Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΕΜΠΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΛΟΝΙΣΤΙΚΗ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ ΑΛΛΑ ΒΙΑΣΤΗΚΕ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟς ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΒΡΗ

ΑΡΓΗΣΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟς ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟς ΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΝΑΙ ΕΤΕΟΙΜΟςΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΦΩΝΑΞΕΙ ΧΑΧΑ

ΟΠΩς ΣΑς ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΥΓΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ . ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΓΡΑΦΗΜΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΝΙΚΑ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΕΝΝΑς .ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΡΘΕ ΤΑΜΠΛΑς ΕΙΧΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 5 ΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΑΓΑ ΕΚΕΙ. ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΤΗ ΡΟΜΠΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ . ΔΕΝ ΠΟΝΑΓΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ. ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 9 ΜΕ 10 ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΓΑ ΚΑΘΟΛΟΥ . ΑΚΟΥΓΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΓΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΠΟΝΟΥς ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΩΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ . ΕΓΩ ΔΕ ΤΟ ΞΕΡΑ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΕΤΣΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΚ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΔΥΝΑΤΕς ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Α ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ 10 ΛΕΠΤΑ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΑ :laugh: ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕς ΜΑΝΟΥΛΕς ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ ΕΤΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;ΚΑΙ ΠΟΛΛΕς ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΝΩΡΙΤΕΡΑ . ΟΛΑ ΚΑΛΑ . ΑΛΛΑΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΤΙ ΣΑς ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΕΣΑς Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟς ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ; εμενα μου ειπε οποτε πειναει και οσο θελει ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΝΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟς ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙς :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Κουλιτσα !!!εσυ πραγματικα γεννησες με ενα πονο...χαχχαχαα

ναναι γερος ο μπεμπης σου και οτι επιθυμεις!μακαρι να γεννησω κι εγω ετσι γρηγορα και χωρις πονους!!!νασαι καλα ,μου εφτιαξες το κεφι!!!

οσο για τον μπεμπη ,τι να τρωει δεν ξερω καθολου μιας και ειμαι στο 1ο μου μωρακι εγκυος.

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα εισαι τυχερη που γεννησες τοσο ευκολα...εγω ρε παιδια ειχα τοσο ασχημη γεννα και μετα η καισαρικη που δεν θελω να κανω αλλα παιδια...εμενα για την διατροφη της μου ειπε καθε τρεις ωρες...αλλα εχει φορες που τις δινω και καθε 2,5...γενικα ειναι λαιμαργο μωρο...ποσοτητα...αν δεις και κλαιει μετα που τρωει καντου ακομη λιγο...εμεις ειμαστε 4 μηνων και πινουμε 240 μλ.το καθε μωρο ειναι διαφορετικο ομως...εμας ειναι πολυ ψιλη και θελει αρκετο να χορτασει...μην τον πιεζεις ουτε να τον ξυπνας για να φαει...(αυτο μου το ειπε ο παιδιατρος)καλη επιτυχια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΕΣ!ΚΑΙ ΟΣΕ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΔΕΨΕ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΣΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΤΩΡΑ Ε?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ,ΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙΝΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΑΜΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕΤΑ(ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΕΜΜΕΤΟ)ΑΡΑ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΠΙΠΙΛΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΠΟΛΥ ΟΛΕς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,

ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ .

110183 ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟς ΚΑΙ ΛΑΙΜΑΡΓΟς ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΣΟ ΤΙ ΕΔΙΝΕς ΔΥΟ ΜΗΝΩΝ;εγω του δνω 120 καθε τρεις ωρες κα καθε δυομιση σπανια μου τρωει καθε 4.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ !!!

αν δεν θηλαζεις καθε 3 ωρες ειναι καλα γιατι το ξενο γαλα ειναι λιγοτερο ευπεπτο απο το μητρικο και δεν κανει να δινουμε πιο πριν.

πιστευω οτι μια χαρα πινει ο μπεμπουλης σου και σε ποσοτητα και σε διαστημα γευματων πολυ καλα μαλιστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κούλα να σου ζήσει ο μπεμπάκος!πρώτο παιδάκι είναι;αν είναι το πρώτο και πόνεσες τόσο λίγο είσαι απο τις τυχερές δεν σε παίδεψε καθόλου ο μπέμπης σου! :laugh: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει!!!!!!!!!!εισαι πολυ τυχερη!!!!!!!!!μακαρι να εχουμε κι εμεις τοσο ευκολη γεννα!!!!!!!φιλακια στα μαγουλακια του μπεμπη σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει το μωρακι σου!!!λιγο πολυ ουτε εγω κταλαβα για ποτε γενησσα

Να το χαιρεστε και να το δειτε οπως επιθυμητε γερο και ευτιχισμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζήσει καλή μου το μωράκι σου .

Εγώ τον πρώτο καιρό και μέχρι να εδραιωθεί ο θηλασμός τον θήλαζα τον πρίγκηπά μου κάθε 2 ώρες περίπου και στο μεσοδιάστημα περίμενα να ρευτεί, του άλλαζα την πάνα και κοιμόμουν περίπου 40 λεπτά και πάλι από την αρχή.

Είναι δύσκολοσ ο δρόμος του θηλασμού το ξέρω, αλλά πιστεύω πως είναι ό,τι καλύτερο μπορεί να δωσει μια μάνα στο παιδί της ειδικά τον πρώτο καιρό της ύπαρξής του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

κουλα μου της εδινα περιπου 120 μλ οπως του δινεις και συ..αν μετα που τον ταιζεις κλαιει και θελει και αλλο καντου ακομη λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...