Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!!


Recommended Posts

Αφου μας ταρακουνησε λιγο η Γωγω μας θα ηθελα ν'ανοιξω ενα θεματακι!!!Απο τοτε που εγινα μανουλα,εχω περασει και περναω πολλες νυχτες ξαγρυπνη, και σκεφτομαι ολα αυτα τα παιδακια που δε μεγαλωνουν στη ζεστασια της οικογενειας..... :(:( μα μονο η σκεψη δεν αρκει....

Ειμαστε τοσες πολλες μαμαδες και μελλουσες μαμαδες εδω που ολες μαζι μπορουμε να κανουμε θαυματα!!! Εγω μενω Κοζανη κι απο δω δεν μπορω να κανω πολλα πραγματα,αλλα σιγουρα καποιες απο σας που μενετε Αθηνα Θεσ/νικη , οπου υπαρχουν πολλα νοσοκομεια,ορφανοτροφεια και αλλα ιδρυματα μπορειτε να μας ενημερωσετε (οπως η γωγώ μας) και να βοηθησουμε ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με την Μάτα.

Κορίτσια όλες μπορούμε να βοηθήσουμε κόσμο ... τις προάλλες στην γειτονιά μου πετούσαν παιδικά έπιπλα, καθισματάκια αυτοκινήτου και όλα σε απίστευτη κατάσταση.

Νομίζω ότι είτε οικονομικά είτε με πράγματα μπορούμε όλες μαζί να κάνουμε θαύματα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...