Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΒΑΜΑΙ......


molly

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου,

όπως πολλές γνωρίζετε,έχω γεννήσει εδώ και 4,5 μήνες με καισσαρική.

Πριν περίπου 3 μήνες ανακάλυψα ότι το αριστερό μου μάτι είναι μεγαλύτερο από το δεξί.Ακούγεται αστείο.Κι εγώ έτσι το χα πάρει στην

αρχή.Νόμιζα οτι είναι από την κούραση,την πίεση και το ξενύχτι.

Οταν όμως άρχισαν να το παρατηρούν και τρίτα άτομα ,που σημαινει οτι το πρόβλημα έγινε εντονότερο,ανησυχησα.

Το έψαξα σε οφθαλμίατρο και δε μπορεί να βρει τίποτα.Βλέπω μια χαρά.

Μου είπε να κάνω μαγνητική γιατί φαίνεται σα να έχει υποχωρήσει το λίπος γύρω απ το μάτι μου και να μη στηρίζεται πουθενα!!!

Δεν έχω ακόμα συνέλθει από μια μίνι επιλόχειο κατάθλιψη που έπαθα,

δεν έχει επανέλθει και το σώμα μου στα φυσιολογικά του μετά τον τοκετό και είμαι...αστα να πάνε!

Οάντρας μου δε θέλει να κάνω μαγνητική και με πιέζει την

Τετάρτη να ανέβουμε Αθήνα να κοιτάξουμε το θέμα ποιο σοβαρά!

ΦΟΒΑΜΑΙ!!!!Φοβάμαι πολύ!Νιώθω οτι θα έχω κάτι σοβαρό.(καρκινο στο κεφάλι,ανευρησμα,σκλήρυνση κατά πλάκας.....)Οτι θα χρειαστώ εγχείρηση

οτι δε θα προλάβω να χαρώ το μωρό μου...και άλλα τέτοια.

Και αυτή τη στιγμή που σας τα γράφω κλαίω.Εχω κακό προαίσθημα και γι αυτο προσπαθώ να αποφύγω αυτό το ταξίδι.Αλλά ο άνδρασ μου είναι ανένδοτος.

Πριν λίγο μπήκε μέσα και μου είπε να βρω εισητήρια.

Ισως ακούγομαι υπερβολική αλλά ρε κορίτσια πιστεύω στο "ροδα ειναι και γυρίζει" και λέω:πριν μερικους μήνες έγινα ο πιο ευτυχισμενος

άνθρωπος στον κόσμο.Τώρα ήρθε η ώρα να ζήσω κάτι κακό!!!

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???????????ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!!!!! :unsure::unsure::(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσάκι εύχομαι να μην είναι τίποτα το ανησυχητικό, όμως θα πρέπει οπωσδήποτε να κάνεις εξετάσεις και να ανακαλύψεις όσο πιο σύντομα γίνεται τι είναι για να το εξολοθρεύσεις. ίσως πάλι να μην είναι και τίποτα αλλά με τα θέματα υγείας δεν πρέπει να παίζουμε. ίσως να είναι κάτι μικρό και καλό και όσο το αφήνεις να γίνεται επικίνδυνο.

συγνώμη αν σε άγχωσα περισσότερο αλλά η γνώμη μου είναι ότι η πιο γρήγορη διάγνωση σώζει ζωές. σίγουρα για τα αποτελέσματα να πάρετε και 2η και 3η γνώμη μη μείνετε σε έναν μόνο γιατρό.

μακάρι να πάνε όλα καλά και να μην είναι τίποτα...

θα ανάψω ένα κεράκι αύριο στην εκκλησία για να σε προσέξει λίγο παραπάνω ο θεούλης και η παναγίτσα και να πάνε όλα καλά!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ... :)

ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΝΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΘΕΤΙΚΗ ΒΡΕ... ΚΑΝΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΙΩΞΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΦΕΡΝΕΙ , ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΝΙΝΑΚΙ (ΜΕ ΤΕΟΙΑ ΥΠΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΥΡΩ ΜΑΣ...)

Κ Α Ι 8Α ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ειναι αυτα που λες βρε χαζουλα;;!!! :ohmy:

Καταρχην προχθες που σε ειδα στη φωτο εισαι μια ΚΟΥΚΛΑ!!!δε φαινεται στη φωτο αυτο με το ματι που λες..

Επισης αντε να βγαλεις τα εισητηρια για Αθηνα για να παρεις κι αλλες γνωμες να ηρεμησεις,γιατι δε θα ειναι τιποτα!κι αν χρειαστει και καμια επεμβασουλα,οι περισσοτερες στα ματια γινονται με λειζερ απο οσα εχω ακουσει και δε καταλαβαινεις τιποτα! ;)

Ακομη εδω εισαι;;;;αντε μην ερθω Χιο και σε παω σηκωτη! :laugh: :laugh:

Σου στελνω τις θερμοτερες ευχες μου συναδερφισσα! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω ακουσει ξανα κατι παρομοιο κ ετσι δε μπορω να σε βοηθησω απο ιατρικη πλευρα, θελω ομως να σου πω να μην αγχωνεσαι προκαταβολικα χωρις λογο,αυτο ειναι το χειροτερο!Καλα σου λεει ο αντρας σου,ελατε στην Αθηνα κ ψαξτε το καλα,το πιο ασημαντο μπορει να ειναι αλλα οτι αντιμετωπιζουμε εγκαιρα εχει το καλυτερο αποτελεσμα!!!Προσπαθησε να ηρεμησεις κ να χαλαρωσεις κ ολα θα πανε καλα :):):) !!Θετικες σκεψεις μονο ;) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φατσούλα.εκ.1981 έγραψε:

κοριτσάκι εύχομαι να μην είναι τίποτα το ανησυχητικό, όμως θα πρέπει οπωσδήποτε να κάνεις εξετάσεις και να ανακαλύψεις όσο πιο σύντομα γίνεται τι είναι για να το εξολοθρεύσεις. ίσως πάλι να μην είναι και τίποτα αλλά με τα θέματα υγείας δεν πρέπει να παίζουμε. ίσως να είναι κάτι μικρό και καλό και όσο το αφήνεις να γίνεται επικίνδυνο.

συγνώμη αν σε άγχωσα περισσότερο αλλά η γνώμη μου είναι ότι η πιο γρήγορη διάγνωση σώζει ζωές. σίγουρα για τα αποτελέσματα να πάρετε και 2η και 3η γνώμη μη μείνετε σε έναν μόνο γιατρό.

μακάρι να πάνε όλα καλά και να μην είναι τίποτα...

θα ανάψω ένα κεράκι αύριο στην εκκλησία για να σε προσέξει λίγο παραπάνω ο θεούλης και η παναγίτσα και να πάνε όλα καλά!!! :kiss:

Είσαι πολύ γλυκιά με συγκίνησες.... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia28 έγραψε:

Τι ειναι αυτα που λες βρε χαζουλα;;!!! :ohmy:

Καταρχην προχθες που σε ειδα στη φωτο εισαι μια ΚΟΥΚΛΑ!!!δε φαινεται στη φωτο αυτο με το ματι που λες..

Επισης αντε να βγαλεις τα εισητηρια για Αθηνα για να παρεις κι αλλες γνωμες να ηρεμησεις,γιατι δε θα ειναι τιποτα!κι αν χρειαστει και καμια επεμβασουλα,οι περισσοτερες στα ματια γινονται με λειζερ απο οσα εχω ακουσει και δε καταλαβαινεις τιποτα! ;)

Ακομη εδω εισαι;;;;αντε μην ερθω Χιο και σε παω σηκωτη! :laugh: :laugh:

Σου στελνω τις θερμοτερες ευχες μου συναδερφισσα! :kiss::kiss::kiss:

Αχ!Και που να ξερες οτι έψαχνα μια ώρα να βρω φωτογραφία με το μπέμπη που να μη φαίνεται το μάτι μου.Για δες αυτήν....

Πάντως ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και εσένα και όλα τα

κορίτσια.Η ανταπόκριση σας ήταν άμεση. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Δεν εχω ακουσει ξανα κατι παρομοιο κ ετσι δε μπορω να σε βοηθησω απο ιατρικη πλευρα, θελω ομως να σου πω να μην αγχωνεσαι προκαταβολικα χωρις λογο,αυτο ειναι το χειροτερο!Καλα σου λεει ο αντρας σου,ελατε στην Αθηνα κ ψαξτε το καλα,το πιο ασημαντο μπορει να ειναι αλλα οτι αντιμετωπιζουμε εγκαιρα εχει το καλυτερο αποτελεσμα!!!Προσπαθησε να ηρεμησεις κ να χαλαρωσεις κ ολα θα πανε καλα :):):) !!Θετικες σκεψεις μονο ;) !

Και ο γιατρός μου με κοίταζε λες και ήμουν alien.

Και ξέρεις ποιά ήταν η απάντησή του όταν τον ρώτησα τι έχω?

"Είμαι 24 χρόνια γιατρός και δεν έχω ξανασυναντήσει

κάτι τέτοιο"

Γι αυτό έχω τρελαθεί!Μπορεί λέω να είναι νευρικό,γιατί τον τελευταίο καιρό είμαι μονίμως στην τσίτα κι εγώ ποτέ δεν άντεχα την πολλή πίεση,αλλά τι να πω,δε ξέρω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα καλέ, να δεις που άδικα ανησυχείς και δε θα είναι τίποτα το σοβαρό!!!

Πήγαινε στην Αθήνα να το ψάξεις, για να αποκλείσεις κάθε πιθανότητα!!

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΝΕ ΧΟΝΤΡΑΔΕΣ...ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ..ΑΠΛΑ ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ Κ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ.,..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΧΕΙΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ,ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ...

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε, molly, ηρεμησε κοπελα μου!

Απο τι μπορει να ειναι αυτο σου ειπανε οι γιατροι?

Λογικο να πηγαινει ο νους σου στο κακο!

Ηρεμησε και ολλα θα πανε καλα!

Να πας να σε δουν και οι γιατροι στην Αθηνα!

Ολλα καλα θα πανε θα το δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσακι μου γλυκο μη βασανιζεσαι με ασχημες σκεψεις!Οσο για αυτο που σου ειπε ο γιατρος σου να μη σε αγχωνει..πολλοι γιατροι (για να μην πω η πλειοψηφια),γιναν γιατροι κατα λαθος νομιζω...!Δεν ειναι ολοι σωστα καταρτισμενοι κ σωστοι ανθρωποι.Ζητα να σου συστησουν καποιον καλο οφθαλμιατρο,κανε εξετασεις,παρε γνωμες,πηγαινε κ αλλου!Πανω απ'ολα ψαξτο!Ευχομαι να μην ειναι τιποτα κ συντομα να ηρεμεσεις κ να απολαυσεις το μωρακι σου!! :):):)Ολα θα πανε καλα!!!!!!

Παρεπιπτοντως εισαι μια κουκλιτσα στη φωτογραφια ;) ;) ;) !!!Να χαιρεσαι την οικογενεια σου :) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly μου καλή,γιατί αγχώνεσαι χωρίς λόγο?και το παιδάκι σου θα χαρείς και τον αντρούλη σου και όλες τις υπέροχες στιγμές που erxontai.to σωματάκι σου είναι υπέροχο και εσύ κούκλα!δεν υπάρχει κανένας λόγος να αισθάνεσαι χαλια.όσον αφορά το ρητό"ρόδα ιάνει και γυρίζει" αυτό δεν κολλάει στη δικη σου περίπτωση!το ρητό αυτό έχει να κάνει με αυτούς που έχουν κάνει κάτι κακό..εσύ τι έκανες?επειδή γέννησες το αγγελούδι σου+ήσουν η πιο ευτυχισμένη γυναικα στον κόσμο πιστεύεις πως έχεις διαπράξει κάτι κακό και θα σου γυρίσει mpoumerangk??δεν θα ζήσεις tpt κακό,μια δοκιμασία είναι και θα τελειώσει αισίως!απλά δεν πρέπει να το κοιτάξεις.ακόμα και να είναι κάποια φλεγμονή πρέπει να το κοιτάξεις γιατί θέλει την ανάλογη θεραπεία.όλα καλά θα σου πάνε κοπέλα μου!σου στέλνω ένα "καρματακι" για καλή επιτυχία και για αισιοδοξία!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι τραγικά λάθη είναι αυτά που κάνω σήμερα?ρόδα είναι και γυρίζει εννοούσα.και το δεύτερος λάθος:πρέπει να το κοιτάξεις εννοούσα!!συγγνώμη αν σε μπέρδεψα καλή μου!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαστε πολυ καλές όλες σας ρε κορίτσια!

Τι κρίμα που μένω Χίο και δε μπορώ να σας γνωρίσω από κοντά!

Πραγματικά σας ευχαριστώ όλες μέσα απ την καρδιά μου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΒΕΛΛΑ έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ... :)

ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ!! ;)

Συμφωνω απολυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly γω πιστευω οτι ακομα δεν εχεις περασει την επιλοχεια καταθλιψη και γι αυτο το λογο νιωθεις ετσι.Τωρα οσο αφορα το ματι σου ειχες πορε κάποιο πρόβλημα με στραβλισμο η καποια άλλη πάθηση στα ματια;Κατα πάσα πιθανοτητα δνε ειναι τιποτα σοβαρο ισως να προκεται για καποιο νευρι η κατι αντανακλαστικο .Κοιτα γιατροι δνε ειμαστε και καλο ειναιμε τη υγεια μας να μην παιζουμε για αυτο σου λεω κανε αυτο που σου λεει ο αντρας σου αν θελεις μπορουμε να σου πουμε για οφθαλμιατρους εδω στην Αθηνα .Αληθεια απο Χιο εισια ; απο πιο μέρος ; εμενα η μαμα μου ειναι απο Συκιαδα και ειχα κανει τελειες διακοπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

molly γω πιστευω οτι ακομα δεν εχεις περασει την επιλοχεια καταθλιψη και γι αυτο το λογο νιωθεις ετσι.Τωρα οσο αφορα το ματι σου ειχες πορε κάποιο πρόβλημα με στραβλισμο η καποια άλλη πάθηση στα ματια;Κατα πάσα πιθανοτητα δνε ειναι τιποτα σοβαρο ισως να προκεται για καποιο νευρι η κατι αντανακλαστικο .Κοιτα γιατροι δνε ειμαστε και καλο ειναιμε τη υγεια μας να μην παιζουμε για αυτο σου λεω κανε αυτο που σου λεει ο αντρας σου αν θελεις μπορουμε να σου πουμε για οφθαλμιατρους εδω στην Αθηνα .Αληθεια απο Χιο εισια ; απο πιο μέρος ; εμενα η μαμα μου ειναι απο Συκιαδα και ειχα κανει τελειες διακοπες

Εγώ μένω στην πόλη της Χίου.Την κατάθλιψη τώρα έχω λίγο αρχίσει να την ξεπερνάω.

Με εξέταζε μια ώρα ο α΄νθρωπος.Τι για εξοφθαλμία έψαχνε,τι για στραβισμό,είμαι μια χαρά ως προς αυτά!

Μια γνωστή που το συζήτησα μου είπε οτι είχε πάθει κάτι παρόμοιο

από στενοχώρια και πήγε σε νευρολόγο,της έδωσε κάτι χαπάκια και πέρασε.

Τι να πω?Αύριο θα κλείσω εισητήρια να πάω να δω τι είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου μη φοβάσαι και πιστεύω πως οτι και να είναι θα μπορέσεις να το αντιμετωπίσεις άμεσα και με θετικό αποτέλεσμα. Τώρα η ιατρική έχει προχωρήσει πάρα πολύ και ειδικά στην οφθαλμολογική όπου με laser αντιμετωπίζονται σχεδόν τα περισσότερα προβλημτατα. Ωφείλεις όμως να πάρεις και μια 2η ή και 3η γνώμη πριν βάζεις με το νού σου το κακό.

Με το καλό τα αποτελέσματα και οτι θέλεις εδώ είμαι, αν μπορώ να σε βοηθήσω. Σου στέλνω και 1 καρματάκι για θετική ενέργεια & καλή τύχη. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly μου εδώ μέσα είμαστε όλες για κάποιο λόγο..δεν ξέρω αν αυτό λέγεται καλοσύνη η' αλληλεγγύη αλλα πιστεύω πως είναι πολύ σημαντικό που βλέπω τόσες κοπέλες να ενδιαφέρονται πραγματικά!ίσως να μην έχουν και τόσο δίκιο μερικοί που λένε πως κανένας δεν μπορεί να σε καταλάβει..+σαν την οικογένεια σου κανεις!!!όταν μπήκα για πρώτη φορα πριν λίγες μέρες εδώ νόμισα πως ήμουν εντελώς ξεκρέμαστη,άγνωστη σε όλες σας..ποσο με διαψεύσατε βρε κορίτσια όμως..ο τρόπος που με "αγκαλιάσατε" όλες σας τα λόγια σας τα γλυκα+η χαρά σας με την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης μου,όλα αυτά..δεν περιγράφονται.χαίρομαι παρα πολύ γιαυτό+σας ευχαριστώ και γω με τη σειρά μου!!!!molly μου,κανε τις εξετάσεις και τα αποτελέσματα θα είναι τόσο ευχάριστα που αργότερα θα το σκέφτεσαι και θα γελάς για το ποσο ανησύχησες+φυσικά θα κάνουμε ένα "μαμμυλανδικο" πάρτου!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

little-angel ευχαριστώ παρα πολύ για το "καρματακι"!!!!!θα σου στείλω και γω μόλις μου επιτραπεί.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην βάζει το μυαλό σου τα χειρότερα..δεν υπάρχει λόγος..για να ήταν καρκίνος στο κεφάλι θα έπρεπε να είχες αστάθεια, πονοκεφάλους, να χάνεις τον προσανατολισμό σου και τέτοια..επίσης το πιο πιθανό είναι να είχε φανεί στη βυθοσκόπηση που θα σου έκανε ο οφθαλμίατρος..να πας για μαγνητική!!!!Εγώ έκανα μια εποχή που είχα συνέχεια πονοκεφάλους και δεν περνουσε με απλά ντεπόν..και το ανεύρυσμα επίσης έχει και άλλα συμπτώματα..μην αγχώνεσαι έτσι απλά..δεν έχει ιδέα πόσο φοβιτσιάρα είμαι εγώ και πόσο τα ψάχνω..άσε!!!:) Θα δεις πο δε θα είναι κάτι το σοβαρό!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"τιρογαριδακι" έγραψε:

Μην βάζει το μυαλό σου τα χειρότερα..δεν υπάρχει λόγος..για να ήταν καρκίνος στο κεφάλι θα έπρεπε να είχες αστάθεια, πονοκεφάλους, να χάνεις τον προσανατολισμό σου και τέτοια..επίσης το πιο πιθανό είναι να είχε φανεί στη βυθοσκόπηση που θα σου έκανε ο οφθαλμίατρος..να πας για μαγνητική!!!!Εγώ έκανα μια εποχή που είχα συνέχεια πονοκεφάλους και δεν περνουσε με απλά ντεπόν..και το ανεύρυσμα επίσης έχει και άλλα συμπτώματα..μην αγχώνεσαι έτσι απλά..δεν έχει ιδέα πόσο φοβιτσιάρα είμαι εγώ και πόσο τα ψάχνω..άσε!!!:) Θα δεις πο δε θα είναι κάτι το σοβαρό!!:)[/quot

Αχ!Κι εγώ είμαι σχετικά ψύχραιμη αλλά μετά τη γέννα,μέχρι και αυτό άλλαξε.

Τέλος,ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ!

Ελπίζω όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...