Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ


Recommended Posts

Κοριτσακια μου γλυκα, ηθελα να ρωτησω γιατι ξεκιναω εξετασεις για να ειμαι ησυχη οτι δεν εχουμε τιποτα με τον αντρουλη μου κι ας ερθει το μωρακι οποτε θελει!!!Οχι και πολυ αργα, όμως, κυριε πελαργουλη, ε? Λοιπον, αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι αν ειχατε καποιες ενοχλησεις πριν κανετε εξετασεις και τελικως με αυτες τις επιβεβαιωσατε ή δεν νιωθατε τιποτα και το ανακαλυψατε τοτε? Εγω ειμαι 32 χρονων, με σταθερο κυκλο 25 ημερων από οταν ξεκινησαμε προσπαθειες, 27 ημερων πριν, και με καμια αλλη ενοχληση πλην 2-3 ουρολοιμωξεων και 2 κολπιτιδες πιο παλια. Εκανα ορμονολογικες και βρεθηκαν ανεβασμενα ανδρογονα και μου λεει ο μικροβιλογος εχεις πολυκυστικες? Λεω οχι. Τον γυναικολογο μου δεν τον ανησυχησε (δεν μου ειχε πει να ειδε κυστες στον προσφατο κολπικο υπερηχο)γιατι οι αλλες ορμονες ειναι καλες. Μετρησα και προγεστερονη, καλη κι αυτη. Μαλλον αυτον τον μηνα θα κανω σαλπιγγογραφια. Οσα κοριτσακια βρεθηκε κατι στις σαλπιγεες τους ενιωθαν απο πριν κατι ή τιποτα? Και κατι συμφυσεις που βρισκονται με υστεροσκοπηση νιωθατε κατι πριν ή ειχατε καποιο αλλο συμπτωμα? Συγνωμη αν σας κουρασα, αλλα πολλες αποριες, πολλες εξετασεις, πολλα λεφτακια!!! Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσάκι, καταρχήν χαλάρωσε, από ότι ξέρω τα συμπτώματα λείπουν σε πολλές περιπτώσεις, εγώ είχα συμφύσεις αλλα δεν είχα κανένα σύμπτωμα. Ούτε στην σαλπιγγογραφία είχαν φανεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...