Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ Ο ΦΑΤΑΟΥΛΑΣ!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΜΟΥ...ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ...ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΛΑΙΕΙ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΤΟ ΠΙΑΤΑΚΙ ΚΛΑΕΙ ΠΑΛΙ ....ΕΛΕΙ ΚΙΑΛΛΟ

ΤΡΩΜΕ 50ΓΡ ΚΡΕΑΣ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΖΟΥΜΑΚΙ 1 ΠΑΤΑΤΑ ΜΙΣΟ ΚΑΡΟΤΟ ΛΙΓΟ ΣΕΛΙΝΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΚΑΙ ΜΠΡΟΚΟΛΟ....ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ

ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ....ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΟΨΙΔΙΑ?

ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΛΕΩ

ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αντρούλα μου σε καταλαβαίνω απολυτα....

Ακριβώς ετσι ειναι κ ο δικός μου...10 μηνων σημερα κ φαντασου οτι δεν του μαγειρευω πια ιδιαιτερα, τρωει οτι εχουμε κ οχι κομμένο....

φακες, ρεβυθια, κρεατα, ΟΛΑ !!!!

Κεμενα ετσι, με την κρεμα οταν τελειωνει κλαμα, κ τον ξεγελαω με νερακι...τι να κανω ???????????

Δεν πειραζει ομως...ειναι μωρακια ακομα....θα ακολουθείς απλα την παιδιατρο κ αν ειναι ολα καλα (που σιγουρα δεν θα υπαρχει προβλημα), δινε του..μην σε αγχώνει....φιλιά πολλα

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ !!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...ΝΑΣ ΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ...ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΑΞΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ ΙΣΟΡΟΠΗΣΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΣΚΑΣ?Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 10 ΗΜΕΡΩΝ 9300....ΕΠΕΡΝΕ 1-1,5 ΚΙΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΙΣΣΟΡΟΠΗΣΕ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΕΣ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΑΙΝΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΚΑ ΑΣΤΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΥΣΗ ΣΦΙΓΓΕΤΕ ΤΑ ΓΕΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΚΑΘΕΚΤΟΣ ΤΟ ΦΑΙ ΤΟΥ.....ΔΗΛΑΔΗ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ

ΥΓΕΙΑ ΔΟΥΛΕΕΥΕΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΚΑΛΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κάνει το παιδί.

Για φαντάσου,τόσο καιρό έπινε μόνο ένα

άχρωμο υγρό το γάλα

και τώρα έχει στη διάθεσή του πολλές νέες γεύσεις!

Ξέρεις τι συναρπαστική εμπειρία είναι αυτή για ένα παιδί?

Να κάνεις το σταυρό σου που είναι εύκολος στο φαγητό.

Για ρώτα και τις κοπέλες που από τότε που ξεκίνησαν τον απογαλακτισμό έχουν να φάνε τα παιδιά τους?

Το ξέρω καλά, γιατί έτσι ήταν η ανιψιά μου 2 χρονών ξανάρχισε να τρώει!!!!

ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"φρανιτα" έγραψε:

Αφου 5.5 μηνων ηταν 9.200...Τωρα σχεδον 7 να δουμε ποσο θα ειναι...
:blink: :laugh: καλε, να σου ζησει!

Αυτα τα κιλα σε κανεναν χρονο θα τα πιασουμε! :Σ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Αχαχαχαχαχααχ τέλεια τα γράφεις αχχαχαχαχαχα :ppp

Τον άλλο μήνα θα φάει κοψίδια χααχχαχαχα.

Κι εγώ μάλλον τα ίδια θα περάσω με τον γιόκα μου !!!!!

Είναι σχεδόν 4,5 μηνών και πίνει 250 gr γάλα.

Έχει πάει 8 κιλά...

Είμαι σίγουρη, πώς σε 1,5 μήνα πού θ'αρχίσουμε το φαγάκι, θα γίνεται πόλεμος στο σπίτι !!!!!!!!!!!!

Άχ νά'ναι ορεξάτα να τρώνε, γιατί η κόρη μιας γνωστής μου, είναι 22 μηνών και δεν θέλει να φάει τίποτα !!!!!!

Απίστευτο !!!!!

Κάθε φορά πού είναι να φάει, είναι το μαρτύριό τους...

Τι ντέφια βαράνε για να την ξεγελάσουν να φάει, τι τραγούδια, τι χορεύουν όλοι μπροστά της τσάμικα για να ξεχαστεί, τίποτα αυτή !!!!

Οπότε κάνε τον σταυρό σου γιατί είναι τεράστιο το άγχος όταν δεν τρώνε τα παιδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχαχααχ τέλεια τα γράφεις αχχαχαχαχαχα :ppp

Τον άλλο μήνα θα φάει κοψίδια χααχχαχαχα.

Κι εγώ μάλλον τα ίδια θα περάσω με τον γιόκα μου !!!!!

Είναι σχεδόν 4,5 μηνών και πίνει 250 gr γάλα.

Έχει πάει 8 κιλά...

Είμαι σίγουρη, πώς σε 1,5 μήνα πού θ'αρχίσουμε το φαγάκι, θα γίνεται πόλεμος στο σπίτι !!!!!!!!!!!!

Άχ νά'ναι ορεξάτα να τρώνε, γιατί η κόρη μιας γνωστής μου, είναι 22 μηνών και δεν θέλει να φάει τίποτα !!!!!!

Απίστευτο !!!!!

Κάθε φορά πού είναι να φάει, είναι το μαρτύριό τους...

Τι ντέφια βαράνε για να την ξεγελάσουν να φάει, τι τραγούδια, τι χορεύουν όλοι μπροστά της τσάμικα για να ξεχαστεί, τίποτα αυτή !!!!

Οπότε κάνε τον σταυρό σου γιατί είναι τεράστιο το άγχος όταν δεν τρώνε τα παιδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια ναι το αφηνω να φαει το μωρο αλλωστε απο τοτε οπου τρωει φαγητο εστρωσε και στα κιλα....αννουλα μη μασασ ερχεται και η σειρα σου ετοιμασε σουβλεσ κιεσυ....και σισσιω μου πωσ μεγαλωσε φτου φτου η ζουζουνα τι τελειο μαλακι....σα χτεσ το θυμαμαι μωρακι νινι στο ρηλαξ που τοχεσ στο προφιλ...κοπελιτσα με τα ολα τησ....κουκλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula μου πολυ ωραιες φωτογραφιες :cheer: κοριτσια χαιρομαι τα παιδια που τρωνε εμεις ειμαστε 5μιση μηνων κ ακομη δεν ξεπερασαμε τα 150 γραμ μαλιστα πολλες φορες αφηνουμε κιολας τρωμε περιπου 130 με 140 γραμ.αντε να δω ποτε θα μου ζητησει 200κ μαλον κατα το χρονο.. ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...