Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η μερα καθυστερησης


Recommended Posts

καλημερα γλυκιες μου φιλεναδες!!!ειμαι στην 1 μερα καθυστερησης!!! εχω μικρο πονακι στη κοιλια στηθος κανεναν πονο ουτε πριξιμο κ η θερμοκρασια μου χθες ηταν 36,6 κ σημερα το πρωι 36.3 ξερει καμια σας τι μου γινεται...βοηθηστε με!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalli μου δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα αν ησουν εγκυος θα επρεπε η θερμοκρασια σου να ηταν μεγαλυτερη για 18 μερες συνεχομενα.επισης αν η θερμοκρασια σου κατεβηκε λογικα σε λιγο θα σου ερθει η παλιοπεριοδος.

Συγνωμη ,απλα μιλαω με βαση τη θερμοκρασια που μας λες!

ευχομαι να μετρηθηκες λαθος και ναναι ανεβασμενη κουκλιτσα μου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι KALLI μου να έχει συμβεί το θαυματάκι σου!! Ξανά μέτρησε τη θερμοκρασία σου αύριο το πρωί όπως σου λέει η RUBELA και εύχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα εμενα το πρωι η θερμοκρασια επεφτε και μου ανεβαινε το βραδυ αλλα εγω εφτανε μεχρι 37,5 οποτε εχεις χαμηλη θερμοκρασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ ήμουν έγκυος κ δεν είχα διαφορά στη θερμοκρασία!

Κάνε ένα τεστ, καλύτερα αύριο με πρωινά ούρα επειδή είσαι σχετικά νωρίς. Πάρε cluer blue πολύ καλό

Εύχομαι να είσαι εγκυούλα!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλλι μου καλύτερα κάνε ένα τεστ,μια χοριακή καλύτερα εχει τα ίδια χρήματα και είναι και αξιόπιστη.όσο για τη θερμοκρασία είναι λιγο χαμήλα ,αλλα αυτό δεν σημαινει και κάτι ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικο΄ς.Φιλάκια και καλά αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i thermokrasia isxiei koritsia!!!

egw eixa 9 meres kathisterisi!!!mexri tin 7h itan 37-37,1 kai xarika!!!

meta epese sto 36,6 kai tin 9h mera lkathisterisis irthe i periodos!!!

den thelw na se apogoiteusw!!!alla......mallon erxete!! :angry::angry:

euxomai na einai diaforetika gia sena!!!filia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν στεναχωροεμαι βρε κοριτσια απλα τούλαχιστον ας μου ρθει η παλιοπεριοδος κ υσηχασω...ερχονται κ αλλες μερες που θα μπορω να ξεζουμισω τον αντρουλη μου!!!!!οτι ειναι να ρθει ,,θα ρθειι απλα αυτη τη φορα να ρθει να μεινει θελω κ οχι να ξαναφυγει...η θερμοκρασια μου ειναι 36,5 τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1h mera ka8usterhshs k gia mena koritsia!!egw apla ekana to test me to predictor..kai emfanisthke mia axnh alla emfanhs roz-mwv grammoula..akoma anarwtiemai ti na shmainei..exw ponous xamhla,prhksimo sto sth8os,ponous sth mesh(otan perimenw n'adia8ethsw den ponaw pote sth mesh)..8ermokrasia omws den metraw..giati prepei na einai anevasmenh h 8ermokrasia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρίξιμο στο στήθος, αν δεν πρίζεται όταν περιμενεις περίοδο, είναι καλό σημάδι. Εμένα είχε αρχίσει να πρίζεται πριν από τις μέρες που περίμενα και ήταν αυτό το σημάδι που με έκανε να υποψιαστώ ότι κάτι τρέχει! και δεν γελάστηκα!

Εύχομαι να συμβεί το ίδιο και σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

1h mera ka8usterhshs k gia mena koritsia!!egw apla ekana to test me to predictor..kai emfanisthke mia axnh alla emfanhs roz-mwv grammoula..akoma anarwtiemai ti na shmainei..exw ponous xamhla,prhksimo sto sth8os,ponous sth mesh(otan perimenw n'adia8ethsw den ponaw pote sth mesh)..8ermokrasia omws den metraw..giati prepei na einai anevasmenh h 8ermokrasia?
για να σου εμφανιστηκε η γραμμουλα σημαινει οτι εισαι εγκυουλα.... :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sxedon panta mou prhzetai sto sth8os.ekana to test +mou eipe o gunaikologos pws afou einai axnh h grammoula eisai egkuos alla 8a to epivevaiwsw tis epomenes meres.pote den me ponaei h mesh vasika+auth th fora ksekinhse na me ponaei kairo prin.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...