Μετάβαση σε περιεχόμενο

στηθος..


Recommended Posts

κορίτσια καλημέρα...

έχω τρελλάθει γιατι ξύπνησα σήμερα και το στήθος μου δεν πονούσε όπως εχτες... έτσι ξαφνικά... είναι ακόμα πρησμένο αλλα δεν ποναει...μπορώ να το ζουλάω, ενώ εχτές αν το έκανα αυτό τρελλαινόμουν στον πόνο... αχχχχχχ μεχρι να παέι μια λογική ώρα και να πάρω τον γιατρό....πείτε μου κορίτσια είναι κάτι ανυσηχητικό????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Μην αγχωνεσαι !!!Εμενα στην εγκυμοσυνη το στηθος μου με ενοχλουσε κ ειχε πρηστει τους πρωτους 2 μηνες κ μετα τιποτα!Με ξεχασε για την υπολοιπη εγκυμοσυνη!Στην καθε γυναικα ολα ειναι διαφορετικα!Ηρεμησε κ απολαυσε τις στιγμες που ζεις :) !Το αγχος δε κανει καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ-ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΛΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!ΗΡΕΜΗΣΕ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω για τις απαντησούλες σας!!!! μωρέ είμαι αγχώδης... σορρυ...

η αλήθεια είναι ότι τώρα έχει αρχίσει ξανά και ποναέι...μαλλον πρέπει να είναι φυσιολογικό!!!!!

αλλα σαν ψάρακλας (:) ανυσηχώ με το παραμικρό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρένα 79 μην ανησυχείς εμένα δεν πόναγε το στήθος παρά μόνο λίγο στην αρχή,αντιθέτως είχα πάντα φαγούρα!δεν πονάει σε όλες το στήθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρένα 79 ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ....

ΜΕΤΑ ΤΟ 3ΜΗΝΟ ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΕΛΙΩΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΑΣΙΑ.

ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ.....

ΜΗΝ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ.....ΤΙ ΤΟ ΘΕΣ ΝΑ ΠΟΝΑΣ ΚΑΙ ΣΥ???

ΛΙΓΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ?ΤΙ ΤΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ?

ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ, ΤΑ ΝΕΦΡΑ, Ο ΑΦΑΛΟΣ, Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΤΛ. ΣΕ ΦΤΑΝΟΥΝ ΠΙΣΤΕΥΩ Ε??? ΤΙ ΛΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβαινω το αγχος σου και οτι δεν ειναι οτι θες να πονας,αλλα νομιζεις οτι κατι δεν παει καλα που σταματησε ο πονος..

εγω ειμαι 10 εβδομαδων και υπαρχουν μερες που το στηθος μου ποναει υπερβολικα,αλλα και μερες που δεν ποναει καθολου..δεν ειναι ανησυχητικο,μην αγχωνεσαι γιατι δεν κανεις καλο..ολα καλα θα πανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...