Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καρμεν μου, με το καλο...

ευχομαι ολα να πανε τελεια..μην αγχωνεσαι!!!

Εγω προχθες εκανα τον 1ο μου υπερυχο(εμαθα αργα οτι ειμαι εγκυος)

κ ακουσα καρδουλα!

Ημουν στην 8η εβδομαδα..

Οτι θελεις ρωτησε με κ απο το Fb..

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι να σαι καλα και να ναι καλα κ η Ελευθεριτσα σου. Απλα ξερεις ειναι πολυ νωρις και μεχρι να δω αν υπαρχει κατι και τα λοιπα ειναι λιγο τρελα. Και νομιζω οτι ουτε την τεταρτη που μας ερχεται θα δω κατι κ γι αυτο το ανχος κ ψαχνομαι συνεχεια για συμπτωματα για να παρηγορουμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου τα ειπαμε κ στο FB όλα καλά θα πάνε προσπάθησε όσο μπορείς να χαλαρωσεις κ θα δεις που θα έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε μια χοριακη να δεις που θα εχει ανεβει πολυ...για να σου φυγει λιγο το αγχος!

ολα θα πανε τελεια κ θα το δεις .. ;)

:kiss::kiss: κ στη μπουμπου σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσακι τι να σου πω. απλα οπως καταλαβαινεις μεχρι να δω τι γινεται επειδη ειναι πολυ νωρις και δεν εχω την δυνατοτητα να κανω χοριακη για να την παρακολουθω και να βλεπω αν ειναι ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη σου !!!!!!!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί και 'γώ είχα μια παλίνδρομη και τώρα που είμαι πάλι έγκυος φοβάμαι πάρα πολύ,αλλά πρέπει να προχωράμε και όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!!!!!!!Σκέψου πως δεν έχω άλλο παιδάκι και κοντέβω 37 χρονών και άλλες κοπέλες το ίδιο με μένα ή άλλα προβλήματα.

Ο θεός είναι μεγάλος και θα πρέπει να τον εμπιστευτούμε !!!!!!!!!!

Όλα εύχομαι να πάνε καλά και να γεννήσεις ένα υγειέστατο μωράκι!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώώώώώ. Μακαρι πραγματικα να εχουμε θετικά αποτελεσματα και να μου φυγει ολο αυτο το ανχος γιατι ειναι δυσκολο. Θελω να ειμαι ενταξει και για την μικρουλα μου δεν θελω να νομιζει οτι κατι αλλαζει τωρα που με χρειαζεται τοσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι γλυκεια μου ολα καλα θα πανε.Δεν εχει σημασια αν στο παρελθον ειχες μια παλλινδρομη.Σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια και πολλα πολλα φιλακια.Με το καλο και το αλλο σας νινακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα κοριτσακι μου σ ευχαριστω παρα πολύ. Η ψυχή μου το ξερει ποσο το θελω κ ας ηρθε ετσι ξαφνικα απλα ψιλοανησυχω γενικα δεν ξερω γιατι μου βγηκε ετσι. Φοβαμαι μηπως δεν μπορω να τα βγαλω περα, σκεφτομαι αν θα ειμαι καλη μανα, σκεφτομαι το πως θα της φανει της μικρης μου μιας και ειναι λιγο ζωηρή. Πριν ηταν εδω ο αναδεξιμιος μου που ειναι λιγο πιο μικρος απ την μπουμπου μου και παρολο που τον χαιδευε κ τον φιλαγε εκανε και κατι ψιλοαποτομα. Μπορει να μου πει κανεις γιατι τα σκεφτομαι τωρα ολα αυτα μαζί??????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα κοριτσακι μου και σενα να σου πανε ολα καλα. Σαν φρεσκομανουλες καταλαβαινετε νομιζω γιατι ανχωνομαι. Πραγματικα ψαχνω συνεχεια και για το παραμικρο συμπτωμα για να με ψιλοκαθυσηχασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...

ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΞΕΧΝΑ ΤΗΝ ΠΑΛΛΙΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ......ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ 3 ΤΕΣΤ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΟΥΝ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ...

ΕΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΙΑ 2Η ΦΟΡΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστωωωωωωωω. Μακαρι απλα μεχρι την Τεταρτη το απογευμα που θα παω στον γιατρο καταλαβαινετε οτι θα εχω πιασει πουλακια απ την αγωνια μου. Το θεμα ειναι μηπως το εχει καταλαβει η μικρη μου απο ενστικτο τι να πω βρε κοριτσια με δαγκαει συνεχως τις τελευταιες δυο μερες και γενικως ειναι παρα πολυ αποτομη και δεν ειναι η ιδεα μου γιατι του μπαμπα της δεν του τα κανει αυτα. Τι να πω. Εσεις ποτε ειδατε εμβρυο και ακουσατε καρδουλα???????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ 7ΜΙΣΗ ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ (ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΒΕΒΑΙΑ ΞΕΡΕΙΣ ΣΑΝ ΣΚΙΑ) ΑΛΛΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Θεε μου εγω θα ειμαι 6 οποτε δεν θα δω και δεν θα ακουσω μαλλον παλι τιποτα και το θεμα ειναι οτι θα πρεπει μετα παλι να ξανακανω υπομονη να περασουν καποιες μερες και μετα να παω στο ΜΗΤΕΡΑ που ειναι ο γιατρος μου για να δω τι γινεται γιατι ειμαι απο επαρχεια οποτε ειναι ολα πολυ πιο δυσκολα. Κ νομιζω οι περισσοτερες μανουλες γυρω στην 7η ακουνε καρδουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beoutsaki έγραψε:ΤΟ θεμα ειναι το εξης. Εχω τρομερο ανχος. Λογο της πρωτης παλινδρομης. Πηγα στον γιατρο ο οποιος μου ειπε οτι δεν θα δω τιποτα μιας κ ειμαι 5 εβδομαδων. Παρολα αυτα ειδαμε μια τρυπουλα δηλ ενα σακουλακι. Το ανχος μου ειναι να δω αν θα πανε ολα καλα αν δηλαδη θα δω κ νινι και καρδουλα. Ψαχνομαι συνεχεια για συμπτωματα. Μολις σταματησει να με ποναει λιγο το στηθος μου ανησυχω. Τι εχω παθει να πω οτι ειναι η πρωτη φορα? Το ξερουν λιγοι λογο του οτι ειναι φρεσκο αν και με πολλες τα λεμε κ στο φεισμπουκ απλα δεν ηθελα να το γραψω εκει γιατι ειναι ολοι γνωστοι μου κ θελω πρωτα να πανε ολα καλα. Αλλα ηθελα να το συζητησω να μου φυγει το ανχος. την επομενη εβδομαδα θα ειμαι 6 και θα ξαναπαω δεν ξερω αν θα μπορεσω και τοτε να δω κατι αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να εισαι καλα κοριτσακι μου γλυκό τι να σου πω εγω ημουν αυτη που εδινε συμβουλες σε αλλες να μην ανχωνονται και να τωρα που τα ξαναβιωνω που ειμαι παλι ανχωμενη και μονιμως ψαχνω να δω αν ποναει το βυζί μου (σορυ για την εκφραση) η αν εχω το οποιοδηποτε αλλο συμπτωμα, και μολις δεν αισθανομαι το στηθος μου να ενοχλει αρχιζω μα γιατι δεν με ενοχλει και τετοια. Ξερω οτι αν πανε ολα καλα κ προχωρησω θα τα ξεπερασω ολα αυτα απλα μου εχει μεινει η φοβία της αρχής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου θα πρέπει να ηρεμήσεις λιγάκι γιατί το άγχος είναι κακός ιωνός για μια εγκυμοσύνη...

δεν πιστεύω να έχεις κάποιο πρόβλημα, ηρέμησε και θα δεις θα το κάνεις το αδερφάκι της μπουμπούς σου... :silly:

φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι? σας ποναγε συνεχεια το στηθος σας??

ανησυχώ

χθες ποναγε πολυ σημερα δεν μπορω να πω οτι εχω εντονα συμπτωματα. Δηλαδη το πιανω για να δω τι γινεται αλλα τωρα δεν με ποναει σχεδον καθολου. Ανεπαισθητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχωνεσαι ετσι καλε, ολα καλα θα πανε, θα το δεις!!!!ειναι πολυ νωρις για να ακουσεις καρδουλα!!!εγω και στις δυο μου εγκυμοσυνες την ακουσα στις 7,5 εβδομαδες. κανε υπομονη και θα δεις!!!!μη σκεφτεσαι αρνητικα, ηταν τυχαιο γεγονος η παλλινδρομη που ειχες!!!εχεις μια κορακλα και θα ξαναγινεις για 2η φορα μανουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα μακαρι. Κ εσυ οτι επιθυμεις τι να πω υπομονη κ βλεπουμε απλα ρωταω για τα συμπτωματα αυτα για να μην τρελαινομαι αδικα. Αλλα μαλλον με το να ψαχνομαι συνεχεια δεν κανω και τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελα μου!Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη!!Ολα να σου πανε τελεια κ πανω απ'ολα να μην αγχωνεσαι κ να το απολαυσεις :cheer::cheer::cheer: !!!Εγω οταν ημουν εγκυος κ πηγα πρωτη φορα στο γιατρο μου, ημουν 6 εβδομαδων κ το ειχα δει το αγγελουδι μου :):):) !Σα μικρο φασολακι βεβαια ηταν!Απο το σοκ κ τη χαρα μου την πολυ δε θυμαμαι να σου πω αν ακουσα κ την καρδουλα τοτε για πρωτη φορα ή στην επομενη επισκεψη.Το στηθος μου με πονουσε πολυ κ ειχε πρηστει τους 2 πρωτους μηνες σχεδον,μετα τιποτα!!Κ παλι συγχαρητηρια κ οχι αγχος!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...