Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥ ΝΕΑ ΓΡΙΠΗ ...


Recommended Posts

κοριτσαρες μου δεν την γλιτωσα,εχω τη νεα γριπη.......ειμαι με 39,5 πυρετο και χαλια ......αφηστε τα.. οπως καταλαβενετε δεν πηγα ουτε στον γυναικολογο ,και δεν εκανα υπερηχο. πηγα στο νοσοκομειο εχθες τη νυχτα. εχω και μια μασκουλα και φοραω και ειμαι σπιτι τωρα.. μπηκα να σας τα πω για να μην ανησυχειτε που περιμενατε νεα μου. φιλακια σε ολες(απο μακρυα μη σας κολησω!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά!

Μια γριππούλα είναι και αυτή θα περάσει! Και κυρίως μην ακούς τηλεόραση!! Ξεκούραση και πάλι ξεκούραση και αγκαλίτσες είναι το καλύτερο φάρμακο!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε κορμί!Που την οικονόμησες! :P :laugh: Καλά μην αγχώνεσαι! Να μας κρατάς ενήμερες! Που το ξέρεις οτι ειναι η νεα γρίπη? Βγήκε θετικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι περαστικαααααααα!!!!!Τι σου ειπαν οι γιατροι??Αδιαθετησες τελικα??Βιταμινη c να πινεις,φρουτα και λαχανικα!!!!!

Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά και σύντομα!

Μπορείς να μας δώσεις μερικές πληροφορίες? Πώς ξέρεις ότι είναι η γρίπη? Έκανες το τεστ?

Και τι σου είπαν οι γιατροί?

Φιλιά και πάλι και περαστικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσάκι μου πολλά πολλά περαστικούλια!!!!!!

είσαι εγκυουλα?? σορύ αλλά είμαι καινούρια στο φορουμ και δεν σε ξέρω!!! πάντως να προσέχεις καλό φαί, πορτοκαλάδες και ξεκούραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικούλια σου Ντάντη μου!!!!!!!

Φρουτάκια..... σουπίτσες..... ζεστά..... και μπόλικο χουχούλιασμα...... γρήγορα να γίνεις πολύ-πολύ καλά!!!!!!

Σε φιλώ κουκλί μου......

Σιδερένια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά, περαστικά, περαστικά!!!

Να γίνεις γρήγορα καλά και να προσέχεις την διατροφή και την ξεκούρασή σου!!! ;)

Φιλάκια!!! :cheer:

line_line_b_beg_40_time_1240891200_text_f4ef20ede9eddceae920eceff520e5dfede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα Μικρουλα! :)

Κατι φιλοι(ζευγαρι) του κουνιαδου μου τη περασανε και του ελεγαν οτι δεν ειναι τιποτα!Ισα ισα που τους δωσανε 15 μερες αδεια απο την υπηρεσια και το καταυχαριστηθικαν!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικούλια πολλά πολλά ... γρήγορα να γίνεις καλά ... !!!!! :cheer:

Σου έχουν δώσει φαρμακάκια - αντιβίωση ???? ΄Η μόνο ξεκούραση και καλή διατροφή ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες σας ευχαριστω πολυ ολες για τα μηνυματακια σας! ναι εκανα εξετασουλα γιατι ειχα τα συμπτωματα. αλλα ειπε ο γιατρος οτι δεν αλλαζει η αντιμετωπιση της ασθενιας,ειναι σαν να εχω μια κοινη γριπη,απλα πιο βαρια. ηδη νοιωθω καλυτερα,αρχιζει να πεφτει ο πυρετος και σηκωθηκα και λιγο απο το κρεββατι. εχω τη μαμα μου εδω και μας τα εχει ολα στην εντελεια!!!! μας ετοιμαζει φαγακια,μας εχει το σπιτι κουκλι,μας κανει παρεουλα, ο χρηστος την εχει καταβρει με την πεθερουλα του!!! ιχχιχιχιχιχι

και τωρα στο θεμα μας!!! δεν αδιαθετησα!! ποια κοπελα ρωτησε και δεν θυμαμαι τωρα??????? απο την αρρωστια θα ειναι!!!!!!!!!! αιμα τιποτα,προχωραει ο επομενος κυκλος λογικα... δεν ξερω τι συμβαινειι,εγω παντως με ντεπον καταπολεμαω την γριπη! ετσι για να ημασστε σιγουροι!!! ιχιχχιχιχ αν και δεν νομιζω να ειμαι εγκυουλα!!!! νομιζω τον αλλο μηνα!!! ιχιχιιχχιχιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που την τσίμπησες την άτιμη!!!:) Περαστικά σου και μη φοβάσαι τίποτα!!!:) Μια γριπουλα είναι θα περάσει...βιταμινουλες και πολύυυυυυ πολύυυυυυ ύπνο. Αυτο το τελευταίο..το ξέρω...είναι δύσκολο...πρέπει όμως...πρέπει!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ρωτήσω όμως κάτι;;; ΠΟυ είναι οι υπεύθυνοι;;; Να απομακρύνουν την κοπέλα και να κλείσει το φόρουμ για μερικές μέρες;;; εεεεε;;;;;Θέλετε να μασ κολλήσετε έγκυες γυναίκες και με παιδιά;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπραβοπ βρε ρενακι μου τωρα σε ειδα κοπελαρα μου, καλωςηρθες στην παρεουλα μας!!!! την ομορφη παρεουλα μας!!! την φανταστικουλα παρεουλα μας!!!! ιχχιιχιιχιχιιι :)

να ζησετε ,βλεπω εισαι και νιοπαντρη!!! να ειστε καλοστεριοτοι και ευτυχισμενοι!!!!!! για απογονους δεν λεω, αφου τον εχετε τον απογονο στην κοιλιτσααααααα!!!!!!!!!! γιουπιιιιιιι!!!!!!!!!!! γερη να εισαι κουκλα μου να προσεχεις τη κοιλιτσα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχααχχαα ντετολ!!!!!!!! ουυυυυυυυυυυυυυυ φοβιτσιαραααααααα!!!! χιχιχιχιχιχιχιχιιχ αμαν.........αααααααααψουυυυ!!! αχ συγνωμη μου ξεφυγε πανω στην οθονη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...