Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ Ο ΛΟΓΟΣ!!!!!!!


Recommended Posts

Βρε κορίτσια μου…… να σας ρωτήσω…..

Σε ημέρες ωορρηξίας…… που λογικά ξεκινάνε σήμερα-αύριο (αδιαθέτησα στις 12 του μηνός) έχει τύχει σε κάποια από εσάς…..

Να έχετε ροζάκια…… όταν σκουπίζεστε…. μετά το πιπί…..

Ψιλοτσουξιματάκια…….

Και πονάκια χαμηλά…… σαν της περιόδου??????

Πάντα πονάω στην ωορρηξία, αλλά αυτή τη φορά, είναι αλλιώτικοι οι πόνοι…..

1η φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο……

Τι να είναι άραγε????

Μπορεί να φταίει το….. σεξ?????

Μπορεί να δείχνει κάτι άλλο??????

Όχι……… δε μίλησα για εγκυμοσύνη……. (προσπαθώ να ξεκολλήσω λέμε…….) αλλά.....

Δεν ξέρω γιατί……. τον τελευταίο καιρό φοβάμαι….. για τίποτε……Πολυκυστικές…… τι να πω??????

Μήπως να επισπεύσω την ετήσια επίσκεψη μου στο Γυναικολόγο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι????????

Ακομη δεν πηγες σε γιατρο?

Ελα, πλακα κανω!

Δεν ξερω τι μπορει ναειναι, αλλα πηγαινε για εξεταση!

Αυτο το τσουξιμο δεν μου αρεσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εμένα βρε Ελένη μου!!!! Ούτως ή άλλως μάλλον την ερχόμενη εβδομάδα θα πάω. Δεν έχω καταλήξει ακόμη δηλαδή, γι’αυτό…… Ακόμη ψάχνομαι……. Θα ρωτήσω και την κολλητή μου σήμερα εάν έμαθε τίποτε σχετικό με τους 2 γιατρούς που μ’ ενδιαφέρουνε στο ΑΤΤΙΚΟ!!!!!! Δεν αποκλείεται αύριο κιόλας να τηλ. για ραντεβού…..

Κι έχω ένα άγχος…… γμτ….. δε θέλω να πάω σε άντρα…… ντρέπομαι…… και φοβάμαι…… ανάθεμά με…… η μουλάρα!!!!!!!!

Άσχετο!!!!!! Κουκλάρα η κοριτσάρα σου στο προφίλ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνήθως στη μέση του κύκλου μου και για 3-4 ημέρες έχω καφέ υγράκια.

Καφέ υγράκια είχα και 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο όταν ήμουν

έγκυος. Τι εννοώ; Στο 1ο μου παιδί περίμενα περίοδο 6/6 και από τις 4/6

είχα καφέ υγρά. Στο 2ο περίμενα 21/11 και είχα τέτοιου είδους υγρά από τις 19/11. Κλείσε καλλίτερα ραντευού με το γιατρό σου να ρίξει μια ματιά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μπέλλα μου, ούτως ή άλλως θα πάω, καιρός του είναι……

Πρέπει να κάνω και PAP-TEST…… κι απλώς σημειώνω καθετί παράξενο που παρατηρώ για να του τα πω…..

Απλώς…… επειδή δεν έχει ξανασυμβεί, μου έκανε εντύπωση…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΠΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΩ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ) ΤΟ ΕΡΙΧΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΕΡΕΘΙΣΜΟ ΤΟΥ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ. ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΟΙΝΟΜΟΙΩΜΑ (ΤΟ ΔΙΕΓΝΩΣΕ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ) ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ (ΕΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ.ΤΙ ΚΥΚΛΟ ΕΧΕΙΣ?ΑΝ ΕΧΕΙΣ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΤΟΤΕ ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΑΝ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ,ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΟΥΣ.ΣΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΥΡΗΣΗ,ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ.ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗΣ.ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΔΗΛ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΥΡΗΣΗ.ΑΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ(ΠΟΥ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ).ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ,ΑΠΛΑ ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΠΡΟΣΕΧΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΕΞ ΛΟΓΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΩΝ, ΠΡΗΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΩΟΘΗΚΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΑ ΜΑΣ ΧΑΧΑΧΑ.ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...