Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ


Recommended Posts

ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΘΕΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ....ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΡΕΜΑ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ.ΜΑ ΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΑΦΝΙΚΗ...ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ?ΛΕΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΤΗ ΦΤΥΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΗ ΦΤΥΝΟΥΜΕ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΤΣΟΥΦΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΛΑΙΜΕ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ....ΑΡΝΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΕΙ?ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΜΑΘΩ ΝΑ ΑΦΕΙ?ΕΣΑΣ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΦΑΕΙ?ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΑ ΤΡΙΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΧ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ 4 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 7 ΜΕ 7,30 ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΑΓΕ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΙΠΑΜΕ ΠΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΦΑΓΕ 12,30 50 ΓΡ. ΜΕΤΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2,30 100 ΜΕΤΑ 6,00 ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ 7 ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ 30ΓΡ ΚΡΕΜΑ.ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ 3 ΩΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΕΝΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΚΑ ΤΟ 20ΗΜΕΡΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΡΩΕΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑ Ο ΛΟΓΟΣ.ΠΡΙΝ 20 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΜΠΙΜΠΕΟ ΑΝ ΦΑΕΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΤΑ 150 ΤΑ 50 Η ΤΑ 90.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΣΤΙΣ ΩΡΕΣ ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑΘΕΡΗ +/-ΜΙΣΗ ΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήσε να περάσει πίο πολύ ώρα.Εμένα η δικία μου δέν τρώει το βραδύνο γάλα,αλλά τα κορίτσια στο φόρουμ μου είπαν οτι και τα δικά τους κατά καιρούς το ίδιο εκαναν,είναι φάση.Πόσο είναι ο δικός σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΣΙ 29 ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΕΜΠΤΟ.ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΤΡΩΓΕ 180 ΓΡ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΗΓΑ 150 ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΝΤΑ.ΛΕΣ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ?ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 9,30 ΜΕ 10 1 4 7 10 ΑΛΛΑ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑ ΑΛΛΕΣ ΤΡΩΕΙ ΤΙΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ ΚΡΕΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν σημερα ειχε φαει στις 6 και μετα στις 7 πηγες να του δωσεις κρεμα δεν ειναι λιγο νωρις?

αληθεια ποσο μηνων ειναι?

εμενα με βοηθησε πολυ ενα μικρο προγραμμα φαγητου που του ειχα φτιαξει και ετσι δεν ηταν χορτατος και μου ετρωγε ανετα τα παντα

πχ.7 πρωινο γαλα,10:30 φρουτοκρεμα,2:30 μεσημεριανο,6:30 απογευματινο,10 βραδινο γαλα(αυτο το προγραμμα το εχω εδω και πολλους μνηνες απο πριν μπουμε στο φαγητο)και δεν το εχω αλλαξει καθολου

τωρα βεβαια εδω και ενα μηνα μου κανει νουμερα στο φαγητο ανοιγει το στομα τρωει 2 κουταλιες και μετα αρνειται πεισματικα

παντως αν ξεκινατε καλο ειναι να τον πας σιγα σιγα 2 κουταλιες σημερα,3 αυριο κοκ ειναι μεχρι να συνηθησει την νεα γευση και το κουταλακι.μην ξεχνας οτι δεν ξερει να μασαει και οτι ειναι ακομη με την συνηθεια του γαλακτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλει τον χρόνο του. Εμένα με έβλεπε να τρωω και ανοιγε και εκείνη το στόμα. Δες το άρθρο του γιατρού μας για τη διατροφή και το πρόγραμμα του βρέφους.

Η συμβουλή που μου δίνουν για να φάει η μικρή, είναι να τρώμε όλοι παρέα για να ζηλευει.

Μήπως δεν του αρέσει η κρέμα και θέλει κάτι πιο ουδέτερο στη γεύση; Είναι ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ να μην τον πιέζεις. Θα καταφέρεις το αντίθετο αποτέλεσμα και θα γίνει ζόρικος στο φαγητό.

Καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΝ ΩΡΑΡΙΟ ΘΕΩΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΤΟ 10 1 4 7 10 ΑΠΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΦΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΠΧ 4 ΓΕΥΜΑΤΑ ΜΟΝΟ?ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗ ΚΡΕΜΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ. ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΥΦΟ ΤΗΝ ΚΤΡΕΜΑ ΑΝΕΝΔΟΤΟΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΓΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο ειναι το ωραριο που εχεις αν δεν φαει ομως μην τον πιεζεις ειναι μικρος ακομη εξαλλου θα ερθει η στιγμη που θα τα τρωει ολα μην αγχωνεσαι!!

(εμενα εφαγε 8 μηνων)

δοκιμαζε μια κουταλιτσα και μετα γαλατακι ετσι του το εκανα εγω τουλαχιστον μεχρι που τελικα εφαγε ολο το πιατο και τελος το γαλατακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...