σου ειεπ οτι δνε μπορεις να συνδιασεις μαζι και μια εγκυμοσυνη ;ολα γινονται ]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου και συ να χαιρεσαι τα παιδακια σου να τα καμαρωσεισ οπωσ επιθυμεισ.πολυ χρησιμη η συμβουλη σου...σε ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια μου εχεισ απολυτο δικιο.πραγματικα μιλασ πολυ αψογα και σευχαριστω για ολα τα καλα σου λογια και ελπιζω να τα εννοεισ.φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησουν κοριτσια τα παιδακια σας, μανουλα 3 μιας και βλεπω τις φωτο των παιδιων σου ειναι πραγματικα κουκλακια!τυχερα να ειναι και υγιεστατα!!!φτου-φτου μη τα ματιασω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ...ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΑΝ ΟΧΙ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.ΜΕ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ.ΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΚΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΤΑΝ ΣΤΗΡΙΖΕΣΑΙ 100% ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΠΕΙΡΑΖΕΙ??ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου οι συμβουλεσ σασ πολυ χρησιμεσ.σασ ευχαριστω ολεσ.ευτυχωσ που εχουμε η μια την αλλη και λυνουμε τα προβληματα μασ.φιλια σε ολεσ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakim και εγώ θα σου πρότεινα να ασχοληθείς λίγο με τις σπουδές σου και το μέλλον σου.Είσαι πολύ μικρούλα ακόμα και είναι καλή ευκαιρία,πιστεύω ότι ισχύει αυτό που λένε ότι όσο είσαι μικρός ακόμα μαθαίνεις πιο εύκολα και συγκρατείς πράγματα,στο λέω γιατί είμαι παθούσα τώρα προσπαθώ να κάνω και εγώ κάτι με τα Ισπανικά που μου αρέσουν αλλά βλέπω ότι είναι πιο δύσκολο απο όταν ήμουν πιο μικρή(μεγαλύτερη κούραση,πιο πολλές ευθύνες και σε λίγο και το μωράκι μου)οπότε καταλαβαίνεις..άλλωστε αν έχουν και πέντε χρόνια διαφορά τα παιδάκια τι πειράζει;εγώ με τα αδέλφια μου έχω 10 χρόνια διαφορά-είμαι η μικρότερη και όμως έχω να θυμάμαι τα καλύτερα απο τα παιδικά μου χρόνια μαζί τους! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...