Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου γλυκά!!

εύχομαι να είσαστε όλες σας καλά και να χαμογελάτε...

σας ενημερώνω από τώρα, γιατί αύριο δε νομίζω να καταφέρω να μπω και

να σας δω, λόγω του ότι κατά τις 9 θα πάω στο νοσοκομείο να με δει

η γιατρός και θα μείνω μέσα γιατί κατά τις 2 το μεσημέρι, με προγραμμάτισε για καισαρική....

όχουυυυυυυυυυυυυ..... μόλις το άκουσα μ έπιασε ένας πόνος στο στομάχι...

προσπαθώ να μαι ήρεμη, αν και δε το κόβω να κοιμάμαι απόψε...

θα δω και το mega all nighters cult drama scenes χαχαχαχαχαχα....

πάω σε λίγο να κάνω ένα μπανάκι και μια αποτρίχωση (μ ενημέρωσε η μαμά μου να αυτοαποτριχωθώ) και να φτιάξω μαλλί γιατί δε βλέπω να προλαβαίνω αύριο....

μπουυυυυχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κορίτσιαααααααααααααααααα :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!οοοοοοοοοοοολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!αυριο τετοια ωρα θα κρατας το μπεμπακι σου αγκαλιτσα!!!μονο αυτο να σκεφτεσαι και τιποτα αλλο!!!!!!!!!!!!!!θα περιμενουμε οταν μπορεσεις τα νεα σου!!!!!!!!!!η σκεψη μου μαζι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agapimeni mou elenitsa.xerome para poli gia sena.

ti omorfa otan mas ksanagrapsis tha exis to moraki sou.

pos perase o keros????

efxome na zizis monadikes stigmes?

exis tin agapi mou tis kaliteres efxes nou kai

para pola glika filakia.

kai gia kimisou giati se perimenoun ksenixtia xa xa xa

oso gia to mali?opos dipote?apotrixosi nixakia ola??????

o theos mazi sou kai me enan pono.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenitsa_2 έγραψε:

Σας ευχαριστώ ζουζούνες μου

αγοράκι έχω, στο νοσοκομείο Λαμίας θα γεννήσω....

βρε η ελενιτσα η γνωστη εισαι;;;;; :blush:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorginaki μου :kiss::kiss::kiss:

σ ευχαριστώ πολύ, να σαι καλααααα πάντα

νυχάκια τα χω ξεβάψει, θα δώσω μόνο ένα σχήμα να ναι περιποιημένα

και το μαλλί μου θα φορμάρω και τέλος....

αχχχχ.... τι άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

Elenitsa_2 έγραψε:

βρε η ελενιτσα η γνωστη εισαι;;;;; :blush:[/quote:1nk7v0la]

ναι βρε, είχα πρόβλημα στο λογαριασμό και έφτιαξα άλλον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

αντε με το καλο αυριο ολα καλα θα πανε μην ανυσηχεις δυο καισαρικες εχω κανει μην ανχωνεσαι!!

προσπαθώ.... πρωτάρα γαρ..... :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου...με το καλο!!!!!!!!1

με κανεναν πονο!!!!!!πολλα φιλακια να του δωσεις...του κουκλου σου!!!!!

να προσεχεισ και ολα καλα θα πανε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι με το καλο!

Ολα να πανε τελεια και με το καλο να γεννησεις ενα υγιεστατο μωρακι!

Ευχομαι να αναρρωσεις ταχυτατα και να μη νιωσεις καθολου πονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ελενιτσα εσυ εισαι βρε??????????? α καλαααααααα που να το καταλαβω παει εχω καψει κυτταρα

παλι καλα που ρωτησε η bourique γιατι χαμπαρι δεν θα επαιρνα τοσο καιρο!!!!!

τον γεννας τον ζουζουνο σου αυριο ε??????????????? αντε βρε με το καλο με το καλο!!!!

αυριο θα εχεις το μωρουλινι σου αγκαλιτσα πωπωπω πως περασε ο καιρος,σας χθες θυμαμαι που μας ειπες οτι ησουν εγκυος χεχε και τωρα σε

λιγες ωρες θα εισαι ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΑΥΡΙΟ

περιμενουμε νεα σου οταν μπορεσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου γλυκά!!

Σας αφήνω τώρα, πάω να ετοιμαστώ ψυχολογικά και σωματικά...

φιλάκια πολλά και θα σας ξαναδώ σε λίγες μέρες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ.ΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΦΤΑΣΕ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΕ ΣΕΝΑ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το καταλαβα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

γιατι γεννας με καισαρικη;;;;

αχ!!!!!!αντε πολυ χαιρομαι...σαν χθες μου φαινεται που σε επριζα να κανεις το τεστ και σε λιγες ωρες θα εισαι μανουλα...συγκινηθηκα τωρα :blush: αντε με το καλο και παλι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμαμαι όταν ανακοινωσες την εγκυμοσυνη σου και τωρα ηρθε η ωρα...

με το καλο να αποκτησεις το αγορακι σου!!!

μη φοβασαι την καισαρικη...τελικα δεν ειναι τιποτα...θα το καταλαβεις μετα τις πρωτες τρεις μερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΟΥΥΟΟΥΟΟΥ?????????????

ΕΦΤΑΣΕ Η ωρα ε???????????????

με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο να κρατησεις

το παιδαρα σου αγκαλιτσα

αχ συγκινηθηκα πως περασαν ετσι οι μηνες καλε??????????

αυτη την στιγμη μαλον θα σε ετοιμαζουν ε??????

ολα καλα θα περιμενουμε με αγωνια τα νεακια σου

φιλακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ.....ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!ΟΛΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.....ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου γλυκο ερχεται ο αντρακλας;;;;!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Ολα θα πανε τελεια μην αγχωνεσαι και κοιτα να κοιμηθεις οσο περισσοτερο μπορεις σημερα για να εισαι αυριο ξεκουραστη και με δερματακι φινο! ;) εεεεμμμ πως; να ξεπροβαλει το παλικαρι και δει τη μαμα του με μαυρους κυκλους;;;; δε παει ομορφα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Τις θερμοτερες ευχες μου Λενακι μου να εχεις μια συγκλονιστικη πρωτη συναντηση με το γιο σου!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Απαντήσεις

    • Τα πονακια που νιώθεις πως είναι? Εγώ νιώθω ελαφρύ αλλά συνεχόμενο πόνο περιοδου στο κέντρο χαμηλά της κοιλιάς.  Ο γιατρός μου λέει φυσιολογικό αλλά δεν παύει να ανησυχώ. 
    • @marinamanoulitsa καταλαβαίνω πως όσα έγραψες στο @ditaki προέρχονται από αγάπη και καλές προθέσεις. Ωστόσο, προσωπικά θεωρώ πως, σε στιγμές όπως αυτές των baby blues, όπου αν δεν το διαχειριστείς μπορεί να οδηγήσει και σε επιλόχειο κατάθλιψη, αυτά τα λόγια ίσως δεν είναι τόσο βοηθητικά. Τότε κυριαρχούν συναισθήματα όπως απόγνωση, φόβος, άγχος και θλίψη, ιδιαίτερα όταν νυχτώνει. Και ενώ είναι καλό να ακούς ότι είσαι τυχερή γενικά, το μόνο που αισθάνεσαι ΄όμως  τη στιγμή που το ακούς, είναι ενοχές... Ίσως γι’ αυτό πολλές γυναίκες εδώ διστάζουν να μιλήσουν ανοιχτά για την επιλόχειο κατάθλιψη, τη θλίψη και τη μοναξιά που φέρνει η μητρότητα στην αρχή. Γιατί φοβούνται μήπως κάποιος τους πει ότι είναι τυχερές που έχουν μωρό, ενώ το μόνο που θα ήθελαν εκείνη τη στιγμή είναι να μιλήσουν για τα δύσκολα συναισθήματα που βιώνουν. Το να βιώνει κάποια θλίψη η και επιλόχειο κατά τη διάρκεια της μητρότητας δεν σημαίνει ότι δεν αγαπάει το παιδί της ή ότι δεν το θέλει. Ούτε ακυρώνει την προσπάθεια που έκανε για να το αποκτήσει. Η μητρότητα μπορεί να φέρει μαζί της πολύ έντονα και πολύ αντιφατικά συναισθήματα, και αυτό είναι απόλυτα φυσιολογικό Μιλήστε και ανοιχτείτε ελεύθερα.. 
    • Ωχ κορίτσι μου μακάρι να μην ταλαιπωρηθείτε πολύ με την ίωση,  εύχομαι γρήγορα περαστικά!!!
    • Ωχχχ περαστικά του.. υπομονή και κουράγιο. Εύχομαι να μην το κολλήσετε οι υπόλοιποι. Και μεις είχαμε δύσκολο βράδυ, με κλάματα και αφυπνίσεις. Εμένα να κλείνουν τα μάτια μου εντωμεταξυ να παραπαταω από τη νύστα στις 2 και μετά στις 4 και ξανά στις 6 το πρωί... Μετά τις 7 το απόγευμα θα έχω την χοριακη. Κυρίως με απασχολεί της Δευτέρας να έχει την αναμενόμενη αύξηση. Και όπως υποσχέθηκα στον άντρα μου, δεν έκανα τεστ σήμερα. Ετοιμάζουμε και τα γενέθλια της μικρούλας μου την Κυριακή (κανονική τα έχει την Τρίτη) και είμαι ενθουσιασμένη και συγκινημένη ταυτόχρονα!!
    • την βάζεις για tummy time ; αν ναι... ποση ώρα; εμένα δεν κάθεται... γκρινιάζει 😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...